Peršokti į turinį

PC build 600-650eu (be hdd su ssd)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 22 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

@BenLo butu gerai jog duotum driver versija amd gpu kuria naudoji. galetum porai zmoniu padeti su fps problema ant csgo nes yra keletas kuriems net puses tiek su rx 470/480 ant csgo neisgauna/neisgaudavo taip pat ir rx 460. visi ikiti zaidimai eina be problemu tik kad csgo struggle;ina.

kad žinok viskas pas mane standartiškai, atsisiunčiau driverius iš AMD ir viskas :/ Nieko nekeičiau, tik žaidžiu aišku ne ant max nustatymu cs go ir rezoliucija ne 1920, o 1600 :)

prieš 2 valandas(-ų), Justux204 parašė:

Su tuo aerocool maitblokiu kartu gesintuva nusipirk :D imk seasonic kur buvo, pats turėjau šita aerocool košmaras ne psu

na kol kas nesusidūriau su problemomis, bet ir žaidžiu aš palyginti ne daug, 2-4 valandas po darbo, gal dėl to :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, BenLo parašė:

kad žinok viskas pas mane standartiškai, atsisiunčiau driverius iš AMD ir viskas :/ Nieko nekeičiau, tik žaidžiu aišku ne ant max nustatymu cs go ir rezoliucija ne 1920, o 1600 :)

na kol kas nesusidūriau su problemomis, bet ir žaidžiu aš palyginti ne daug, 2-4 valandas po darbo, gal dėl to :)

Ne reso vercia game throttleibti bet patys driveriai ir game patch.todel ir paklausiau.dabar ta pati nesamone ant nvidia jau yra gtx 1000series.patenkintas performance kuri siuo metu isgauni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Ne reso vercia game throttleibti bet patys driveriai ir game patch.todel ir paklausiau.dabar ta pati nesamone ant nvidia jau yra gtx 1000series.patenkintas performance kuri siuo metu isgauni?

nu žinok šiam momentui aš patenkintas pilnai. Galėsiu įdomumo dėliai patestuoti dar papildomai šiandien vėliau vakare ir parašyti rezultatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, BenLo parašė:

nu žinok šiam momentui aš patenkintas pilnai. Galėsiu įdomumo dėliai patestuoti dar papildomai šiandien vėliau vakare ir parašyti rezultatus.

Apskritai galetum koki hw heavier game pasirinkti pvz planetside2.neskaitant to kad senas zaidimas sistema uzhoggins kaip reikiant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-05-27 at 08:51, BenLo parašė:

Sveiki dar kartą, taigi, kompiuterį aš nusipirkau ir buvau tiek juo užsiėmęs, kad pamiršau čia parašyti :D Nors šioje temoje aptariama iš pradžių 600-650 €,  o vėliau ir 800 € build'ai, prieš pirkdamas pasvarsčiau ar tikrai man reikia tokio brangaus kompiuterio ir susiradau forume kitą pigesnį Tautedorus buildą ir jį nusipirkau. Vienintelis dalykas dėl ko gailiuosi, kad tai pataupiau ant SSD. Nedarykit tokios pačios klaidos.. :D Na, o apskritai tai aš kompiuteriu visiškai patenkintas, visi žaidimai kuriuos žaidžiu veikia be priekaištų, taip kaip ir tikėjausi ir džiaugiuosi pataupęs, nes mano poreikiams to pilnai užtenka :)

P.s. Jeigu kažkam aktualu, CS GO 280-300fps :D

477d50ca6a3d62a708820497be866b68.png

šitam builde įmanoma ateitį kažką upradinti ar viską reikėtų keisti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Levas parašė:

šitam builde įmanoma ateitį kažką upradinti ar viską reikėtų keisti ? 

Yra. taciau zenklios perf limitacijos del i7 kaby lake'u ypac naudojant ta h110 mobo. nors kol jis juspres upgrade daryt manau atsiras naujieji amd ar intel mid range cpus ir jis tiesiog gales viena is ju įsigyti galbut

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), BenLo parašė:

na kol kas nesusidūriau su problemomis, bet ir žaidžiu aš palyginti ne daug, 2-4 valandas po darbo, gal dėl to :)

Na jeigu PC gerai aušinamoj vietoj sėdi neturėtu kilt didelio problemu,aš kai savo su aerocool laikiau šiektiek uždaresnei vietoj tai jis nusprogdavo po 30min

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Justux204 parašė:

Na jeigu PC gerai aušinamoj vietoj sėdi neturėtu kilt didelio problemu,aš kai savo su aerocool laikiau šiektiek uždaresnei vietoj tai jis nusprogdavo po 30min

ju korpuso ventiliatoriai ir high end full tower/midi tower chasis isties neblogas pasirinkimas. del maitblokiu esi teisus.

pvz corsair'as gamina geras peles ir klavas jei nepasitaiko brokas. nors pats software cancer, taip pat ir psu(isskyrus zalia etikete naudojancia cx/cs serija) ir audio kas dar viena epic fail. visa kita gerai su brandu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo. Pereis ant 1920x1080 ir pirmas klausimas... kodėl viskas stringa.

Gal ir pigiau, gal ir užtenka. Klausimas ar verta taupyt 600eu 40-50 fps ant medium q/vs 800eu high/ultra smooth 60fps.

Kiek tai svarbu. Kaip ir su gpu. 1050 ti vs 570. Lyg ir sutaupai 30-40 eu, bet 2x spartos kaina. Verta kuomet kaina 170 eu vs 210 eu?

 

Nors rodos iš LT pasiūlos tai ne ką. Nerasi 570, tikriausiai ir 580 nėra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...