Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, kai man arachnofobija, tai negalėčiau užmigti, žinodamas, kad tokie yra apsigyvenę. Vos pamačius tarantulo nuotrauką mane išpila prakaitas ir baimė širdy sukasi. Jei ir tau nelabai patinka tokie padarėliai, tai siūlyčiau geriau iškviest jų naikintoją, kur dezinfekuos juos, o pačiam trumpam apsistot kur nors kitur pagyvent. Stebiuosi kaip gali išlikti pakankamai ramus, kai sakai, kad kambary ant sienos tokie kimarina. Ačiū, dabar tikrai neužmigsiu.

Dabar, .Nachiko` parašė:

Na, kai man arachnofobija, tai negalėčiau užmigti, žinodamas, kad tokie yra apsigyvenę. Vos pamačius tarantulo nuotrauką mane išpila prakaitas ir baimė širdy sukasi. Jei ir tau nelabai patinka tokie padarėliai, tai siūlyčiau geriau iškviest jų naikintoją, kur dezinfekuos juos, o pačiam trumpam apsistot kur nors kitur pagyvent. Stebiuosi kaip gali išlikti pakankamai ramus, kai sakai, kad kambary ant sienos tokie kimarina. Ačiū, dabar tikrai neužmigsiu.

Aš nesuprantu ko jų bijot. Juk jie ištikrųjų nieko nedaro. Lietuvoje nėra nuodingu vorų. Na aišku išsikviesti reiktu, kad išnaikintu, nes čia jau kaip ir apsileidimas jeigu su gyviais gyveni, bet bijot jų tikrai nėra ko.

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

Dabar, BruceD parašė:

Aš nesuprantu ko jų bijot. Juk jie ištikrųjų nieko nedaro. Lietuvoje nėra nuodingu vorų. Na aišku išsikviesti reiktu, kad išnaikintu, nes čia jau kaip ir apsileidimas jeigu su gyviais gyveni, bet bijot jų tikrai nėra ko.

Nelabai žinai ką reiškia gyvent su arachnofobija (spėju). Nėra viskas taip paprasta, kartą pats bandžiau save pripratint prie vorų, stengdavausi drąsiai ir kuo daugiau žiūrėti nuotraukas su jais, o pamačius tualete prieiti arčiau ir išdrįsti paspoksoti kurį laiką. Aišku, tie monetos dydžio tikrai nieko baisaus, bet gyvent su tokiais gyviais kaip temos autorius, tai tikrai nepakelčiau, nes čia ne kokia musė ar uodas, zvimbiantis tau per ausis, bet gan didokas padarėlis. 

Ir tikrai labai sunku, rodos tau jie nieko nepadarys, bet tiesiog juos pamačius išpila prakaitas ir baimė, vaikšto per tave šiurpuliukai ir įsivaizduoji kaip jie per tave ropoja, vien tas šlykštus ir nesmagus jausmas. Žodžiu, grynas košmaras gyvent su tokia baime, bet kaskart bandai su tuo kovoti.. :cry:

1 minute prieš, .Nachiko` parašė:

Nelabai žinai ką reiškia gyvent su arachnofobija (spėju). Nėra viskas taip paprasta, kartą pats bandžiau save pripratint prie vorų, stengdavausi drąsiai ir kuo daugiau žiūrėti nuotraukas su jais, o pamačius tualete prieiti arčiau ir išdrįsti paspoksoti kurį laiką. Aišku, tie monetos dydžio tikrai nieko baisaus, bet gyvent su tokiais gyviais kaip temos autorius, tai tikrai nepakelčiau, nes čia ne kokia musė ar uodas, zvimbiantis tau per ausis, bet gan didokas padarėlis. 

Ir tikrai labai sunku, rodos tau jie nieko nepadarys, bet tiesiog juos pamačius išpila prakaitas ir baimė, vaikšto per tave šiurpuliukai ir įsivaizduoji kaip jie per tave ropoja, vien tas šlykštus ir nesmagus jausmas. Žodžiu, grynas košmaras gyvent su tokia baime, bet kaskart bandai su tuo kovoti.. :cry:

 Paimk kada į ranką, parodyk vorui kad tu už jį stipresnis ir daugiau nebebijosi. Auka bus vienas voras, o baimės nebeliks.

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

35 minutes prieš, .Nachiko` parašė:

Na, kai man arachnofobija, tai negalėčiau užmigti, žinodamas, kad tokie yra apsigyvenę. Vos pamačius tarantulo nuotrauką mane išpila prakaitas ir baimė širdy sukasi. Jei ir tau nelabai patinka tokie padarėliai, tai siūlyčiau geriau iškviest jų naikintoją, kur dezinfekuos juos, o pačiam trumpam apsistot kur nors kitur pagyvent. Stebiuosi kaip gali išlikti pakankamai ramus, kai sakai, kad kambary ant sienos tokie kimarina. Ačiū, dabar tikrai neužmigsiu.

Kad jie pas mane į svečius kokį kartą` į mėnesį,tik ateina,tai nekreipiu dėmesio :D,o šiaip rūsyje,tai dažnai juos sutinku ir kartais ne po vieną :D galėsiu dar vieną foto numest kur manau jog yra jų lizdas :D

add4f35516d1dd247a3cb7217e118d66829.gif

Prieš 1 valandą, BruceD parašė:

Jie paprastai nekanda. Bet ką gali žinot pasitaiko įvairiu, viena spausi gali nekast kitas gali naktį ateiti į lova iš lempos ir įkast arba tau prie kompo sėdint. Patarčiau juos sugaut, o psk gali išsikept net jei jų daug yra, tikrai skanus maistas.

O iš kur tu žinai,kad juos valgyt galima ?:D

add4f35516d1dd247a3cb7217e118d66829.gif

(redaguota)
44 minutes prieš, BruceD parašė:

Paimk kada į ranką, parodyk vorui kad tu už jį stipresnis ir daugiau nebebijosi. Auka bus vienas voras, o baimės nebeliks.

Šitaip galima bandyti su juo kovoti, bet čia ne dėl to, kad jis mane prarys ar pan, o dėl to, kad jie šlykštūs. Kad priprastum reikia ilgo košmariško proceso. Aišku, būna, kad įeini į tūliką ir pamatęs iš pykčio trenki su kumščiu į vorą :D:D Tai vieną kartą duobę palikau sienoj :funny:

QuantameO kur tu gyveni, kad tokie pas tavęs dešimtys yra gyvenę? Lietuvos pakrašty kur?

EDIT

Tu iš Marijampolės? :D 

Redaguota , nario .Nachiko`
7 minutes prieš, .Nachiko` parašė:

Šitaip galima bandyti su juo kovoti, bet čia ne dėl to, kad jis mane prarys ar pan, o dėl to, kad jie šlykštūs. Kad priprastum reikia ilgo košmariško proceso. Aišku, būna, kad įeini į tūliką ir pamatęs iš pykčio trenki su kumščiu į vorą :D:D Tai vieną kartą duobę palikau sienoj :funny:

QuantameO kur tu gyveni, kad tokie pas tavęs dešimtys yra gyvenę? Lietuvos pakrašty kur?

aš Marijampolėj gyvenu :D

add4f35516d1dd247a3cb7217e118d66829.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...