Peršokti į turinį

Ieškau kompiuterio už 500-800eur


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

11 minutes prieš, # James parašė:

Už tokią kainą manau galėtum nusipirkti gan gerą laptopą, ir jis tau žymiai ilgiau laikytu.

Laptopai nerekomenduojami zaidimams.Ir visalaik stacionarus buildas bus pigesnis uz laptopa su tokiomis paciomis detalemis.

Redaguota , nario Dziugsas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, # James parašė:

Už tokią kainą manau galėtum nusipirkti gan gerą laptopą, ir jis tau žymiai ilgiau laikytu.

this^

nuo kada laptopai geriau uz dekstopus? na nebent nori atidaryti google ir pasiziureti el. pasta tada tam ir uz 200-300euru uzteks, tereiks tik ilgesni veikimo laika turincios baterijos.

o del tokiu dalyku is skelbimu ir uz 100euru gali gauti budget laptopa su integruota gpu ir i3 ar pan procu 1-3 kartos.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Dziugsas parašė:

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=Jcu5EQAgDAPBlizLH9B%2FX6Ah2%2BCuAcbGAZDVQiRhHz0QimQJs7L9wd2ydDmDoeYC

Pats turiu ir nesiskundziu.Tik pas mane 6gb gtx 1060.Tik atsargiai su tuo gtx ,nes as ji vos sutalpinau i savo case.

Su 3gb imt gtx1060 yra absurdas, jau geriau tada rx480 su 4gb

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, # James parašė:

Jetus, kuo jus čia verkiat, aš tik taip pasakiau turiu gerą pc nusipirkęs, ir man dzin tai pasiūliau. Užsipuolė čia iškarto nepatinka praeik. 

Tai nesiulyk tada is viso jei nezinai, as tiek metu prasidejes su laptopais tai jau uzkniso nesveikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Maquex parašė:

Tai nesiulyk tada is viso jei nezinai, as tiek metu prasidejes su laptopais tai jau uzkniso nesveikai

O, tu neaiškink paklausė žmogus ką gali pasiūlyti, tad pasiūliau, gal jis visokių varijantų nori, ir visiškai man neįdomu, kad išmanai visi tą gali. Turi problemų rašyk į AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, # James parašė:

O, tu neaiškink paklausė žmogus ką gali pasiūlyti, tad pasiūliau, gal jis visokių varijantų nori, ir visiškai man neįdomu, kad išmanai visi tą gali. Turi problemų rašyk į AŽ.

geriau nesiulyk zmonems slamsta pirkti jei jie zino ko nori :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), # James parašė:

Už tokią kainą manau galėtum nusipirkti gan gerą laptopą, ir jis tau žymiai ilgiau laikytu.

Ne, taip nėra ir ko gero artimiausiu metu taip nebus. Kodėl? Vien dabar gali nusipirkti stacionarų kompiuterį už 400 eurų (skaičiavime pridėsim ir monitorių už 100 eurų, vis tiek mainstream'iniame laptope geresnio nei už tokią kainą nebus), kurio perfomansas bus panašus ar net geresnis nei laptopo, kuris kainuoja 800 eurų. Be to, po kelių metų į tą stacionarų kompiuterį bus galima sukišti 400 eurų ir su juo bus galima lošti praktiškai viską su gan aukštomis grafikos nuostatomis ir aukštu FPS skaičiumi. Turint laptopą, upgrade'us galima pamiršti, tad po kelių metų vėl reikės leisti 800 eurų ir vis tiek performansas nuo to atnaujinto stacionaraus kompiuterio atsiliks. Paskaičiuokim.

400 + 100 + 400 = 900
800 + 800 = 1600

Aiškiai matosi, milžiniškas kainų skirtumas, o išgautas performansas vis vien bus geresnis pigesnio varianto, stacionaraus kompiuterio, pusėje.

Žinoma, laptopai turi savo paskirtį, bet teigti, kad juos labiau verta pirkti ir tai, jog jie, performanso atžvilgiu, ilgaamžiškesni, tikrai yra klaidinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://mega.nz/#!BMYEiDzD!GNYeHczvNlM_3YbQNzq8LB9zwSe-fAppmxseDp5LK2s

dar poros korpuse ventiliatoriu reiketu. tad ~8eurai papildomi. nezinau ar turi monitoriu todel idejau.

siaip tai be jo turetum kaipnors iki 860 euru itilpti su rx 480 8gb gtr ir i5 7400.

del psu tarnavimo laiko klausk @Vadila nes jis neseniai kure tema del pakeitimo i kazka padoresnio.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Zeho parašė:

Ačiū, monitoriiaus neturiu, suejo man ten viskas sukepe krč.. :D

https://www.varle.lt/korpusai/deepcool-tesseract-sw-baltas-midl-tower-usb-30--2469277.html taip pat del to korpuso nesu tikras nes reiktu realiu nuotrauku kokiame aukstyje pagrindinis pci-e 3.0 x16 slotas yra kad gpu tinkamai sutilptu, todel galetum stai si pigesni pasiimti. ir tada viskas tikrai sutilps i korpusa.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Zeho parašė:

tu jau virsyji savaji biudzeta. tavo vietoje rinkciausi stai si jeigu ta darai.

https://www.varle.lt/korpusai/nzxt-source-340-baltas-midl-tower-with-window-2x--1766339.html

mano tikslas buvo kuo labiau sutilpt i biudzeta, bet jeigu kito korpuso nori tada as tik pasiulau padoru varianta ir nesikisu.

mano nuomone s340 geresnis variantas nes didesne talpa ir uzdengia psu. kas suteiks geresni estetiska vaizda pro korpuso langa.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Kusanagi97 parašė:

tu jau virsyji savaji biudzeta. tavo vietoje rinkciausi stai si jeigu ta darai.

https://www.varle.lt/korpusai/nzxt-source-340-baltas-midl-tower-with-window-2x--1766339.html

mano tikslas buvo kuo labiau sutilpt i biudzeta, bet jeigu kito korpuso nori tada as tik pasiulau padoru varianta ir nesikisu.

mano nuomone s340 geresnis variantas nes didesne talpa ir uzdengia psu. kas suteiks geresni estetiska vaizda pro korpuso langa.

Nice šitas, ačiū būtent šita ir pirksiu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...