Peršokti į turinį

Pasiūlymas šalinti Praną nuo administratoriaus pareigų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sw visi, taigi siūlau šalinti Praną nuo admino pareigų, nes kaip ir pastebėjote Pranas parašinėjo Aurimui kažkokių nesamonių, tai metų administratorių Luka(lukonic) pažemino iki Vyr.mod pareigų. Tad nemanau jog tai teisinga. Tad šalinam Praną nuo admin pareigų, gražinti Lukonic į pareigas, nes Lukonic sugebėdavo padėti bėdose, o Pranui tiesiog neįdomu.. 

 

Vis gi iš tų pasiūlymų nieko, nes tema bus užrakinta :D arba ištrinta.

 

EDIT: Matosi zmogus jau stengesi, tad gal ir pakeiciau savo nuomone. Rakinam tema.

Redaguota , nario Dzjampstailas
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

beprasmiška, nes Raudonas tikrai nereguos, į nario atsiliepimą apie prana, reguotu gal į kokio moderatoriaus manau, nes realiai Burti visi mokam :) Bet nevisi sugebam. 

Realiai pasakyk: kodėl luconic nušalino, jis vienas sugebėdavo kažką padaryt, aišku ir Reklameris padeda :)

Redaguota , nario Quadro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjau, pamačiau, kad nušalino Lukonic. Vsio, Pranai nuo šiol tu mano priešas, ant laužo tave. Kodėl jūs taip juokingai mąstot ? :D Na, negaliu..., temos autoriui noriu pasakyti, kad nereikia tokių temų kurti, nežinant realios situacijos. Vietoj šios temos geriau būtum sukūręs klausimo temą. Pasakysiu taip, lukonic buvo nušalintas anot Prano, kad jis nebėra toks aktyvus, nebėra komandinio darbo. Taip, tai yra gryna tiesa. Tačiau mano nuomonė, aš vietoj Prano, būčiau bandęs ieškoti sprendimo, nes pažeminti pareigas, nesprendimas. Žinau, kad Pranas bandė kalbėtis su Luku, Pranas nesulaukė atsakymo. O kodėl nesulaukė, tai yra principo reikalas, dėl ko jis susidarė prieš dar daugiau laiko. Žodžiu, kaip sakoma. SuperGames drama.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

Atėjau, pamačiau, kad nušalino Lukonic. Vsio, Pranai nuo šiol tu mano priešas, ant laužo tave. Kodėl jūs taip juokingai mąstot ? :D Na, negaliu..., temos autoriui noriu pasakyti, kad nereikia tokių temų kurti, nežinant realios situacijos. Vietoj šios temos geriau būtum sukūręs klausimo temą. Pasakysiu taip, lukonic buvo nušalintas anot Prano, kad jis nebėra toks aktyvus, nebėra komandinio darbo. Taip, tai yra gryna tiesa. Tačiau mano nuomonė, aš vietoj Prano, būčiau bandęs ieškoti sprendimo, nes pažeminti pareigas, nesprendimas. Žinau, kad Pranas bandė kalbėtis su Luku, Pranas nesulaukė atsakymo. O kodėl nesulaukė, tai yra principo reikalas, dėl ko jis susidarė prieš dar daugiau laiko. Žodžiu, kaip sakoma. SuperGames drama.

O kur pono Prano aktyvumas buvo anksčiau? Lukonic viską darydavo forume (bent jau kiek matėsi iš vartotojo pusės), ir jam užkliuvo kad Luko aktyvumas sumažėjo? FFS.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...