Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sportas - Sveikata!


kaizEn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 7 valandas(-ų), RoeX parašė:

Nu taip sveikata, bet kiek skausmo tenka iskenteti, kiek visko reikia :D Todel dauguma ir pasiduoda arba net nebando :)

Vat būtent, pritariu. :)

Ir šiaip sportui reikia labai daug laiko skirti, ir balansuotis mityba, dar viena priežastis dėl ko žmones tyngi tai daryti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Rencė. parašė:

Vat būtent, pritariu. :)

Ir šiaip sportui reikia labai daug laiko skirti, ir balansuotis mityba, dar viena priežastis dėl ko žmones tyngi tai daryti :D

Sportui nereikia daug laiko skirti, užtenka 1 valandos per dieną ( priklausomai ką sportuoji, bet masės auginimui to pakanka ) aišku, tą 1h reikia ir išnaudot tinkamai , o ne seriją padarius 5-10 min sėdėt ir bandyt kvapą atgaut. :D Dėl mitybos, čia sunkiausia dalis. Sunku ją susibalansuoti, bet dar sunkiau jos laikytis net tada kai stovi prieš draugą , o jis žiūri tau į akis ir valgo kebabą :D ir pridurčiau visiem skaitantiem kurie tyngi. Iš patirties kalbu jog savo kūną "pralaužti" yra ganėtinai sunku, daug kartu nusivilsit, daug kartu tiesiog galvosit kam man to reikia bet patikėkit manim, visos kančios bus to vertos kai matysit save auganti akyse :) skaumas kurį jaučiat šiandien virs jėga kurią jausit rytoj :) pagalvokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Pwner` parašė:

Sportui nereikia daug laiko skirti, užtenka 1 valandos per dieną ( priklausomai ką sportuoji, bet masės auginimui to pakanka ) aišku, tą 1h reikia ir išnaudot tinkamai , o ne seriją padarius 5-10 min sėdėt ir bandyt kvapą atgaut. :D Dėl mitybos, čia sunkiausia dalis. Sunku ją susibalansuoti, bet dar sunkiau jos laikytis net tada kai stovi prieš draugą , o jis žiūri tau į akis ir valgo kebabą :D ir pridurčiau visiem skaitantiem kurie tyngi. Iš patirties kalbu jog savo kūną "pralaužti" yra ganėtinai sunku, daug kartu nusivilsit, daug kartu tiesiog galvosit kam man to reikia bet patikėkit manim, visos kančios bus to vertos kai matysit save auganti akyse :) skaumas kurį jaučiat šiandien virs jėga kurią jausit rytoj :) pagalvokit :)

Motyvacijos aš sportuoti turiu labai didelės, bet masės aš visiškai neturiu, todėl ir sportui man nėra labai didelės galimybės.. Valgau angliavandenius, riebalus, baltymus.. Niekas nepadeda :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Rencė. parašė:

Motyvacijos aš sportuoti turiu labai didelės, bet masės aš visiškai neturiu, todėl ir sportui man nėra labai didelės galimybės.. Valgau angliavandenius, riebalus, baltymus.. Niekas nepadeda :x

Pas mane panasiai, viskas del mano greitos medziagu apykaitos, dauguma sako jeigu valgai daug ir vistiek neauga mase turi valgyti dar daugiau, manyciau kai iseisiu i savarankiska gyvenima tada pasikeis mano kunas, kolkas nera salygu valgyti daugiau negu valgau dabar. O siaip motyvacijos truksta tik tiems kurie nenori to daryti. Visada reikia uzsibrezti didelius tikslus ir jeigu nuosirdziai noresi pasiekti visada galesi tai padaryti. Niekada nereikia bijoti nesekmes ir klaidu kurias gali padaryti, is ju mes mokomes ir nuo ju mes tampame stipresni ir igudesni :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, kaizEn parašė:

Pas mane panasiai, viskas del mano greitos medziagu apykaitos, dauguma sako jeigu valgai daug ir vistiek neauga mase turi valgyti dar daugiau, manyciau kai iseisiu i savarankiska gyvenima tada pasikeis mano kunas, kolkas nera salygu valgyti daugiau negu valgau dabar. O siaip motyvacijos truksta tik tiems kurie nenori to daryti. Visada reikia uzsibrezti didelius tikslus ir jeigu nuosirdziai noresi pasiekti visada galesi tai padaryti. Niekada nereikia bijoti nesekmes ir klaidu kurias gali padaryti, is ju mes mokomes ir nuo ju mes tampame stipresni ir igudesni :) 

Daugelis sako susirasi žmoną ir priaugsi tos masės :D, aš šiaip valgau po 5 kartus į dieną (neskaitant užkandžių)... O dėl motyvacijos tai aš netgi kitus motyvuoju eit sportuot, jeigu kiti su manim neina, tai nuleksiu vienas pats prie kokių turnikų ir pasportuoju, bet ant tokios masės kaip mano tai mažai ką čia ir išsiauginsi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Rencė. parašė:

Daugelis sako susirasi žmoną ir priaugsi tos masės :D, aš šiaip valgau po 5 kartus į dieną (neskaitant užkandžių)... O dėl motyvacijos tai aš netgi kitus motyvuoju eit sportuot, jeigu kiti su manim neina, tai nuleksiu vienas pats prie kokių turnikų ir pasportuoju, bet ant tokios masės kaip mano tai mažai ką čia ir išsiauginsi..

Saunu, kad motyvuoji kitus, as lygiai taip pat elgiuosi, bet niekada negalvok taip, kaip dabar parasei "ant tokios mases kaip mano tai mazai ka cia ir issiauginsi" Tai yra labiau negatyvus mastymas, tai turi buti tas tavo didysis tikslas kurio turi siekti nuosirdziai ir negali sustoti. Man sportas yra labai pritraukiantis dalykas, net tapau priklausomas. Net jeigu as ir neturiu mases as zinau, kad jos priaugsiu, tik reikia buti kantriam ir dirbti is visos sirdies . :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, kaizEn parašė:

Saunu, kad motyvuoji kitus, as lygiai taip pat elgiuosi, bet niekada negalvok taip, kaip dabar parasei "ant tokios mases kaip mano tai mazai ka cia ir issiauginsi" Tai yra labiau negatyvus mastymas, tai turi buti tas tavo didysis tikslas kurio turi siekti nuosirdziai ir negali sustoti. Man sportas yra labai pritraukiantis dalykas, net tapau priklausomas. Net jeigu as ir neturiu mases as zinau, kad jos priaugsiu, tik reikia buti kantriam ir dirbti is visos sirdies . :) 

Okei, bet jeigu tu neturi masės, iš ko auginsi raumenis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), kaizEn parašė:

Pas mane panasiai, viskas del mano greitos medziagu apykaitos, dauguma sako jeigu valgai daug ir vistiek neauga mase turi valgyti dar daugiau, manyciau kai iseisiu i savarankiska gyvenima tada pasikeis mano kunas, kolkas nera salygu valgyti daugiau negu valgau dabar. O siaip motyvacijos truksta tik tiems kurie nenori to daryti. Visada reikia uzsibrezti didelius tikslus ir jeigu nuosirdziai noresi pasiekti visada galesi tai padaryti. Niekada nereikia bijoti nesekmes ir klaidu kurias gali padaryti, is ju mes mokomes ir nuo ju mes tampame stipresni ir igudesni :) 

Pas mane taipogi labai greita medžiagų apykaita. Pradėjau sportuoti sverdamas 58-62 ( baisu net prisimint :D ) prieš dvi savaites kai svėriaus tai buvo 76kg. Sportuoju beveik metus salėje, ir daug metų atgal sportuodavau ant turniko. Nuo turniko pereit į salę buvo taspats kas ateit niekada nesportavus :D

Dabar pataisysiu tave, valgyt "daug" nėra sprendimas. Pagrinde reikia žiūrėti ką valgai ir ką gauni iš to maisto, todėl apart valgydamas "daug" gali keisti maisto produktus ir gauti tapatį ką valgydamas daug tik valgyti mažiau ir sveikiau. Picos ir kebabai nepadės nors manau šita ir pats supranti.

Jei sunku gauti tai ko reikia iš maisto, vartok papildus :) aš pats vartojau kol neradau sau tinkamo mitybos plano, o dabar išvis sausai dirbu. Jeigu reikia, galiu pagelbėt su mitybos planais, susiekit pm kam reikia, pasakysiu ką aš dariau ir kaip dariau tik nepamirškit jog tai gali jum ir nepadėt, kiekvienam kūnui reik rast individualu sprendimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Man jau rugsėjo mėnesį sukaks 21 bet toks kūdas, kiti duotu man net 16 metų :D ta vat, sportuoju namuose su hanteliais per YouTube visokus pratimus bandau atlikti, nieko nu nesakau kad taip nieko truputi šioks toks rezultatas matosi yra rankų raumenys bet kai suspaudi tik tada matos, o kai rankos nuleistos natūraliai einu gatvė visai nesimato, rankos kaip pagaliukai :D pilvo presas irgi nelabai kažkoks yra, bet netoks kokį esam įpratę matyti pas tikrus sportininkus ir aplamai turėtu būti, dabar ir valgiau atrodo normaliai, aišku būna dienų kai suvalgiau vieną mėsainį ar čipsų, bet dažniausia valgiau tuos kiaušinius, košė, bananus, daržovių, varškė vakare, nu rodos gera mityba, nieko, gal tikrai reik papildų, ką patartumėt? net nežinau ką blogai darau, galvoju gal tikrai į sporto salė užsirašyti, nuo 2015 vasaros sportuoju nieko, apgailėtina tiesa pasakus, :D aišku pajudu, bet norėtusi kad raumenys būtų :D aš net pavydžiu kai kurie jaunesni n* o jau raumeningi :D būna minčių kai sakau ar tiek to esu koks esu, bet po to pagalvoju nu ne blem negaliu toks būti ir nenoriu.

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...