Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

c++(Kaip rasti eilutes pabaiga?)


AweX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi esu su tokia bėda, gavau užduotį ir nežinau kaip reikia ją atlikti.

Užduotis:

Reikia susumuoti duotos tekstinio failo kiekvienos atskiros eilutės skaičius, o gautus rezultatus ne tik parodyti ekrane, bet ir surašyti į tekstinį failą.

Nežinau kaip reikia faile aptikti eilutės pabaiga, kad jau baigėsi eilutė, viska sudeda ir eina prie kitos. Pats esu parašes ta paprasta programa kuri sudeda visus skaičius. Tai galbūt, kas turi kokių įdėjų, kaip galėčiau atlikti šią užduotį?

int main()
{
    int n, sum = 0;


    ifstream fd;
    ofstream fr;
    fd.open("Duomenys.txt");
    fr.open("Rezultatai.txt");

    while(!fd.eof())
    {

    fd >> n;
    sum = sum + n;


    }
    cout << sum << endl;
    fr << sum << ' ' << endl;

    fd.close();
    fr.close();
    return 0;
}

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

Aš nesuprantu ką tu nori padaryti, nes fd >> n while pereina per kiekvieną skaičių, kad ir kitose eilutėse

Aš paaiškinau ko aš noriu ir paaiškinau, kad sukūriau programa kuri tik sudeda visus skaitmenis

 

Prieš 1 valandą, newyorkas parašė:

https://cloud.sondeckis.lt/informatika/wp-content/uploads/2013/09/tekstinis-failas.pdf

pažiūrėk čia, gal rasi savo uždavinį su sprendimu.

Dėkui, pažiūrinėsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...