Peršokti į turinį
Erikonasz

Parduodami Facebook Puslapiai [Vis Papildau]

Recommended Posts

-parduotas-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

-parduotas-

-------------------------------------------------

-parduotas-

-----------------------------------------------------

-parduotas-

--------------------------------------------------

SKYPE - erixonas10

Redaguota , nario Erikonasz

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Saturnk parašė:

paiimu už 5eurus

Koks tu juokdarys forumo esi negaliu... Savo temoje už Facebook puslapius ir grupės prašai šitus eurų o iš šito žmogaus perki po 5 eurus? Kas per naglumas šiais laikais žmonių. 

Atsimink forumas nėra toks jau didelis, kad tokių dalykų nepastebėtume ;) Tikiuosi, kad neatsiras žmonių iš tavęs norinčių pirkti tavo prekės. 

Redaguota , nario -PonasDėdė'
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

tiesiog usrinkti toki kiekį like'u užtrunka para laiko , aš siūlau supirkimo kainas , o ne realiai marketo kainas žmogus norės parduos nenorės ne , aš supirkinėju už mažesnes sujunginėju į viena dideli ir parduodu brangiau , bet jei žmogui reikia pinigu aš galiu atlikti supirkimo paslauga nors man jo net nereikia :) man priklauso ir puslapių kurių fanų skaičius siekia lietuvių virš 100tūkst

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Saturnk parašė:

tiesiog usrinkti toki kiekį like'u užtrunka para laiko , aš siūlau supirkimo kainas , o ne realiai marketo kainas žmogus norės parduos nenorės ne , aš supirkinėju už mažesnes sujunginėju į viena dideli ir parduodu brangiau , bet jei žmogui reikia pinigu aš galiu atlikti supirkimo paslauga nors man jo net nereikia :) man priklauso ir puslapių kurių fanų skaičius siekia lietuvių virš 100tūkst

Žinai ką? Man tavo tie pasiteisinimai net neįdomus. Jeigu reikės sukursiu ir atskirą temą apie tave. :) 

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele