Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

TerZer ♚ Įskiepių kūrimas ✯


TerZer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki žmonės, kadangi aš apsilankiau labai daug lietuviškų serverių ir iš jų nei viename nieko neradau gero ir įdomaus tai, manau sukursiu šią temą. Aišku taip pat norėčiau gauti daugiau ir daugiau patirties kuriant, nes praeitoje temoje kur kūriau įskiepius nemokamai tai atsirado tikrai unikalių įskiepių, kuriuos reikėjo sukurti ir kurie padėjo man tobulėti kūrime.

 

✖ Apie mane 

 

Taigi noriu truputį parašyti apie save, kad žinotumėte, kas aš per žmogus. :) Taigi aš esu 16-metis gimnazistas, kuris jau ganėtinai ne mažai laiko užsiimu programavimu. Dažnai būnu su draugais ir lankau sporto salę. Tai reiškia, kad nesėdžiu aš prie kompiuterio 24/7 ir turiu savo gyvenimą irgi. Taip pat turiu ir darbą, dirbu firmai, kuri užsiima telefoninių programėlių kūrimu. Taip pat turėjau tokius serverius kaip McHeroes RPG, McHeroes FC/RAID ir farfight, kur buvo naudojamos mano kurtos sistemos. Temas galite rasti šiame forume ir pasižiūrėti.

 

✖ Procesas 

 

➤ Jūs sugalvojate savo norimą įskiepį.

➤ Susisiekiate su manimi (Kontaktai apačioje).

➤ Mes aptariame jūsų įskiepį ar jis yra įmanomas ir visas kitas detales.

➤ Noriu gauti 50% iš sutartos kainos prieš man pradedant kurti, nes tai užtikrins, kad ne veltui kuriu ir jūs nemesite savo užsakymo.

➤ Pagaliau aš pradėsiu kurti jūsų įskiepį

 

✖ Sukūrimo laikas ir kaina 

 

Kaina visiškai priklauso nuo jūsų norimo įskiepio, taip pat kaip ir jo sukūrimo laikas. Norint paspartinti įskiepio sukūrimo greiti jums teks primokėti. Dažniausiai kainos yra nuo 2-15 eur., bet jei norite įvairių minigame tai kaina kils. Taip pat jūs galėsi ateiti į serverį ir patys pasitestuoti savo įskiepį. Taip pat jūs gausite garantija, kad radus klaidą - aš ją ištaisysiu.

 

✖ Sąlygos 

 

➤ Aš galiu atsisakyti jūsų norimo įskiepio kūrimo užsakymą dėl bet kokių priežasčių.

➤ Jūs neturite teisės tvirtinti jog tai yra jūsų sukurtas įskiepis.

➤ Jūs neturite teisės perparduoti sukurto įskiepio ar jo viduje esančio kodo.

➤ Jūs negalite atsiimti pinigų.

➤ Jūs automatiškai sutinkate su šiomis sąlygomis užsisakius paslaugas.

 

Kontaktai: Galite parašyti privačią žinutę arba parašyti į skype: robke.p

★ Taip pat labai prašyčiau visų, kam dariau ar nemokamai ar už pinigus įskiepius prašau parašyti po komentarą, ačiū :)

 

P.S. Galite siūlyti ir įstoti į projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, #LIDL parašė:

Rekomenduoju šį asmenį ! Linksmų plaučių žmogus, sėkmės siekiant Evuliotion serverio :)

--------------

Jeigu nežinai kas aš. Tai prisimink tai: "Norit išgirst mano pc minusus ? Intel Graphics HD 5500" :D

Labai dėkui tau už rekomendaciją. :D Evolution serverio nekursiu, jau sakiau, todėl ir čia uždarbiauju po truputį :D Reiks vėl kada į kokį serveriuką užeit paprikolint :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
On 1/15/2017 at 22:05, Lukas_Yeah parašė:

Tikrai rimtas vyrukas, galvojantis, mandagus ir prie juoko žmogus. Lengva susitart, susikalbėt daro tikrai neeilinius įškepius. Patartintas :)

Ačiū tau už atsiliepimą, tikrai stengiuosi, kad viskas būtų gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
On 3/12/2017 at 09:43, Kelmazzz parašė:

Kokybiškai, laiku, su bendru sprendimo ieškojimu, pagal norą taisymais įskiepių kūrimas. Pats asmuo malonus ir gera bendrauti. Rekomenduoju.
Perfect programer dosen't exis... wait - TerZer!

Tikiuosi būsi patenkintas savo įskiepiu.

On 3/17/2017 at 18:27, Rokelis_Rokis parašė:

mldc ciuvas, patikimas.Atiduoda pluginus , primoka ir dar kebą su mixu paiima

Dėkui tau xddddd

prieš 23 valandas(-ų), Mančius. parašė:

Šis asmuo yra patikimas, užsakytus darbus atliekiai kruopščiai bei greitai.

Ačiū už tavo gerą atsiliepimą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...