Raudonas

GTA San Andreas modų įrašymo programa

Recommended Posts


IMG Tool yra žiauriai primityvus ir neįkelia handling.cfg, vehicle.ide, carcolors.ide, ir kt. tad dažniausiai reikia pačiam nuobodžiai ieškotis tų failų ir įkėlinėti eilutes (jei šnekam apie automobilius) Yra programa vadinama SAMI (San Andreas Mod Installer) kuri laisviai leidžia įstaliuoti mod'ą per kelias sekundes ir jei jums meta crash, jūs jį galite išimti! :) Programa įkelinėja viską, kas susiję su GTA SA, galite net pats pasirinkti ką vietoje ko įdėti, pzv ginklus, mašinas, ect.

SAMI galite parsisiųsti iš čia

Arba nuėję į ofiacialią svetainę kurios aš neprisimenu :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

1.keyboard->*Myliu SuperGames.lt* tu ka,net nesugebi savo gta sa papkei paieskot?!

2.igoton->ir kaip tu sakai handling cfg,t.t. tai pakeiti poto tave duxu vadina t.t. nes cia skaitosi kaip cytas,beto sitam forume jai gerai pamenu,negalima cytu det,vadinasi,negalima buvo parasyt ir tos programos...

3.dominus->parasyk pamoka kaip naudotis,nes zinok kai pirma kart pamatai programa sita ziauriai sunku dirbt,pats kai is pradziu bandziau,nk nesigavo...poto jau po poros h ismokau...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Handling.cfg - su automobilių greičiais ir valdymu pasireiškia tik singleplayer mode. SA-MP R3, 0.2x versijoms jis negalioja. (R2 versija atgyvenus ir kažin ar rasite ant jos bent vieną serverį išskyrus jei jį paleisite jūs pats...)

Vehicle.ide - pakeičia tik ratų dydį ir mašinos grupę, SA-MP šis dalykas išvis nenaudojamas, nes pedstats yra nenaudojamas. (pedestrians per sa-mp neveikšto, ir nevažinėja su automobiliais...)

Carcolors.ide - kad ir kaip stengumeisi nudažyti savo mašiną viena iš pasirinktų gražių spalvų (ID1, ID2, ID3, ID4, ect...) per sa-mp šis dalykas taip pat negalioja.

Automobilis dažykloje ar kur kitur nusidažys tik jam skirtomis spalvomis...

Carmods.ide - Jei pasikeitei iš vienos mašinos dalį užsidedančią kitam automobiliui - tau išmes crash per SA-MP, geriau nekeiskit kai staliuosit mod'ą, jei norit kad veiktų sa-mp.

Cargrp.ide - vėl gi, mašinų grupės per sa-mp yra nenaudojamos, nes nėra pedestrians.

Pastaba: jei norite, kad jums šie dalykai veiktų, jums reikia ieškotis papildomų programų tam įgyvendinti...

100% Pure no cheating.

If you want to cheat. - It's not SAMI you're lookin' 4!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele