Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vilks gta v be lagų ant ps3?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On 3/12/2017 at 18:16, finiti parašė:

jei sub 30 fps slideshow tau ne lagas, tada nelagins

Tai kad puse žmonių 30 nuo 60fps neskiria, ką čia jau besinčysi, aš tai nejaučiau jokio malonumo žaisdamas ant PS3, kažkoks muilas baisus, 720p,  visi tik ir galvoja kad problema telikuosi, tai kad ten net ir į 4k teliką tą ps3 įkištų tas pats š butų su tuo gta v, NES PS3 PER SILPNAS JAM IŠVEŽTI BENT ANT 1080p, IR NEAPSIMOKA ŠITO ŠŪDO IMTI 2K17 METAIS!!! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 3/13/2017 at 22:37, Maquex parašė:

Tai kad puse žmonių 30 nuo 60fps neskiria, ką čia jau besinčysi, aš tai nejaučiau jokio malonumo žaisdamas ant PS3, kažkoks muilas baisus, 720p,  visi tik ir galvoja kad problema telikuosi, tai kad ten net ir į 4k teliką tą ps3 įkištų tas pats š butų su tuo gta v, NES PS3 PER SILPNAS JAM IŠVEŽTI BENT ANT 1080p, IR NEAPSIMOKA ŠITO ŠŪDO IMTI 2K17 METAIS!!! 

PC MASTER RACE.

On 3/17/2017 at 17:11, cCheerSs parašė:

Na jau :D. Yra žmonių, kurie neturi tiek pinigų ir laiko, kad pirktu 4K telikus ir naujausias konsoles, aš ant savo PS3 dar ir dabar su mielu noru žaidžiu įvairius žaidimus, NBA, UFC, FIFA ir kt., akys dar neiškrito ir rankos nenupuvo, padori ten ta grafika. 

Tu tuo tikras? ps3 kainuoja 100~  , dar žaidimai kainuoja nemažai. Už tokią sumą nusipirktum kur kas galingesnį kompiuterį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-03-19 at 15:00, Zolq parašė:

PC MASTER RACE.

Tu tuo tikras? ps3 kainuoja 100~  , dar žaidimai kainuoja nemažai. Už tokią sumą nusipirktum kur kas galingesnį kompiuterį

Priklausomai nuo to, kokius tu žaidimus ruošiesi žaisti, jeigu nori pirkti originalius ir žaisti online, tada taip, nors ir tai nusipirkti gerą PC ir prisipirkti Steam'e žaidimų būtu brangiau nei konsolę ir jai keletą žaidimų, bet neesmė, man konsolė reikalinga ne online žaidimams, o su draugais susirinkus prisijungti keletą pultelių ir eiti local multiplayer, UFC, NBA, FIFA, įvairūs PS move žaidimai ir t.t. Tai man tereikėjo tik atsirišti, dabar žaidimus siunčiuosi, tik konsolė pirkta daug metų atgal, juolab Super Slim, atrišimo tuo metų programiniu būdu nebuvo, teko lituot emuliatorius ir pan, tai man vien atrišimas kainavo 400 litų. Dabar faktas tos kainos nukritusios, dauguma parduodamų konsolių jau atrištos ir kainuoja ten po 70-100 eurų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Priklausomai nuo to, kokius tu žaidimus ruošiesi žaisti, jeigu nori pirkti originalius ir žaisti online, tada taip, nors ir tai nusipirkti gerą PC ir prisipirkti Steam'e žaidimų būtu brangiau nei konsolę ir jai keletą žaidimų, bet neesmė, man konsolė reikalinga ne online žaidimams, o su draugais susirinkus prisijungti keletą pultelių ir eiti local multiplayer, UFC, NBA, FIFA, įvairūs PS move žaidimai ir t.t. Tai man tereikėjo tik atsirišti, dabar žaidimus siunčiuosi, tik konsolė pirkta daug metų atgal, juolab Super Slim, atrišimo tuo metų programiniu būdu nebuvo, teko lituot emuliatorius ir pan, tai man vien atrišimas kainavo 400 litų. Dabar faktas tos kainos nukritusios, dauguma parduodamų konsolių jau atrištos ir kainuoja ten po 70-100 eurų. 

PC platformą turi daug free to play žaidimų kurie yra tikrai įdomus ;) Paladins , cs 1.6 , osu , samp. Gali vardint ir vardint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zolq parašė:

PC platformą turi daug free to play žaidimų kurie yra tikrai įdomus ;) Paladins , cs 1.6 , osu , samp. Gali vardint ir vardint

Tai jopapa ar aš tavęs klausiau kas turi daugiau žaidimų? :D. Nepradėkim master race, trumpai ir aiškiai tai priklauso nuo to ko tu nori, jeigu online tau nereikalingas dalykas, nusiperki už 60 eurų Xboxą 360 atrišta su dėže žaidimų ir žaidi, jeigu nori žaisti online, geriau PC, nes taip pigiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...