Peršokti į turinį

Įspėjimai iš kairės į dešinę


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hallo,taigi nesenai prisijungęs žiūriu yra man uždėtas įspėjimas typo už  Pažeista taisyklė: 3.1 Naujausiuose būsenos atnaujinimuose reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai. Nors būsenoje nieko nenorėjau įžeist nei ką,o čia dabar dalinami įspėjimai iš oro ir dar stebities,kodėl nyksta supergames nariai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet rimtai,su tais ispėjimai reikėtų jau ramiau,kažkokių taisyklių prisikuriat,ir niekas nežino kada,ir kur padarė klaidą,nes čia gaunasi kaip koks kaleimas,keli žodžiai isp,ir t.t,tai biški rimtai reikėtų padaryt kaip seniau,kad tie ispėjimai neitų iš kairės į dešnę,nes čia konkrečiai jau biški persistengiat moderatoriai ;) atrodo sakau lyg kaleimas,tiesiog forumas skirtas tik pažiūrėt ir išeit? vien žodžiu,nieko čia nepakeisiu,bet gal nors susiprasyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Žilvinas P. parašė:

Išeitis viena - nieko nebepostint ir negauti įspėjimo, nes tik čia laisvas žodis negalimas.

Kitas moderatorius pats sugalvojo uždėti įspėjimą kaip nuo posto praėjo 1mėn

Aš esu gavęs tik vieną įspėjimą už netyčinį dvigubą pranešimą. Pažiūrėk į mano pranešimų skaičių. Dar kartą apsvarstyk, ar tavo išvada teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gauna įspėjimus, o po to toks jausmas, kad verkia. Geriau išvis nieko nerašykit jei nesat susipažine su šio forumo taisyklėmis.
Taisyklėse aiškiai parašyta, kad gerbti kitus narius.O tu pradėjai savo sakinį toje temoje konkrečiu įžeidimu.

O kas liečia taisyklės, tai čia jos dar per švelnios, apsilankytum kokiam tai už toki elgesį po kurio laiko skristum iš forumo lauk ir net nespėtum susigaudyti dėl ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Gerai kad tuos ispejimus duoda, bet nu po pimo failo neduokit apribojimu, duokit po kokiu 3....

Viena karta parasiau 2failus postus uzblokavo mano main accounta, savaitei laiko....

Del to kad forume viena karta du postus parasiau, ir pertruma sakyti parasiau, kuris ant galo pasirode nepetrumpas o durnas modernatorius nemoka angliskai.....

Bet vistiek bausme atlikau, nors ir modernatoriaus kalte.....

Tvarkykit jus savo modernatorius.

Redaguota , nario DragonWind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...