Peršokti į turinį

Ar tai teisėtas įspėjimas?


ZoLq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , visai nesenai gavau įspėjimą šioje temoje nuo gerbiamojo Manto S.

Ir nesuprantu kur yra įžeidimas?

38094e841ca81c32b653948cb246856a59.png

Išsakiau tiesiog nuomonę , ir pagal senus jo projektus parašiau pranešimą , ir kur konkrečiai įžeidžiau ar pagrasinau jam? Supraščiau jei bučiau rašęs kažką tokio "Ei *Myliu SuperGames.lt* , kas mėnesi projektą keiti , gaidis esi nemoki laikyt projektu".

Taigi , kaip manot ar teisėtas įspėjimas?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerbamasis, pats puikiai žinai ką rašiai, tavo komentaras jau ,,sutvarkytas'' (redaguotas manęs) kurį tu parašei (apie fekalijas ir kvapus) tai viešas ir ne civilizuotas tekstas, už kurį ir buvai nubaustas, jeigu dar kils kokių klausimų susisiek asmeniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Mantas S. parašė:

Gerbamasis, pats puikiai žinai ką rašiai, tavo komentaras jau ,,sutvarkytas'' (redaguotas manęs) kurį tu parašei (apie fekalijas ir kvapus) tai viešas ir ne civilizuotas tekstas, už kurį ir buvai nubaustas, jeigu dar kils kokių klausimų susisiek asmeniškai.

Oj atleisk , žinai aš nepamenu ką prieš mėnesi parašiau xD

Redaguota , nario Zolq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), DedeKobra parašė:

Jeigu nebutum ivardines zmogaus tai sis ispejimas butu neteisingas nes smaistum nekonkretu zmogu

Ne dėl to buvo įspėtas, o dėl to, jog nepagarbiai rašė apie žmogų. Savo nuomonę, teigiamą ar neigiamą, galima reikšti, to niekas nedraudžia. Vis dėlto, nuomonę reikšti reikia laikantis tam tikrų normų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-02-03 at 21:33, Tautedorus parašė:

Ne dėl to buvo įspėtas, o dėl to, jog nepagarbiai rašė apie žmogų. Savo nuomonę, teigiamą ar neigiamą, galima reikšti, to niekas nedraudžia. Vis dėlto, nuomonę reikšti reikia laikantis tam tikrų normų.

Gal šiek tiek nelogiškai išdėsčiau savo mintis. Norėjau pasakyti, kad mūsų nuomonės ir t.t. yra galimos iki tol kol mes nepaliečiam kito žmogaus t.y. kol jo neįžeidžiam, nepastumiam ir t.t. Jeigu Zolq būtų neįvardinės žmogaus t.y. " Hilas ", būtų sunku nustatyti įžeidimo objektą, nes pagal visus demokratijos standartus jeigu aš sakyčiau pvz ( tai tik pvz ) : Tautedorus yra nevykęs žmogus, aš turėčiau pilną teisę gauti įspėjimą, nes įžeidžiau Gerb. moderatorių ir pačiu svarbiausia įžeidžiau žmogų, bet jeigu sakyčiau - visi "supergames" administratoriai yra nevykėliai aš už tai įspėjimo negalėčiau gauti, nes nėra konkretaus žmogaus, yra tik visuma. Va ką aš norėjau pasakyti. Tad administratorius tūrėjo  110% teisė duoti asmeniui įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, DedeKobra parašė:

Gal šiek tiek nelogiškai išdėsčiau savo mintis. Norėjau pasakyti, kad mūsų nuomonės ir t.t. yra galimos iki tol kol mes nepaliečiam kito žmogaus t.y. kol jo neįžeidžiam, nepastumiam ir t.t. Jeigu Zolq būtų neįvardinės žmogaus t.y. " Hilas ", būtų sunku nustatyti įžeidimo objektą, nes pagal visus demokratijos standartus jeigu aš sakyčiau pvz ( tai tik pvz ) : Tautedorus yra nevykęs žmogus, aš turėčiau pilną teisę gauti įspėjimą, nes įžeidžiau Gerb. moderatorių ir pačiu svarbiausia įžeidžiau žmogų, bet jeigu sakyčiau - visi "supergames" administratoriai yra nevykėliai aš už tai įspėjimo negalėčiau gauti, nes nėra konkretaus žmogaus, yra tik visuma. Va ką aš norėjau pasakyti. Tad administratorius tūrėjo  110% teisė duoti asmeniui įspėjimą.

Norėčiau tik dadurti, kad 1.1 forumo taisyklė, ir įtraukia tiek konkrečius asmenis tiek administraciją, moderatorius, todėl ta tavo vadinama visuma, taip pat galioją.

1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...