Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur geriausia ieškoti lietuvių žaidėjų komandai?


StriL

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Evaldas /// parašė:

Esu laisvas Cs:Go žaidėjas. Kokie jūsų dabartiniai rankai?

 

Šitaip nepavyks praslyst. :D

Rankai absoliuti neesmė ir bandau kažkokiu būdu tai įrodyt. Kadangi dabar vis dar mokslo metų įkarštis, o mes 10-11-okai tai ir laiko kolkas nėra labai daug. Laukiam vasaros, kai bus laisvės daugiau. Aš asmeniškai treniruojuosi kiekvieną dieną su šiokiom tokiom išimtim, žinau kad tai daro ir kiti abu draugai. Turim patirties žaidime, proto irgi. Jei pasakysiu rankus, nuspėju, kaip tavo atsakymas skambės. Bet, patikėk, jis neteisingas.

Na, bet žodžiu:

Aš dmg;  1.7k h

1 Draugs 1.7k h, kritęs iki gnm, nes buvo pasidavęs stengtis toliau vienu momentu, trūko laiko.

2 Draugs ~950 h, buvo mge/dmg, bet prarado rank, nes nelošė comp(dm kiekvieną dieną), gal mažiausiai patyręs, bet rimčiau lošt pradėjo kartu, tad ir progresas panašus.

Šitoks prisistatymas labai abstraktus ir net gal kvailas, reik sulošt bent porą mačų norint ką nors suprast apie viens kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, StriL parašė:

Šitaip nepavyks praslyst. :D

Rankai absoliuti neesmė ir bandau kažkokiu būdu tai įrodyt. Kadangi dabar vis dar mokslo metų įkarštis, o mes 10-11-okai tai ir laiko kolkas nėra labai daug. Laukiam vasaros, kai bus laisvės daugiau. Aš asmeniškai treniruojuosi kiekvieną dieną su šiokiom tokiom išimtim, žinau kad tai daro ir kiti abu draugai. Turim patirties žaidime, proto irgi. Jei pasakysiu rankus, nuspėju, kaip tavo atsakymas skambės. Bet, patikėk, jis neteisingas.

Na, bet žodžiu:

Aš dmg;  1.7k h

1 Draugs 1.7k h, kritęs iki gnm, nes buvo pasidavęs stengtis toliau vienu momentu, trūko laiko.

2 Draugs ~950 h, buvo mge/dmg, bet prarado rank, nes nelošė comp(dm kiekvieną dieną), gal mažiausiai patyręs, bet rimčiau lošt pradėjo kartu, tad ir progresas panašus.

Šitoks prisistatymas labai abstraktus ir net gal kvailas, reik sulošt bent porą mačų norint ką nors suprast apie viens kitą.

Gerai :D supratau rimti esat tai ką siūlai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug kas svaigsta, kad mm rankas neesme. Na man irgi neesme bet jeigu normaliai losi nuejus pora mm matchu i diena ir ziurek jau normalus tas rank :D
Pats losiu su komanda ir losiam tik 128tick servuose, bet nera ka veikt nueini i mm(vietoj kokio dm kad ir) pasaudai pasaudai ir jau ziuri globala pasiekes esi...
Tiesiog pasikelk rank'a gedos nedares pats sau. :) Cheers.

Kai busi surinkes team rasyk, pcw sumesti galesim ;) Sekmes!

P.S
Faceit rankai? (tik nepradek svaigti jog ir faceit nezaidziat ir jo rankas nerupi)
P.S.S
ESEA?

Redaguota , nario KeksazZz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, atsiprašau jeigu pakelsiu šią temą bet tikėkimės niekam blogo iš to nebus. Norėčiau pasiūlyti 5x5 draugišką Team vs Team jeigu norit pridėkit steam: www.steamcommunity.com/id/f1xenas arba skype velnius420. Good luck & Have fun su komanda tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...