Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Prisijunkčiau į projektą kaip statytojas.


Nurbas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Po ilgos pertraukos norėčiau sugrįžti į šio žaidimo statymą, esu statęs įvairiuose projektuose, bet dažniausiai dėl laiko stokos baigdavosi mano pradėti ar pilnai neužbaigti rimti darbai, o dabar norėčiau prisijungti prie projekto iš kart perspėsiu, kad nebūtu situacijų, kadangi visą tai statysiu nemokamai statiniai tikrai nebus milžiniški ir įspūdingi kadangi prie tokių statinių reikia skirti daug darbo bei laiko, o aš noriu savo idėjas pasilikti sau, galbūt vėliau tai pradėsiu. Aišku kaip be mano statinių pavyzdžių vienas iš mano rastų statinių yra patalpintas "youtube'je" pamatysit čia:

 

 

 

Prie to pačio jeigu yra noro užprenumeruokite šį puikų žmogų Tradic!

 

 

Iškart perspėju į projektus prisijungsiu tik turinčius mažiausiai 30 žmonių, o jeigu nestartavęs, kad matyčiau perspektyvą ir tai nebūtu eilinis serveris, su eiliniais pažadais. Sėkmės!

 

Su manimi susisiekti galite parašę PM.

 

Žmonių rekomendacijos;

 

Citata
Nuo Str33t; Tai vat kaip ir sakiau gražiai statai, mačiau daugiau tavo darbų visi labai patiko, sėkmės tau ieškant ir randant gerą serverį ;)

 

Citata

 

Nuo T.Wey; Tikrai labai gražūs statiniai! Sėkmės ieškant projekto! :)

 

Citata

 

Nuo StephCurry; Gražūs Statiniai! Rekomenduoju šitą. ;) Sėkmės ieškant.

Redaguota , nario Nurbas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Statiniai labai gražūs :) O į tą heartmc, tai tikrai net negalvok eiti, projektas absoliučiai be jokių perspektyvų, tam savininkui 12m, ten Dovidas iš šito forumo buvo komandoj, išėjo, nes sakė OP'us bet kam dalina, tai toks ir serveris...
Tai vat kaip ir sakiau gražiai statai, mačiau daugiau tavo darbų visi labai patiko, sėkmės tau ieškant ir randant gerą serverį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad jusu tas projektas nieko gero ;)

P.S. Sekmes Ieskant Nurbai, tikiuosi surasi tikrai gera projekta ;)

 

Statiniai labai gražūs :) O į tą heartmc, tai tikrai net negalvok eiti, projektas absoliučiai be jokių perspektyvų, tam savininkui 12m, ten Dovidas iš šito forumo buvo komandoj, išėjo, nes sakė OP'us bet kam dalina, tai toks ir serveris...

Tai vat kaip ir sakiau gražiai statai, mačiau daugiau tavo darbų visi labai patiko, sėkmės tau ieškant ir randant gerą serverį ;)

Labai ačiū už jūsų palaikymą, į tą projektą tikrai nesijungsiu kolektyvas visiškai nesubrendęs, bei elementariausią "us.lt" galūnę naudoja, tai tikrai ne projektas, nes negali nusipirkti 4 euru vertės kažkokio domeno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai ačiū už jūsų palaikymą, į tą projektą tikrai nesijungsiu kolektyvas visiškai nesubrendęs, bei elementariausią "us.lt" galūnę naudoja, tai tikrai ne projektas, nes negali nusipirkti 4 euru vertės kažkokio domeno.

Atvirai: Nepažystu tavęs, nemačiau tavo statinių, nesuprantu kodėl vis dar nori mc palošt, bet sekmės ieškant :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirai: Nepažystu tavęs, nemačiau tavo statinių, nesuprantu kodėl vis dar nori mc palošt, bet sekmės ieškant :) :)

Na taip galbūt "Minecraft" skamba kaip vaikų žaidimai, bet aš noriu sugrįžti, kad patobulėti, nes man tai įdomu kai aš statau darau tai kas man patinka, o savaime aišku aš prie to nepraleidžiu viso laiko mokausi kurti video (editinti), šiek tiek ir GFX srities nepalieku ir po truputį stumiuosi į priekį. Ir tai nėra man vienas žaidimas kartais užsuku į tokius žaidimus kaip CS:GO ir t.t, bet tai darau tik dėl to kad draugai kviečia ir smagu pabūti, bet tai tikrai nėra mano mėgstamas pomėgis.

 

Tikrai labai gražūs statiniai! Sėkmės ieškant projekto! :)

Labai jums ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus statiniai, aišku yra kur tobulėti, taip sakau visiems, nes tada žmones motyvuojasi siekti geresnio rezultato, manau ieškok projekto užsienio rinkoje, nes lietuvoje jeigu ir nueisi į projektą kaip statytojas, tam serverį manau ir tebus unikalūs , tik tavo statiniai ir žaidėjai to neįvertins, nes jiem rūpi gauti kuo daugiau daiktų, naudoti kenkėjiškas programas ir panašiai, spawn jiems gali būti, kad ir iš dirt jiems žaidimo kokybė nesvarbi, o jeigu ir padarysi unikalų serverį, ten žais maksimaliai 10-20 žmonių, kol serveris negaudamas pelno, pasibaigus hostingui žlugs, tokia tų unikalių serverių realybė lietuvoje :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), neduxx112 parašė:

Gražus statiniai, aišku yra kur tobulėti, taip sakau visiems, nes tada žmones motyvuojasi siekti geresnio rezultato, manau ieškok projekto užsienio rinkoje, nes lietuvoje jeigu ir nueisi į projektą kaip statytojas, tam serverį manau ir tebus unikalūs , tik tavo statiniai ir žaidėjai to neįvertins, nes jiem rūpi gauti kuo daugiau daiktų, naudoti kenkėjiškas programas ir panašiai, spawn jiems gali būti, kad ir iš dirt jiems žaidimo kokybė nesvarbi, o jeigu ir padarysi unikalų serverį, ten žais maksimaliai 10-20 žmonių, kol serveris negaudamas pelno, pasibaigus hostingui žlugs, tokia tų unikalių serverių realybė lietuvoje :/

Ačiū už puikią nuomonę jums!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...