Peršokti į turinį
TiesiogRokas

Kokius pratimus daryt?

Recommended Posts

Dabar, EK'ON parašė:

Merfies - pasoki i virsu, nusileidi ir padarai atsispaudimu forma ir kartoji. pradek nuo 10 ir kilk. Tai turi greitai daryti.

atsispaudimai - pradek nuo 10.

turnike prisitraukimus daryk.

Pirmą kart girdžiu apie kažkokias merfies, bet reikės kažką bandyt daryt ką tu parašei :D Bei dėkoju, kad parašei.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, TiesiogRokas parašė:

Pirmą kart girdžiu apie kažkokias merfies, bet reikės kažką bandyt daryt ką tu parašei :D Bei dėkoju, kad parašei.

Norgei darom per kasio trefkes, *Myliu SuperGames.lt* nervina mane jie. Bet neblogai paskui buna. :D

Dalintis šį pranešimą

Sveikas,

Pats neseniai pradėjau sportuoti ant rankų. Mano rankų treniruotė būna: 15 lygiakrečių, 20 atsispaudimų (rankos stenkis laikyti pečių plotyje) 10 prisitraukimų ( pečių plotyje). Ir taip daryk 5 setus. Padarai lygiakretes paiilsėk 10 sec. Ir daryk atsispaudimus. Kiekvieną setą stenkis išlaikyti vienodą skaičių. Tikiuosi padėjau :)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

prieš 4 valandas(-ų), Karo_Wanted parašė:

Sveikas,

Pats neseniai pradėjau sportuoti ant rankų. Mano rankų treniruotė būna: 15 lygiakrečių, 20 atsispaudimų (rankos stenkis laikyti pečių plotyje) 10 prisitraukimų ( pečių plotyje). Ir taip daryk 5 setus. Padarai lygiakretes paiilsėk 10 sec. Ir daryk atsispaudimus. Kiekvieną setą stenkis išlaikyti vienodą skaičių. Tikiuosi padėjau :)

Gal netyčia į ranku lenkimą ruošiesi? :D

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele