Peršokti į turinį

Kodėl gi Lukonic'ą išmetė? (Lukonic nuomonė)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Mano filosofija tokia: 

Lukonic buvo mldc žmogus forume, protingas ir tiesiog mldc... 

Tautedorus kaip antras lukonic tik protingesnis :D Nu ir mldc....

Baldas - užknisantis, bet jo mediniai prikolai kartais prajuokina, gerbiu jį.

Barz - sg sportininkas.

Levas - irgi kaip baldas - prikolas, bet ne tokio lygio aišku :) Be to .... Neseniai prisišiko vieniems žmonėm :D Nžn tik kaip ta istorija užsibaigė (bet čia jau out of topic)

5 nariai be kurių sg žluges vaikų kampelis. Išmeskim vpš visus protingus žmones (tautedorus, lukonic, barz) iš sg .... Ir dar tuos kurie sugeba prajuokint savo mediniais bajeriais (Baldas)

KOdel protingesnis Tautedorus uz Lukonic'a? Kad geriau nusimano IT srity?

Redaguota , nario Dark Side
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jis apsiskaites, bent tokia nuomonė susidarė iš bendravimo kažkada seniau. Daugiau knygų paskaites jis, vyruti :)

Matai, negalima spręsti žmonių intelekto lygio ypač internete. Nu nes pvž tas kuris realybėj gan gerai mokosi, ar dirba darbą kur reikia daugiau smegenų nei raumenų, tiesiog internete jis būna paprastas (nei protingas, nei durnas), yra ir kitų pvž teko viena sutikti, internete vaidina protinguoli, viską tik žino, bet realiai kalbant su juo, pradeda per nervus eiti nes nusišneką, nu visai kaip durniukas.

 

Bet visgi, kaip Tautedorus, taip gal ir protingesnis už Lukonic'ą, bet aš nelyginų kas protingesnis kas ne, jeigu normaliai elgesi - užtenka nuspręsti koks žmogus.

 

Dar vienas pvz.: Baldas (SG narys), ar kiti nariai, šneką nusišneka, skaldo medinius prikolus, bet realiai gal su geru intelektu žmogus, nežinia. Ir tai Baldas, kartais pakalba geriausiai iš šio forumo, įdomus jis žmogus.

Tiesiog, čia ateina normalūs pacanai, pastumti dūra (pvž iš labirinto keli yra)

Redaguota , nario Dark Side
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neskaičiau visų komentarų, pilnai nesigilinau, bet galiu pasakyti jog Lukonicas bent man patiko, padorus, gabus žmogus.

Niekada nemėgau, ir nemėgsiu dabartinių moderatorių, kalbu beveik apie visus, nesusitvarko jie su savo pareigom ir reikia su tuo susitaikyti, main accountas buvo įspėtas lygiai du kartus už nieką, buvau parašęs normalų, rišlų pranešimą, tačiau kažkas netiko ir buvau įspėtas kad ale permažai žodžių parašyta ar dar kažkas, arba įspėja ir ištrina pranešimą ir tiesiog nesuvoki už ką gavai įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nu ką Lukonic nebėra tvarkos irgi nebebus normalios :) tuoj bus uždrausta temas kurti visi gausim įsp kaip ir už kiekviena žodi parašai įsp duoda :D

Kaip mačiau yra tiktai 1 čia dabar moderatorius Tautedorus, o kiti taip, kad nešiotu pavadinima moderatorius :D

Redaguota , nario Citadoras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 28/01/2017 at 14:00, cCheerSs parašė:

Norėjo ir išėjo, gerai padarė, gal bent pradės į savo gyvenimą daugiau pokyčių "įnešinėt". Senų seniausiai tvarkos čia nebėra ir kažin ar ji kada bus, visgi jeigu mes patys tą tvarką palaikysim, nereikės nei Luko, nei nieko kito.

Svajone lik sveika :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...