Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

CheapMarket.Lt - Skinų parduotuvė !


Deivisデ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

anr.jpg

 

http://www.cheapmarket.lt - Skinų/Coinsų/Game shopas!?
Tai vienintelė vieta, kurioje atsiskaitoma SMS ŽINUTĖMIS??
Gausus skinų pasirinkimas ir jų įvairovė, užeik pamatysi!?
Automatizuotas random game key siuntimas! Išsiunti žinutėje parašęs tekstą: random, numeriu: 1398 ir gauni atgal žinutę su game (2€)!??
Galimybė atidaryti CHEAPCASE dėžę iš kurios gali laimėti bet kokį skiną/žaidimą/coinsų.
Galimi ir visi atsiskaitymai: (paysera/banku/maxima/perlas/paypal)?

Patikimumas 100%!
Steam profilis: https://steamcommunity.com/id/CheapmarketLTU/
Facebook profilis: https://www.facebook.com/R.Trimailovas

Kilus klausimams ar problemoms mielai rašykit, bus pagelbėta ir atsakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, » Tommy. parašė:

Emkės grifinas well worn'as su stickeriu 4, o emkės grifinas field-tested su dviem stickeriais 2e? kažkaip įdomiai.

O iš kur žinot, kad ne scam? he

Tikrai nėra apgaulė, be to Robertui Trimailovui priklauso, o jis tikrai patikimas, taipogi jis ir csgoscam.lt svetainės pagrindinis administratorius, įkūrėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Blue parašė:

Tikrai nėra apgaulė, be to Robertui Trimailovui priklauso, o jis tikrai patikimas, taipogi jis ir csgoscam.lt svetainės pagrindinis administratorius, įkūrėjas.

Man tik nedaeina vienas dalykas. Atidarant dėžę galima gauti bet ką iš tos parduotuvės, o tarkim aš neturiu CSGO, bet laimiu skiną? Nei offerio išsiųst neleis nei man priimt jį. Any ideas? Tas pats ir su polygono coinsais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), » Tommy. parašė:

Man tik nedaeina vienas dalykas. Atidarant dėžę galima gauti bet ką iš tos parduotuvės, o tarkim aš neturiu CSGO, bet laimiu skiną? Nei offerio išsiųst neleis nei man priimt jį. Any ideas? Tas pats ir su polygono coinsais.

Nu tai kam tada atidaryti tau, jei tokios mintys kyla išvis? Visuomet inventoriuje eina turėti bet ką, neturint net žaidimo.

 

Redaguota , nario MM Studio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...