Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nerekomenduoju. Serveris dabar yra p2w, kai pradžioje atėjau į forumus, prisiregistravau, užpildžiau į direktoriaus postą bei jį gavau, tikėjausi rimto projekto, ne kažkokio projekto, kur yra pilna klaidų/bugų, tiek mappinime, tiek scriptuose ir ką kalbėti apie paslaugas, bei mapp darbus. Vakar visą vakarą rašiau bugus į forumą, bet daugelis taip ir nebuvo sutvarkyta. Serverio mappinimas yra tiesiog tragiškas, toks jausmas, jog dvylikametis prie mapų dirbo. Pastatai pastatyti ne vietoje ir su netinkamomis tekstūromis, primappinta to ko nereikia, o kur reikia - nėra, ką jau kalbėti apie gulinčius policininkus kiekvienoje sąnkryžoje... Darbo bazės taipogi yra belenkaip šlykščiai sumappintos, visos yra atviros civiliams, gaujoms, visiškai nėra privatumo, taipogi, daugelis darbų net neturi sukurtų interjerų. Ir kad užsiminiau apie darbus, serverį darbų be pakvietimo yra tik 3, o su pakvietimu 6/7 jei neklystu, o svarbiausia, norint įsidarbinti į darbą, reikia turėti lygiai 0xp! Opa, kokia motyvacija žaisti ir keltis xp!  Na, kad jau taip išsireiškiau, dar privalau paminėti, serverio paslaugas. Už kreditus galima nusipirkti 1000xp, belenkaip daug pinigų ir viso kito. KODĖL?! Numesiu linkus į imgur, atsidarykit, pamatysit, kaip servas nesutvarkytas.

Linkiu sėkmės tvarkantis serverį, tačiau, geriau užrakinkit porai mėnesių ir tvarkykit viską, o ne kaip dabar servą padarėt per mėnesį ir paleidžiat.

 

41 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Nerekomenduoju. Serveris dabar yra p2w, kai pradžioje atėjau į forumus, prisiregistravau, užpildžiau į direktoriaus postą bei jį gavau, tikėjausi rimto projekto, ne kažkokio projekto, kur yra pilna klaidų/bugų, tiek mappinime, tiek scriptuose ir ką kalbėti apie paslaugas, bei mapp darbus. Vakar visą vakarą rašiau bugus į forumą, bet daugelis taip ir nebuvo sutvarkyta. Serverio mappinimas yra tiesiog tragiškas, toks jausmas, jog dvylikametis prie mapų dirbo. Pastatai pastatyti ne vietoje ir su netinkamomis tekstūromis, primappinta to ko nereikia, o kur reikia - nėra, ką jau kalbėti apie gulinčius policininkus kiekvienoje sąnkryžoje... Darbo bazės taipogi yra belenkaip šlykščiai sumappintos, visos yra atviros civiliams, gaujoms, visiškai nėra privatumo, taipogi, daugelis darbų net neturi sukurtų interjerų. Ir kad užsiminiau apie darbus, serverį darbų be pakvietimo yra tik 3, o su pakvietimu 6/7 jei neklystu, o svarbiausia, norint įsidarbinti į darbą, reikia turėti lygiai 0xp! Opa, kokia motyvacija žaisti ir keltis xp!  Na, kad jau taip išsireiškiau, dar privalau paminėti, serverio paslaugas. Už kreditus galima nusipirkti 1000xp, belenkaip daug pinigų ir viso kito. KODĖL?! Numesiu linkus į imgur, atsidarykit, pamatysit, kaip servas nesutvarkytas.

Linkiu sėkmės tvarkantis serverį, tačiau, geriau užrakinkit porai mėnesių ir tvarkykit viską, o ne kaip dabar servą padarėt per mėnesį ir paleidžiat.

 

Vėl tu čia supranti, jei tau nepaeina du žaidėjais susikalbėti, nereikia čia tau šmeišti matai paslaugos jam per didelės kainos, mapp darbai blogi ;Dd

Kaip visada serveris vienai dienai. Pramušė mane tavo kalbos žodžiai parašyti forume: Asmeniškai aš buvau atsakingas už modifikacijos išvaizdą ir dėl savo darbo man yra gėda, mapp darbai ne tik tai, jog buvo negražūs, tačiau buvo ir nekokybiškai atlikti. Tai kam tada tuos nekokybiškus darbus kelt į serverį? Nejaugi jūs tokie akli ir nepastebėjot klaidų? Ar jūs galvojot, kad padarydami minimumą gausit 100 pastovių žaidėjų? Tik nepradėkit rašinėt, kad pabandyčiau pats sukurti serverį, pamatyčiau kaip tai sunku ir t.t... Tokių projektų jau gal 50 buvo. Pradžioje tokie gražūs žodžiai, kaip unikalumas, mums nerupi pinigai, o tik žaidėjai bla bla bla. Tai ko jūs nepadarot to unikalumo, tų nematytų sistemų ir panašiai? Nesulauksit jūs to rudens, pamirškit. Visi taip sakė, kad grįš su trenksmu, su naujom, nematytom sistemom, ar jie grįžo? Ne. Ne jums kurt serverius, nesiplėšykit.

prieš 11 valandas(-ų), Kaxa parašė:

Kaip visada serveris vienai dienai. Pramušė mane tavo kalbos žodžiai parašyti forume: Asmeniškai aš buvau atsakingas už modifikacijos išvaizdą ir dėl savo darbo man yra gėda, mapp darbai ne tik tai, jog buvo negražūs, tačiau buvo ir nekokybiškai atlikti. Tai kam tada tuos nekokybiškus darbus kelt į serverį? Nejaugi jūs tokie akli ir nepastebėjot klaidų? Ar jūs galvojot, kad padarydami minimumą gausit 100 pastovių žaidėjų? Tik nepradėkit rašinėt, kad pabandyčiau pats sukurti serverį, pamatyčiau kaip tai sunku ir t.t... Tokių projektų jau gal 50 buvo. Pradžioje tokie gražūs žodžiai, kaip unikalumas, mums nerupi pinigai, o tik žaidėjai bla bla bla. Tai ko jūs nepadarot to unikalumo, tų nematytų sistemų ir panašiai? Nesulauksit jūs to rudens, pamirškit. Visi taip sakė, kad grįš su trenksmu, su naujom, nematytom sistemom, ar jie grįžo? Ne. Ne jums kurt serverius, nesiplėšykit.

Visiškai pritariu. Tos eilutės nebūtų buvę apie gėdą, jei žaidėjai nebūtų pradėję stumt ant savininkų ir nebūtų sakė, jog trintų projektą nebesidarę gėdos. Man tai juokinga yra, kai po vasaros žada pareiti su naujomis įdėjomis, lyg kažkas pasikeis...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...