Peršokti į turinį

INFORMACIJA || Kurie neranda nuo ko pradėti programuoti!


Alan_Smith

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

     Sveiki mieli forumo lankytojai. Aš esu pradedantysis programuotojas kuris ieškojo dienų dienas tinklalapius kuriuose galima išmokti programuoti. Taigi beklaidžiodamas radau vieną gerą svetainę: 3ligijus.lt  Šioje svetainėje galima išmokti: Free Pascal, xHTML ir CSS, Javascript, HTML5 ir CSS5 bei PHP. Šis tinklalapis yra geras tuo, kad pamokos sudėliotos nuo lengviausių dalykų iki sunkiausių. Viskas gerai išaiškinama, tiesiog dėmesio verta svetainė.

     Eidamas į programuotojų būrelį (nuo naujų pradėjau) mums parodė dar du gerus tinklalapius per kuriuos tikrai galima išmokti programuoti, bet didelis dalis skirta visiškiems naujokams kurie net nežino ką daryti ir kas tas yra programavimas:                                         1. CoderDojo.lt  -   šis tinklalapis skirtas pradedantiesiems kaip man. Yra žaidimų kurie moka pradmenis programavimo ir yra š pamokos kurios moko dirbti su Tinklalapiu. Ši svetainė yra gera ir efektyvi tuo, kad nuėjus į pamoką, galima atsisiųsti reikiamas priemones ir kitas laukelis yra instrukcija. Instrukcijoje yra pamoka kurią galima pereiti galbūt per 1sav. Aš kalbu apie pačią pirmą pamoką (kitų ne tyrinėjų, pats mokausi iš eilės ). Viskas aiškiai išdėstyta, moko kurti svetaines, bet be TVS. Daugiausiai dirbama su HTML, o vėliau tik mokoma su CSS. Žiauriai man patinka ši svetainė.                                                                                                                              2. Code.org   -   ši svetainė yra skirta visiškiems naujokams kurie net nežino žodžio ,,Programavimas" šioje svetainėje galima pažaisti žaidimų kurie moko jus suvokti kaip yra kuriami žaidimai ir kaip lengvai bei greitai galima sukurti savo mėgstamą žaidimą. Pasirinkus vieną žaidimą bus pamokos kurios lavins jūsų mąstyseną, kaip ir ką reikia daryti. Paskutinėje pamokoje galėsite sukurti tokio pačio žaidimo kopiją tik pagal save. Ši svetainė man didžiulio įspūdžio nepadarė.

 

Tikiuosi padėjau kam nors sugalvoti nuo ko pradėti programuoti. Mano nuomone, siūlyčiau jums: 3ligijus.lt ir CoderDojo.lt šios svetainės didžiulį įspūdį man padarė ir mokausi pats per šias svetaines programuoti. Jei bent truputį padėjau ar sudominau nepamirštam +R3P. Bandžiau padėti ir jums, ir sau. Jei kyla neaiškumų, visą laiką galite rašyti komentarą arba parašyti man į P.M.

Redaguota , nario Cerkute' M
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, ᵀʰᵉᴸᵉᵍᵉⁿᵈ²⁷ parašė:

or google.com >> php/c++/the fuck you want lessons

but what if u retarded? then u need this...

Žmogus nesugebantis pats susirast reikiamos informacijos, nebus normaliu programuotoju, būtent dėl to tavo sugaištas laikas kuriant šią temą nuėjo veltui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ProGreen parašė:

but what if u retarded? then u need this...

Žmogus nesugebantis pats susirast reikiamos informacijos, nebus normaliu programuotoju, būtent dėl to tavo sugaištas laikas kuriant šią temą nuėjo veltui...

 

Dėkui už tavo nuomonę, bet gal naujokams šiek tiek padėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
prieš 12 valandas(-ų), Capriox parašė:

Gal kažkam ir pravers bet kiek pažystu žmonių nei vienas iš jų nesimokino programuoti iš pamokų :) jie mokinosi dėliodami skriptus, rašydami kažką iš vieno skripto į kitą, taisydami klaidas ir pagrinde googlindami :) bet pravers kaikuriems naujokams!

Pradžioj vistiek reikia kažkokių bazinių žinių nieko neišdeliosi nieko nežinodamas. Taip kad peržiūri pamokas ir tada gali eiti delioti savo scriptu googlint ir pan. Tiesą sakant ir geri programuotojai vietom panaudoja kitų kodą nekalbu apie libus bet tiesiog kai matai įdealu varianta to ko ir norėjai kam dar kažką daryt jei galima copy paste :D. Nekalbu apie copy paste jei nežinai ką kodas daro bet jei supranti tai labai praverčia kai kuriose situacijose :D Kaip pvz: Nukopijavau network is Elf2D libo savo C++ Game Enginui :D tik pakoregavau vietom pagal save ir kad atitiktu mano engino struktura. :D Fsio prišla copy paste ir veikia :D Dar pakeičiau winsock versija ir kelias funkcijas bet esme tame kad vietoj to bučiau rašes viska iš naujo bet kam taip daryti jei yra puikus pavizdys.

 

On 1/24/2017 at 20:18, ProGreen parašė:

but what if u retarded? then u need this...

Žmogus nesugebantis pats susirast reikiamos informacijos, nebus normaliu programuotoju, būtent dėl to tavo sugaištas laikas kuriant šią temą nuėjo veltui...

Galiu nesutikti su tavo nuomone žalias žmogus negali rasti tinkamos informacijos vien del to kad jis nežino programavimo terminų.
Atsimenu kai buvau žalias sunkiai paeidavo rasti to ko noriu o dabar randu viska ko reikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...