Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[HELP] [FPS] [STEAM] Counter Strike 1.6


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames vartotojai.
- Susiduriau su tokia problema, žaisdamas su "
Steam" Klientu mano fps max 70-80 - ( Kaip neprisijungiu dar į serveri ir fps_max 9999, + Developer 1 nusistatau tai tada būna 400+) Bet kad ir nusistatau tiek FPS vistiek kad ir įeinu į serveri 70-80 fps..
- O su NON STEAM klientu max 100 serveriuose, o čia taspats kaip ir per steam rašau fps_max 9999, developer 1 nusistatau tai ir veža serveri 300~ ir pnš...)

Gal žinote kas kaip šia problema susitvarkyti? Nės jau šakės kaip atsibodo tokie dalykai man...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Dr. Arnas parašė:

o koks tau skirtumas ar 70 fps ar 100fps? 

Na jei žaistum žaidimus manau tau būtų geriau kaip viskas kaip ant sviesto aina... Be jokiu lagu ir pnš...
 

28 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

kad ir yra tas monitorius >60hz betkokiu atvėju tada jausis input lagas ar 100 fps ar 70 fps (nes nedasieks 120 ar 144hz), ir tai skirtumas nelabai matomas (:

 

24 minutes prieš, ropcat parašė:

kad ir 60hz ir daugiau fps tai pele smoother judes. jei jo monitorius >60hz tai kodel ir nezaist su daugiau, kad viskas butu smoother. 

Monitorius mano 60hz MAX..


BET ESMĖ TAME KODĖL PER STEAM MAN TOKIA PEKLEVA DAROSI O ANT NON'O VISKAS GERAI

Redaguota , nario CreativePS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, CreativePS parašė:

Na jei žaistum žaidimus manau tau būtų geriau kaip viskas kaip ant sviesto aina... Be jokiu lagu ir pnš...
 

 

Monitorius mano 60hz MAX..

vat būtent pats pasakei, kai turi 60hz tai ir akis negali matyti daugiau nei 60 fps dėl to aš ir klausiau ar bus skirtumas, nes akivaizdu jei žmogaus kompiuteris cs 1.6 ant 70 fps paveža tai monitorius panašus bus į kompiuterį - bulvė

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-04-22 at 22:26, Dr. Arnas parašė:

vat būtent pats pasakei, kai turi 60hz tai ir akis negali matyti daugiau nei 60 fps

Kiek akys gali matyti aš žinai ir pnš, bet per CS 1,6 pabandyk pažaisti su 60fps .
O jei jau būna nors 100 fps , tai jau net malonu žaisti... Bet man ant STEAM taip tik o ant NON'o viskas gerai ...
Man įdomu kaip ištaisyti šia problema...

 

JAU SUSITVARKIAU PATS
CHIMIČINAU CHIMIČINAU IR SUSITVARKIAU :D
DĖKUI UŽ GALIMA SAKYTI NIEKA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...