Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Po trumpo naudojimo kompas issijungia ir nebeisijungia.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi upgradinau savaji vs650 i seasonics12ii-620 ir iskilo problema. po dvieju vL naudojimo pagrinde idle jungiau zaidima ir kompas praejus keletui min nebeisijunge. interneto kabelio lempute ziba. taciau praejus kazkiek laiko bandant jungt kompiuteri ventiliatoriai pasisuka maziau nei sekunde ir nustoja. taip pat del kazkokios priezasties manasis seasonic psu ant idle buvo ganetinai siltas. o ant load'o to isvis nepasitaike. kur galetu but problema? psu poto nekeiciau. palikes sistema nenaudojama nes siuo metu nesu namie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

man nieko.  pasirodo psu sudege po 2val. na ka rytoj bandyt i varle nesti ir susigrazint pinigus arba pakeitima gaut.

gaidys ta varle, pirkom kompa, vis sugesdavo ir nepataisydavo iki galo. Kai nuveziau grazint pasake, kompiuteris kaip teleloto bilietas, gali gera nusipirkt, gali bloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, romix parašė:

gaidys ta varle, pirkom kompa, vis sugesdavo ir nepataisydavo iki galo. Kai nuveziau grazint pasake, kompiuteris kaip teleloto bilietas, gali gera nusipirkt, gali bloga.

as ta seniai zinojau, bet apskritai neemiau visiskai chujovo maitblokio kad tai nutiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

man nieko.  pasirodo psu sudege po 2val. na ka rytoj bandyt i varle nesti ir susigrazint pinigus arba pakeitima gaut.

Siaip dar reiktu viska gerai patikrint, nes sugedus PSU pareina ir kitos detales.

Mano atveju, pakeitus PSU ir motke, kuri laika lyg ir normalei veike, bet paskui BSoD mete. Paaiskejo kad vienas RAM kaulas parejes.. neisivaizduoji kiek nervu man kainavo kad suzinot kodel BSoD meta.. isemus ta kaula pusiau iskart sulauziau is pykcio! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, Rockstar parašė:

Siaip dar reiktu viska gerai patikrint, nes sugedus PSU pareina ir kitos detales.

Mano atveju, pakeitus PSU ir motke, kuri laika lyg ir normalei veike, bet paskui BSoD mete. Paaiskejo kad vienas RAM kaulas parejes.. neisivaizduoji kiek nervu man kainavo kad suzinot kodel BSoD meta.. isemus ta kaula pusiau iskart sulauziau is pykcio! :D

negavau bsodo jokio dar. stress testinau siektiek. rodos viskas gerai nu bus matyti.

galiu patiketi, nekoks jausmelis D:

@Rockstar susisiekiau seasonic pateikdamas pirkimo informacija iskartant parduotuves isduota garantine faktura ir kt info su serijiniu numeri kartu ir nuotrauka.

idomu kas bus jei gamintojas kartu susisieks su varle XDD

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Naturalis parašė:

Gali būti du dalykai, priklauso ką OC'inai. Jeigu CPU, tai būsi CPU užlenkęs. Ką nors su mamkę būrei, voltažą gal kėlei ar pnš. tai mamkę būsi užlenkęs. Pačiam taip buvo ir nuo to laiko daugiau burtininku nebebuvau.

padaryk paslauga, nerasinek ko nezinai. AS NEOCINU SAVARANKISKAI NIEKO! sugedo nieko nedarant kompiuteriui idle bunant, vos atveriau programa issijunge. 2valandos ir nustojo veikti? i bios iejes buvau paziuret ar viskas gerai nedarydamas pakitimu. iskur tu tokius dalykus trauki nezinodamas kaip kiti naudoja savo iranga, galeciau paklaust?

@Tautedorus @Reklameris1 galetumete rakinti tema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...