Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Trūksta kažko, kad niekas nesuabėjotų, ar čia tikrai drabužių parduotuvė. Ji turėtų kažkuo išsiskirti, ar tai užrašyta, kad drabužių parduotuvė ar panašiai. :taika:

Nepaisant to, darbas nepridera prie aplinkos, ant stogo galėjo būti kokių tai vadinamų ventiliatorių ar panašiai. Norėtusi, kad tas pastatas turėtų langus (apart tų, kur prie durų, stikliniai). Šioje nuotraukoje tos durys yra labai suspaustos, prie pat prie pat garažo vartų. Jas išėmus, manau atrodytų kur kas gražesnis vaizdas, o dabar - jos tik viską pablogina. O jei jau apie duris šias, tai jos nepridera prie pastato (pastatas modernus, o durys - kažkokios aplūžusios...) Na o šioje nuotraukoje, ten kur dėšinėje yra gėlės, ir tas, kaip čia pasakius, mažas rėmelis medinis, taip pat nepridera prie aplinkos. Stulpai (prie aikštutės) kažkaip nelabai žiūrisi, kadangi jie labai maži, o tarp jų esantys medžiai - kelis sykius didesni. Pastato tekstūros prastos.:kiets:

Tai tiek, bet bendras vaizdas ganėtinai geras (6/10), tad, neapleisk šios srities, dirbk, mokykis ir tobulėk. :) Tikiuosi priimsi kritiką. ;) 

14833.gif

prieš 5 valandas(-ų), ©Vikarijus parašė:

Trūksta kažko, kad niekas nesuabėjotų, ar čia tikrai drabužių parduotuvė. Ji turėtų kažkuo išsiskirti, ar tai užrašyta, kad drabužių parduotuvė ar panašiai. :taika:

Nepaisant to, darbas nepridera prie aplinkos, ant stogo galėjo būti kokių tai vadinamų ventiliatorių ar panašiai. Norėtusi, kad tas pastatas turėtų langus (apart tų, kur prie durų, stikliniai). Šioje nuotraukoje tos durys yra labai suspaustos, prie pat prie pat garažo vartų. Jas išėmus, manau atrodytų kur kas gražesnis vaizdas, o dabar - jos tik viską pablogina. O jei jau apie duris šias, tai jos nepridera prie pastato (pastatas modernus, o durys - kažkokios aplūžusios...) Na o šioje nuotraukoje, ten kur dėšinėje yra gėlės, ir tas, kaip čia pasakius, mažas rėmelis medinis, taip pat nepridera prie aplinkos. Stulpai (prie aikštutės) kažkaip nelabai žiūrisi, kadangi jie labai maži, o tarp jų esantys medžiai - kelis sykius didesni. Pastato tekstūros prastos.:kiets:

Tai tiek, bet bendras vaizdas ganėtinai geras (6/10), tad, neapleisk šios srities, dirbk, mokykis ir tobulėk. :) Tikiuosi priimsi kritiką. ;) 

Jo sutinku su tavim , kokia diena prisėsiu pakoreguosiu ir idėsiu ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...