Peršokti į turinį

Uždrausti elektroninių cigarečių, jų priedų, cigarečių bei kitų tabako gaminių diskusijas bei skelbimus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

siūlau uždrausti elektroninių cigarečių, jų priedų, cigarečių bei kitų tabako gaminių diskusijas bei skelbimus, kadangi, šiame forume didelė dalis nepilnamečių, bei čia žaidimų forumas, o ne vape klubas.

Redaguota , nario #PovilasC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi manau jog vapinimas yra totalus canceris, kaip ir daug kitų dalykų šiame forume. Tačiau priverstinė cenzūra jau kurį laiką nėra madinga. Čia supergames, ne nazigames, čia neturėtų būti ribojama žodžio laisvė. 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras pastebėjimas. Be abejo, čia bus tokių, kurie užsipuls, sakys ne tavo reikalas vaikas ir bla bla bla, bet aš pritariu tau ne vien dėl to, kad čia vaikų daug, bet ir dėl to, kad pats nemėgstu tų dūmų, kuriais dažnai turiu kvėpuot mokykloje, tai sukelia šiokią tokią antipatiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ProGreen parašė:

Aš irgi manau jog vapinimas yra totalus canceris, kaip ir daug kitų dalykų šiame forume. Tačiau priverstinė cenzūra jau kurį laiką nėra madinga. Čia supergames, ne nazigames, čia neturėtų būti ribojama žodžio laisvė. 

Priverstinė cenzūra yra ir nsfw avatarams ir turiniui, nors jis nėra reglamentuojamas kaip neleistinas dalykas nepilnamečiams, kaip tabako gaminiai ir elektroninės cigaretės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip iš teisinės pusės žiūrint, tai supergames.lt turėtų klaust dėl tokių dalykų, ar svetainės nariui yra 18+ metų. Bet realiai manau, kad kuo mažiau drausminsim, tuo daugiau ir įdomesnių diskusijų įvyks. Man asmeniškai įdomu susižinot, kokie skysčiai nariams yra skaniausi ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Problema radai. Tai geriau gal viską uždrauskim ką? Apie nieka pakalbėti nebegalima? Krč duodi pacanas tu. Jei yra forumas tai ir šnekam. Tu galvoji nepilnamečiai nerūko? Dar ir, kaip rūko tai geriau trink šitą tema. Nekėlęs čia nesąmoningų diskusiju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, eQuel parašė:

Problema radai. Tai geriau gal viską uždrauskim ką? Apie nieka pakalbėti nebegalima? Krč duodi pacanas tu. Jei yra forumas tai ir šnekam. Tu galvoji nepilnamečiai nerūko? Dar ir, kaip rūko tai geriau trink šitą tema. Nekėlęs čia nesąmoningų diskusiju.

Tokių komentarų tikrai tikėjausi. Kam apie tuos rūkymus savo skelbt šiame forume, kuris skirtas žaidimams bei kompiuteriams? Jei būtų išskirta skiltis, tai prašom, tačiau dabar jūs tik teršiat Apie viskas subforumą su savo vape temomis. Tam yra ecf bei daug grupių facebook'e, kam čia skelbtis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, #PovilasC parašė:

Priverstinė cenzūra yra ir nsfw avatarams ir turiniui, nors jis nėra reglamentuojamas kaip neleistinas dalykas nepilnamečiams, kaip tabako gaminiai ir elektroninės cigaretės.

Gerai pastebėta. Bet diskutuoti apie nsfw nemanau jog uždrausta, kai tuo tarpu paveikslėliai ir videkai yra visai kita kategorija ir gali pridaryti eiliniam visiškai tuo nesidominčiam forumo nariui problemų.

O tavo argumentas jog tai TIK žaidimų forumas yra visiška nesąmonė. Čia daugiau nei pusė turinio nėra apie žaidimus ir tai yra normalu.

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, #PovilasC parašė:

Tokių komentarų tikrai tikėjausi. Kam apie tuos rūkymus savo skelbt šiame forume, kuris skirtas žaidimams bei kompiuteriams? Jei būtų išskirta skiltis, tai prašom, tačiau dabar jūs tik teršiat Apie viskas subforumą su savo vape temomis. Tam yra ecf bei daug grupių facebook'e, kam čia skelbtis? 

 

Aš nerūkau, ir negarinu. Matai jeigu tie kurie rūko ir garina neturi kur kitur pasiskelbti tai čia ir skelbiasi. Nieko blogo aš tame nematau man jie netrūkdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ProGreen parašė:

Gerai pastebėta. Bet diskutuoti apie nsfw nemanau jog uždrausta, kai tuo tarpu paveikslėliai ir videkai yra visai kita kategorija ir gali pridaryti eiliniam visiškai tuo nesidominčiam forumo nariui problemų.

1.10. Nešvankus (ne family-friendly) ir įstatymus pažeidžiantis turinys forume netoleruojamas. Turinys - tiek paveiksliukai, tiek tekstas (diskusijos). Šiuo atveju žiūrint apie viskas skiltį kažkas iš šeimos irgi gali pamatyti temą apie elektronines cigaretes ar kokį kitą velnią ir tiek pat pridaryti problemų (situacija pavyzdinė). Jei norima palikti, tuomet prie skilties Apie viską turi būti amžiaus apribojimas (bent jau tekstas), mano nuomone.

2 minutes prieš, eQuel parašė:

 

Aš nerūkau, ir negarinu. Matai jeigu tie kurie rūko ir garina neturi kur kitur pasiskelbti tai čia ir skelbiasi. Nieko blogo aš tame nematau man jie netrūkdo.

Kaip ir sakiau, tas pats ecf forumas, facebook visokie cloud gods, debesų lygos ir tt., pilna vietų jiems skelbtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, #PovilasC parašė:

1.10. Nešvankus (ne family-friendly) ir įstatymus pažeidžiantis turinys forume netoleruojamas. Turinys - tiek paveiksliukai, tiek tekstas (diskusijos). Šiuo atveju žiūrint apie viskas skiltį kažkas iš šeimos irgi gali pamatyti temą apie elektronines cigaretes ar kokį kitą velnią ir tiek pat pridaryti problemų (situacija pavyzdinė). Jei norima palikti, tuomet prie skilties Apie viską turi būti amžiaus apribojimas (bent jau tekstas), mano nuomone.

Kaip ir sakiau, tas pats ecf forumas, facebook visokie cloud gods, debesų lygos ir tt., pilna vietų jiems skelbtis.

Manau jog aiškiai supranti kodėl NSFS paveiksliukai/videkai yra uždrausti, o įstatymų nepažeidžiančios diskusijos - ne. O jei kalbant apie ne family-friendly šlamštą, tai čia net dauguma žaidimų turėtų būti uždrausti. GTA ir CS tikrai ne family-friendly. Tai šitas argumentas irgi nelabai tinkamas realiam pasauliui... 

Šiuo atveju galima būtų stumti nebent tą amžiaus patvirtinimo idėją, bet ne vienai skilčiai, o visam forumui... Tačiau jau turėtum suprasti kaip tai visiškai neveiktų ir neturėtų prasmės...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...