Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Svetainių dizainų, logotipų ir įvairių kitų darbų piešimas už patrauklią kainą!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Visų pirma norėčiau prisistatyti. Taigi mano vardas Justinas, studijuoju informatiką, o laisvalaikiu mėgstu padirbėti su Photoshop programa. Beje, šia programa užsiiminėju jau 4 ar net 5 metus. Kadangi, esu tikrai patyręs, pamaniau, kad galėčiau priimti įvairius užsakymus, pavyzdžiui: svetainių dizainų, logotipų, reklamų bei įvairių kitų darbų piešimas. Užsakymo atlikimo laikas priklauso nuo Jūsų pageidavimų. Įprastai piešiant svetainės dizainą užtrunku vidutiniškai 1-2 dienas, o logotipo piešimas užima apie 5 valandas ar net visą dieną. Kalbant apie kainas, jos priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir laiko, kurį skyriau užsakymo atlikimui. Svetainės dizaino vidutiniška kaina yra maždaug 15-18 Eurų, o logotipo apie 7-8 Eurus. Manau, kad mano atsidavimas ir darbo kokybė yra verti dėmesio, todėl tokios sumos yra aukso viduriukas.

 

Kodėl turėtumėte rinktis būtent mane?

Nes aš atlieku paslaugas ganėtinai pigiai, kokybiškai ir itin greitai. Su manimi nekils jokių nesklandumų ar nesusipratimų. Į visus klausimus, susijusius su mano teikiamomis paslaugomis atsakau greitai. Paaiškinu viską detaliai ir suprantamai. Stengiuosi kuo daugiau konsultuotis, kad viskas kuo labiau atitiktų klientų norus ir reikalavimus. Man yra svarbus kiekvienas žingsnis, todėl viską darau labai atsakingai ir kruopščiai. Užsakytą, pabaigtą darbą pristatau žadėtu, sutartu laiku. Nevėluoju.

 

Procesas sutrumpintai:

Konsultacijos – Išankstinis 50% apmokėjimas – Pradedamas darbas – Konsultacijos – Darbo koregavimas – Konsultacijos – Darbo užbaigimas – Galutinis apmokėjimas – Atsiunčiamas pilnai atliktas užsakymas.

 

Po kompiuterio keitimo ypatingai daug pavyzdžių neturiu, bet bėgant laikui tikrai jų daugės!

1. http://www.part.lt/img/ffed8dd285186f3e7eda7a8640ef83192.jpg

2. http://www.part.lt/img/0b0e23b578f511bd275bc993b112030a638.jpg

 

Dėl užsakymų rašykite į mano mailą arba Skype. Taip pat, jei turite klausimų ar matote netikslumų, būtinai susisiekite su manimi. Kartais atsakau iš karto, o jei ne, atsakymą gausite 24 valandų bėgyje:

 Skype: Justinas147 Mail: photoshopuzsakymai@gmail.com

Redaguota , nario Ceon_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, The_Aivaras parašė:

Turiu klausimėlį o darai kokius intro?

Jei kalbi apie video kūrimą, tai deja, bet neužsiimu tuo. Darau absoliučiai viską, kas susiję su Photoshopu. Logotipai, svetainių dizainai, reklamos ir kita...

Redaguota , nario Ceon_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, Povilasz parašė:

čia man vienam atrodo ar tas jo dizainas sudėtas iš kokių daug atskirų .psd packu, susijusių su dizaino detalėmis. :(

Labai klysti. Dizainas buvo pieštas visiškai nuo nulio ir mano rankomis. Gal ir nėra išpildyta idėja iki galo, bet tiesiog tai yra pavyzdėlis. Dizainas nėra pilnai sukurtas, sudariau vaizdą klasikinio dizaino. Greitu metu įkelsiu naują dizainą, kuris visiškai skiriasi nuo šio ir yra žymiai sudėtingesnio stiliaus. Ačiū už kritiką.

Redaguota , nario Ceon_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Porą dienų buvau užimtas kitais darbais, o per laisvą dieną nupiešiau štai tokį dizainą: http://www.part.lt/img/0b0e23b578f511bd275bc993b112030a638.jpg

Nuo šiol galite su manimi susisiekti ir per Skype: Justinas147

Maloniai lauksiu Jūsų !

Redaguota , nario Ceon_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, Brother. parašė:

4-5 metai, bet darbai lyg mėnesį mokintumeis.

vientisos spalvos, ypač patiko tavo ''kokybiškas'' pritaikymas žalio logotipo ant mėlynos spalvos. maladėc. (sarkazmas)

Žmogau. Su photoshop programa dirbu 4-5 metus, o su svetainių dizainais palyginus tikrai trumpą laiką. Suprantu, tas dizainas nėra įspūdingas, nes jis yra klasikinio stiliaus, o todėl ir spalvos yra vientisos. Beje, tai tik pavyzdys, nėra darbas baigtas. Nenorėjau jo išvis kelti, nes tai buvo 3 valandų darbas, bet juk reikėjo kažką parodyti. Dėkui už nepagrįstą kritiką, kitą kartą paskaityk įdėmiau aprašymą, o tada skleisk savo "sarkazmą".

Po truputį įsivažiuoju, todėl ir darbai rimtėja. Neilgai trukus įkelsiu  dar vieną svetainės dizainą, kuris bus kitokio stiliaus.

Redaguota , nario Ceon_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...