Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nauji AMD Ryzen procesoriai


Justux204

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, saiNtexoo 私 parašė:

vistiek dar nesuprantu, ką tu nori savo postais pasakyt kitiem:)?

Tai ir nesuprasi , paiškinu jus sprendžiat palei nuotrauka ir aprašimą , reikia išmėginti jo galia , tik tada spresti  . Aš išnaudojau šita kur pasidalinau ir komentuoju apie jy.

Redaguota , nario Win_Dizel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Win_Dizel parašė:

Tai ir nesuprasi , visa gali duoda netik procesorius.

gali? Galią gal? Taip, ne viską duoda procesorius, bet dirbant su grafikom, renderinant ir pnš - būtinai reikia geresnio procesoriaus, o yra ir žaidimų, kurie ryja cpu (cpu based žaidimai). O ištikrųjų, ryzen mane šiek tiek nuvylė, kadangi matosi, jog skirti labiau darbui, nei žaidimams.

 

Tai ir nesuprasi , paiškinu jus sprendžiat palei nuotrauka ir aprašimą , reikia išmėginti jo galia , tik tada spresti  . Aš išnaudojau šita kur pasidalinau ir komentuoju apie jy.

 

gi jau yra daug benchmarkų

Redaguota , nario saiNtexoo 私
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, saiNtexoo 私 parašė:

gali? Galią gal? Taip, ne viską duoda procesorius, bet dirbant su grafikom, renderinant ir pnš - būtinai reikia geresnio procesoriaus, o yra ir žaidimų, kurie ryja cpu (cpu based žaidimai). O ištikrųjų, ryzen mane šiek tiek nuvylė, kadangi matosi, jog skirti labiau darbui, nei žaidimams.

Tas tai taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, saiNtexoo 私 parašė:

O ištikrųjų, ryzen mane šiek tiek nuvylė, kadangi matosi, jog skirti labiau darbui, nei žaidimams.

Butent! 

Ir dar vienas aspektas. Motinines seniems AMD procams, buvo brangesni uz Intel. 

Idomu kaip dabar su Ryzen sitie reikalai bus? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Ryzen tiesiog turi problemų su RAM'ais šiuo momentu ir manau dėl to žaidimuose yra gan prastesni rezultatai negu tikėjotes. Po kelių mėnesių galimai tai bus sutvarkyta. (bet galimai aš čia baisiai ir nusišneku)

ar matei kainas pirmuju motinu?! 200euru minimum. turetu but taspats kas ir senuju jeigu uz ~30-65eurus nepasiulys padorios mid/entry level su xmp ir m.2 nvme

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Kusanagi97 parašė:

ar matei kainas pirmuju motinu?! 200euru minimum. turetu but taspats kas ir senuju jeigu uz ~30-65eurus nepasiulys padorios mid/entry level su xmp ir m.2 nvme

Tai kad yra moitininių po 80 eurų su m.2.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...