Peršokti į turinį

PC build 600-650eu (be hdd su ssd)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

norėčiau, kad padėtumėte susirinkti PC už temos pavadinime nurodytą sumą. Peržiūrėjau paskiausias forumo temas šiuo klausimu, tai arba surinktuose builduose trūksta dalių (turbūt parduotuvėje nebėra tokių prekių), arba jie ne visai atitinka tai ko noriu t.y. norėčiau, kad būtų SSD su 128GB (daugiau nemanau, kad man reikia), o kaip HDD naudočiau savo iš laptopo ištrauktą HDD. Neesu tikras ar PC geriau rinktis 1a, ar skytech parduotuvėje, tad tiks įvairūs jūsų pasiūlyti variantai. Ačiū.

Kompiuteris skirtas daugiau žaidimams (dota, cs go), ir aišku internetui.

Redaguota , nario BenLo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,

surinkau build'ą 1a.lt parduotuvėje. Kodėl neįdėjau SSD? Nes kaina viršytų biudžetą. Tada, norint sutalpinti viską į 650 eurų ribą, reikėtų imti prastesnį procesorių. To daryti nepasimoka. Įsivaizduok, jog esi išleidęs pinigus prastesniam procesoriui, tarkim Intel Pentium G4560, kuris kainuoja 60 eurų. Po to nori pirkti naują procesorių. Dėl to iš viso išleistum 270 eurų, jeigu nusipirktum Intel Core i5-7500, o turimą prastesnį procesorių išmestum, atiduotum ir pnš. Jei pirktum build'ą be SSD, o jį įsidėtum vėliau, toks permokėjimas neįvyktų, nes nieko išmesti iš pirktų dalių nereikėtų. Susitaupęs galėsi paimti itin greitą Samsung 960 EVO M.2 diską, o iki to teks pakentėti be SSD.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, BenLo parašė:

Ačiū, viskas konkretu ir aišku ! Galbūt sudėtum (ar kas nors nepatingėtų sudėti), analogą (ar kažką panašaus) skytech parduotuvėje ? Tuomet pažiūrėčiau kur kompiuterį išeitų įsigyti greičiau :)

d6623f62b0ca40cbbd59cbb6c18d10a6.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Varle ir a1 nepasitikėčiau, nes gali labai lengvai pralaukti ir mėnesį ar ilgiau kol galėsi atsiimti prekes. 

Bei kas jų puslapį parašyta (jog turi "n" vienetų prekės modelio sandėlyje) dažnai nėra teisybė. O be to garantinis aptarnavimas ir visa kita žemiausios kokybės.

Ne vienas šiame forume iš jų užsisakinėjas buvo susidūręs su mano minėtom problemom.

Prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Sveikas,

surinkau build'ą 1a.lt parduotuvėje. ... Susitaupęs galėsi paimti itin greitą Samsung 960 EVO M.2 diską, o iki to teks pakentėti be SSD.

Siūlai motinine be PCIE 3 gen su kuria neišnaudosi visos evo 960 spartos? Iš 32 gb/s, turėsi 20gb/s.

Reiktų imti bent  GA-B250M-DS3H modelį.

 

Manau verta daugiau sumokėti, nei kad po to gailėtis jog SSD talpos niekam neužtenka.

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_03_21_1934

 

Pigesnis

 

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_03_21_1941

Bet nemanau jog verta downgradint.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Kakas69 parašė:

Varle ir a1 nepasitikėčiau, nes gali labai lengvai pralaukti ir mėnesį ar ilgiau kol galėsi atsiimti prekes. 

Bei kas jų puslapį parašyta (jog turi "n" vienetų prekės modelio sandėlyje) dažnai nėra teisybė. O be to garantinis aptarnavimas ir visa kita žemiausios kokybės.

Ne vienas šiame forume iš jų užsisakinėjas buvo susidūręs su mano minėtom problemom.

Siūlai motinine be PCIE 3 gen su kuria neišnaudosi visos evo 960 spartos? Iš 32 gb/s, turėsi 20gb/s.

Reiktų imti bent  GA-B250M-DS3H modelį.

 

Manau verta daugiau sumokėti, nei kad po to gailėtis jog SSD talpos niekam neužtenka.

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_03_21_1934

 

Pigesnis

 

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_03_21_1941

Bet nemanau jog verta downgradint.

paskutinis zmogus kuris rase problemoms kilus su gpu kai turejo kcas psu. sake po pusmecio gpu sugedo. neverta rizikuoti imti toki psu.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būna ir supernovos užsilenkia. Šimtai naudoja ir problemų nemato. Visko nutikti gali.

+ nebūtinai psu kaltė. Gal elektra blogai išvedžiota.

Kita rekomendacija būtų 

http://www.skytech.lt/enp450agt-psu-enermax-enp450agt-450w-p-88338.html

Bet neturi.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Kakas69 parašė:

Siūlai motinine be PCIE 3 gen su kuria neišnaudosi visos evo 960 spartos? Iš 32 gb/s, turėsi 20gb/s.

Kiek dabar žiūriu, tai iš viso mano siūlytoje motininėje nėra M.2 jungties, susimoviau truputį :wacko:.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kakas69 parašė:

Būna ir supernovos užsilenkia. Šimtai naudoja ir problemų nemato. Visko nutikti gali.

uzsilenkia buna ir po dveju metu ir psu uz 1000euru, esu mates ir tokiu komentaru facebooke.

nors 30euru kazkur pigiau rizika neverta visa sistema prarasti.

siaip tas seasonic geriau, bet minusas tame jog ant lower power usage single rail stabilesnis negu multi rail. reiktu alternatyvos m12II ar silverstone'o. galbut dar fsp raider. nes multi rail tik itin daug elektros energijos rijancioms sistemoms,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerai, kad dar nutariau grįžti į temą :D

Matau, kad į pradinį biudžetą netilpsiu, nes SSD vis tik pirksiu iš karto po jūsų rekomendacijų, tik dar keletas klausimų:

ar būtų juntamas skirtumas tarp "Samsung SSD 960 EVO" ir "ADATA SU800" ? 

ar galiu vietoje "Deepcool smarter" dėžės naudoti mano krepšelyje įdėtą "Zalman ZM-T3", kadangi jie jį turi vietoje ?

ir dvejonė dabar dėl Aerocool, turbūt reikia daugiau paskaityt internete, ar dažnos su juo problemos, nesinorėtų pakliūt į nemalonią situaciją :)

Ačiū visiems už pastangas padedant ! :P

krepselis.png

Redaguota , nario BenLo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėlgi, 960 evo nesuderinamas su šiuo motininės modeliu kaip kad šnekėta temoje.

Jei gali biudžeta plėsti, pateiksiu dvejas alternatyvas

image.jpg
image.jpg

Keičiu build iš matx į standartinį atx su mid-tower. T.y didesnė motka/dėžė = daugiau vietos, geresnis aušinimas, mažesnės temperatūros.

Taip pat motininė palaikanti tokius ssd kaip evo 960, tad jei turi papildomo biudžeto ir poreikio, gali su800 pakeisti tuo evo 960. Taip, evo 960 bus daug greitesnis tam tikruose darbuose, bet pirmumą teikčiau overall komponentų kokybei kaip kad 2 paveiksliukyje. 

PSU fps raider šeimos pakaitalas šioms dienoms. Stiprus vidutiniokas kurį rinkčiausi pirmiau šios kainos psu kategorijoje. 2x4gb (8gb ram total) visada geriau nei 1 kaulas. Taip pat GPU geresnės kokybės, t.y geresnė akustika, vėsinimas, bei šiek tiek didesni dažniai bei oc galimybės. IŠ rx 480 gpu šeimos, msi gaming x būtų vienas geriausių variantų renkantis pagal premium aušinimą. Taip pat pridėjau cpu aušintuvą.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Kakas69 parašė:

Vėlgi, 960 evo nesuderinamas su šiuo motininės modeliu kaip kad šnekėta temoje.

Jei gali biudžeta plėsti, pateiksiu dvejas alternatyvas

image.jpg
image.jpg

Keičiu build iš matx į standartinį atx su mid-tower. T.y didesnė motka/dėžė = daugiau vietos, geresnis aušinimas, mažesnės temperatūros.

Taip pat motininė palaikanti tokius ssd kaip evo 960, tad jei turi papildomo biudžeto ir poreikio, gali su800 pakeisti tuo evo 960. Taip, evo 960 bus daug greitesnis tam tikruose darbuose, bet pirmumą teikčiau overall komponentų kokybei kaip kad 2 paveiksliukyje. 

PSU fps raider šeimos pakaitalas šioms dienoms. Stiprus vidutiniokas kurį rinkčiausi pirmiau šios kainos psu kategorijoje. 2x4gb (8gb ram total) visada geriau nei 1 kaulas. Taip pat GPU geresnės kokybės, t.y geresnė akustika, vėsinimas, bei šiek tiek didesni dažniai bei oc galimybės. IŠ rx 480 gpu šeimos, msi gaming x būtų vienas geriausių variantų renkantis pagal premium aušinimą. Taip pat pridėjau cpu aušintuvą.

http://www.skytech.lt/raider-550-fortron-raider-550-550-12v-single-rail-designsata-array-cable-design1-p-160953.html pridek 3eurus ir pasiimsi stai si psu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Sveiki dar kartą, taigi, kompiuterį aš nusipirkau ir buvau tiek juo užsiėmęs, kad pamiršau čia parašyti :D Nors šioje temoje aptariama iš pradžių 600-650 €,  o vėliau ir 800 € build'ai, prieš pirkdamas pasvarsčiau ar tikrai man reikia tokio brangaus kompiuterio ir susiradau forume kitą pigesnį Tautedorus buildą ir jį nusipirkau. Vienintelis dalykas dėl ko gailiuosi, kad tai pataupiau ant SSD. Nedarykit tokios pačios klaidos.. :D Na, o apskritai tai aš kompiuteriu visiškai patenkintas, visi žaidimai kuriuos žaidžiu veikia be priekaištų, taip kaip ir tikėjausi ir džiaugiuosi pataupęs, nes mano poreikiams to pilnai užtenka :)

P.s. Jeigu kažkam aktualu, CS GO 280-300fps :D

477d50ca6a3d62a708820497be866b68.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), BenLo parašė:

Sveiki dar kartą, taigi, kompiuterį aš nusipirkau ir buvau tiek juo užsiėmęs, kad pamiršau čia parašyti :D Nors šioje temoje aptariama iš pradžių 600-650 €,  o vėliau ir 800 € build'ai, prieš pirkdamas pasvarsčiau ar tikrai man reikia tokio brangaus kompiuterio ir susiradau forume kitą pigesnį Tautedorus buildą ir jį nusipirkau. Vienintelis dalykas dėl ko gailiuosi, kad tai pataupiau ant SSD. Nedarykit tokios pačios klaidos.. :D Na, o apskritai tai aš kompiuteriu visiškai patenkintas, visi žaidimai kuriuos žaidžiu veikia be priekaištų, taip kaip ir tikėjausi ir džiaugiuosi pataupęs, nes mano poreikiams to pilnai užtenka :)

P.s. Jeigu kažkam aktualu, CS GO 280-300fps :D

477d50ca6a3d62a708820497be866b68.png

Kompiuterio surinkimo mokestis 8eur?

Nemokamas gi kazkada buvo.. ar as klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@BenLo butu gerai jog duotum driver versija amd gpu kuria naudoji. galetum porai zmoniu padeti su fps problema ant csgo nes yra keletas kuriems net puses tiek su rx 470/480 ant csgo neisgauna/neisgaudavo taip pat ir rx 460. visi ikiti zaidimai eina be problemu tik kad csgo struggle;ina.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...