Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas EastCoast.lt serveris(visas komplektas)


Paška.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodamas EastCoast.lt

Į komplektą įeina: paslaugų sistema(nesurišta), domenas, pagrindinis puslapis, forumas, IPS, IPB (/diskusijos, /forumas). (2 stiliai). 

Domenas registruotas iv.lt, hostingas us.lt 1,45€ (2sms) 3mėn pratesimas. Hostignas galioja iki 28dienos(nepratesus hostingas galios iki birželio 12-18 tame tarpe.

Serverio modifikacija, pradėta, nepabaigta. Sukoduotas spidometras, padaryta registracija/prisijungimas. Sena San-Andreas.lt modifikacija ~spalio menėsio. Pradėta kurti nauja tr.priemonių sistema, ~40% padaryta, įdėja gera tik reik biški papildyti.

Nuotraukos iš serverio:

88c8e1e0499a18558d0ca38cb19ef637374.png

f32c1ed69d1e68b98236ef0b62eaa43195.png

3fb7fd3cb0e6f409fc5866479d7fcd72522.png

Dėl logo po žemelapiu nekreipkit demėsio, nusikopinau, nebuvo gražus, tada gavau orginalą iš žmogaus kurį pirkau ir įsidėjau orginalą.

Pirmas neiinu, tik SWEDBANK. Gaunu pinigus - atiduodu viską ką turiu iš eastcoasto.

Domenas:

http://eastcoast.lt/coming/
http://www.eastcoast.lt/paslaugos/
IPS: http://eastcoast.lt/diskusijos/
IPB: http://eastcoast.lt/forumas/

Ačiū už pagalbą Code4Us.lt už įdomu dizaina, IPB.
Kodėl projekto nebedarau?
Išvykstu į užsienį, kam laikyti domeną dar metus kad kažką pradėčiau? Tegul, po vasaros galo pradėsiu kurti viską naujai.

Atiduodu ASK.FM puslapį, atributika, skype, FB(patys susikursit nes ištryniau savo, o senąjį kurį turi Eastcoasto pradinis savininkas, perpirkit jei turėsit eurų.

Vaikiškų kainų nesiūlykit, komentarų su jūsų kritikom irgi, nenoriu - nedarau, ne jūsų reikalas.

Skype: pashka_lt (su apatiniu brūkšniu)

Taip pat atiduodu LV 4 map darbus(ligoninė interjeras/exterjeras, pd exterjeras, elektroninių prekių parduotuvė)

Vienas iš jų: 607ae0edd0f4bcbe990d31e60ea00751247.png

Redaguota , nario mohito'
Papildyta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Paul1us. parašė:

Kodėl jau parduodi? Patyrėt daug sunkumų? Beto patikimas. Buvo šaunus projektas. PEACE.

Nestartavom, skripteris neturi itin daug laiko, o aš negaliu duoti jam spaudimo, to ko aš prašau turėjo baigti vasaros pradžioj, o net nepradėjo. Nauja modifikacija darom, senos man jau nebereikia, tai parduodu visa projektą su sena modifikacija. Nauja modifikacija labiau prie širdies negu šita, senoji. Nusipirksit modifikacija dvi sav laiko su geru skripteriu kuris mokės perdaryt tr.priemonių sistema ir pajiehaly į starta. o aš noriu ne būt kaip kiti, turėjau būti unikalesnis. Tačiau laiko trukūmas kiekvieno projekto žūtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 5/18/2017 at 05:17, mohito' parašė:

Nestartavom, skripteris neturi itin daug laiko, o aš negaliu duoti jam spaudimo, to ko aš prašau turėjo baigti vasaros pradžioj, o net nepradėjo. Nauja modifikacija darom, senos man jau nebereikia, tai parduodu visa projektą su sena modifikacija. Nauja modifikacija labiau prie širdies negu šita, senoji. Nusipirksit modifikacija dvi sav laiko su geru skripteriu kuris mokės perdaryt tr.priemonių sistema ir pajiehaly į starta. o aš noriu ne būt kaip kiti, turėjau būti unikalesnis. Tačiau laiko trukūmas kiekvieno projekto žūtis.

nebūsi unikalesnis kopindamas viska iš lv.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), mohito' parašė:

Viską? jei informacija apie žaidėją paėmiau nes jis yra senas, tai jau unikalumas ir kopinimas visko? LV fan'e, eik iš ten kur atėjai :D

car skaicius turguje, gps rodo kiek km iki vietos,  car dauztumas, alga min-max , zinutes prisijungime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...