Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GFX Company Paslaugos!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne tik kad pavyzdžių, bet galima suprantamesnį tekstą? T.y. Jau taip nelogiškai parašyta... Atrodo, metų turit, jau turėtumėt mokėt ir sakinius formuluot... Jei kartais domintų mano nuomone normalesnės sakinių formuluotės parašykit man į Skype - living.indream1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Benderu parašė:

4 metų patirtis ir darbai nuo 25 cent ? :DD

Tai tik įsibegėjimas, nenorime kelti didelių kainų, nes nemanome jog kas užsisakys.

 

10 minutes prieš, BenasK parašė:

Ne tik kad pavyzdžių, bet galima suprantamesnį tekstą? T.y. Jau taip nelogiškai parašyta... Atrodo, metų turit, jau turėtumėt mokėt ir sakinius formuluot... Jei kartais domintų mano nuomone normalesnės sakinių formuluotės parašykit man į Skype - living.indream1

Būtinai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Benderu parašė:

4 metų patirtis ir darbai nuo 25 cent ? :DD

Pradedant dirbti ant savęs ar savo komandos, geriausias būdas išpopuliarėti tai darbų kainas nustatyti labai mažas. Po metų ar dviejų, kai žmonės jau tikės garantuota darbų kokybe, kainos galės šoktelėti aukštai. 

Sėkmės pradedant teikti paslaugas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Daivaras J. Stefan parašė:

Pradedant dirbti ant savęs ar savo komandos, geriausias būdas išpopuliarėti tai darbų kainas nustatyti labai mažas. Po metų ar dviejų, kai žmonės jau tikės garantuota darbų kokybe, kainos galės šoktelėti aukštai. 

Sėkmės pradedant teikti paslaugas!

 

Nenusišnekėk. Jei nori darbų praktikai, darai visiškai nemokamai arba kuri dėl savęs pagal internete pateiktus dizainų „briefingus“, o ne išsidirbinėji ir prašai čia išmaldos.  

Pagalvojus, kad dirbama jau du metus, o tik tokia promotion nuotraukėlė išlaužiama, tai dar ne vieną dešimtmetį reikės dirbti, kad tą „aukštą kainą“ būtų galima pasiekti.

 

Temos kūrėjams siūlau dar niekam nieko nesiūlyti, kad ir kaip pasitikit savo jėgom, prieš tai paklauskit nuomonės kito pažįstamo, kuris turi žinių šioje srityje. O dabar net neaišku, ką tavo darys draugas, esą mokėdamas dirbti su Adobe AE ir PR, kai siūlomose paslaugose išrašyti tik grafiniai, o ne video/media darbai.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 3/20/2017 at 00:07, vegal parašė:

Pagalvojus, kad dirbama jau du metus, o tik tokia promotion nuotraukėlė išlaužiama, tai dar ne vieną dešimtmetį reikės dirbti, kad tą „aukštą kainą“ būtų galima pasiekti.

Savage, but true. :D

Aš irgi siūlau jums dar pasimokyti, nes 95,9% garantuoju, kad nieko nepešit, nebent koks žmogus užsisakys neturintis jokio suvokimo apie gfx.

Aš su Photoshop gal jau beveik 7 metus dirbu, bet su ilgomis pertraukomis, tad nesu labai daug ko pasiekęs, bet pardavinėti nė į galvą neatėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...