Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl sporto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi jau 4 dienos kaip sportuoju :D Ir tokia baimė dabar atsirado , tarkim pasportuoju ir po sporto einu valgyt , šnd picos , keksiuką vieną ir daug sulčių įvariau po sporto , tai tipo viskas sugrįžtą ką išsportavau ir viskas perniek ar kaip čia? :D Pagelbėkit žmonės. PS : Tikslas svorio sumažinti ir raumenis auginti.


Redaguota , nario Sparky
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko, viskas normaliai, bet jei storas esi, tai mažiau valgyk negu valgydavai įprastom dienom :) Baltymų reikia reikia, vištiena.

Iš pradžių masė poto ryškinimas  :woot:

Šiaip tokių patarimų galėtum gerų susižinoti iš Remigijaus Viršilos, parašyk jam į FB, visada atrašo.

Redaguota , nario zTe.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip gali sunaikinti, neužauginsi ir nenumesi. Kodėl? Atsakymas, yra toks, kad po sporto reikalinga atstatyt glikogeno atsargas o trumpiau sakant angliavandeniai. Turbūt dabar galvoji, kad angliavandenių yra visur, taip tu teisus, bet iš tų angliavandenių bus gliukozė, sacharozė, maltozė ir t.t.  Tai tavo organizmas daugiau nieko negaus kaip tik nesveikus angliavandenius ir auginsi tik riebala ir prarasi dalį raumenų nes gaunant mikro traumas tu jų pilnai neatstatysi su kaupu. Kalbant apie gėrimus tai jei bus gazuotas, tai tik pasunkįs raumenų atsistatymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausia klaida kurią padarei tai žaidimų forume klausi apie sportą, kitas dalykas turi apsispręsti ar nori picos ar nori numesti svorio. Norint numesti svorio reikalinga sveika mityba, kalorijų deficitas, kardio. Daug galėčiau čia rašyti bet nematau tikslo, užsuk i sporto salę ten yra treneriai, nenori - ieškok informacijos ne žaidimų forumuose, toks vaizdas, kad tūpas geimeris žaisdamas nori numesti svorio :D
Iš patirties, kas naudinga ir tikrai daug info - http://www.revoliucija.com/ ir https://www.facebook.com/IronManLT/?fref=ts

 

P.S pusė čia iš jūsų komentuoja visiškas nesamones, žmonės jūs išvis bent kiek su sportu ir sveika mityba susipažinę?

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P.S pamiršau paminėt, kad neįmanoma vienu metu numest ir augint raumenų. Numesdamas dalį svorio automatiškai prarandi ir dalį raumenų, čia tas pats kas norėt užsiaugint svorio su tikslu neužsimest riebalų, tai yra neįmanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P.S pamiršau paminėt, kad neįmanoma vienu metu numest ir augint raumenų. Numesdamas dalį svorio automatiškai prarandi ir dalį raumenų, čia tas pats kas norėt užsiaugint svorio su tikslu neužsimest riebalų, tai yra neįmanoma.

Įmanoma su gerai subalansuota mityba ir papildų pagalba :) ir šiaip tavo sakinys išvis neaiškus.

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įmanoma su gerai subalansuota mityba ir papildų pagalba :)

Matau nesupranti kodėl, tai aš tau paaiškinsiu. Visų pirma norint užsiaugint raumenų reikalingas kcal perteklius, o norint numest reikalingas deficitas, jau turi pastebėt, kad tai yra priešingi dalykai, bet yra labai mažas šansas, kad tai bus įmanoma rast ta centrą, nes reik be galo didžiulės tam patirties, ir tau niekas negalės sudaryt tokios mitybos, kad tau viskas būtų kaip tik nes turi stebėt alei vieną angliavandenį, bet žinoma yra tokių laimės kūdikių kuriems tai pavyksta, bet jie būna jau profesionalai turintys didelį stažą, jaučiantys be galo gerai savo kūno organizmą ir suprantantys kaip jis veikę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na siaip nera gerai, norint sukusti ir priaugti vienu metu raumenu, yra gan sunku. Dirbk daugiau ties cardio ir valgyk daugiau baltymu, bet geriausiai yra pirma mase o veliau ryskinimas, as vasari pradedu ryskejima, sveriu 89kg 190cm:)


P.S pamiršau paminėt, kad neįmanoma vienu metu numest ir augint raumenų. Numesdamas dalį svorio automatiškai prarandi ir dalį raumenų, čia tas pats kas norėt užsiaugint svorio su tikslu neužsimest riebalų, tai yra neįmanoma.

Drauge, kad imanoma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na siaip nera gerai, norint sukusti ir priaugti vienu metu raumenu, yra gan sunku. Dirbk daugiau ties cardio ir valgyk daugiau baltymu, bet geriausiai yra pirma mase o veliau ryskinimas, as vasari pradedu ryskejima, sveriu 89kg 190cm:)

Drauge, kad imanoma :)

Ką tu čia gali ryškint? 89kg ir ūgis 190, dviratis ir liksi.

Labai mažai patirties matomai turi tokiam reikale, kad dar tikiesi, kad tai bus įmanoma ir dar supergames nariui. Aš turint šiame reikale be galo daug patirties net negaliu pagalvot, kad man taip tiksliai išeitų viską apsiskaičiuot ir pajaust organizmą. Vien turėčiau kelis mėnesius eksperimentuot su angliavandeniais, riebalais, baltymais, tol kol surasčiau ta centrą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau nesupranti kodėl, tai aš tau paaiškinsiu. Visų pirma norint užsiaugint raumenų reikalingas kcal perteklius, o norint numest reikalingas deficitas, jau turi pastebėt, kad tai yra priešingi dalykai, bet yra labai mažas šansas, kad tai bus įmanoma rast ta centrą, nes reik be galo didžiulės tam patirties, ir tau niekas negalės sudaryt tokios mitybos, kad tau viskas būtų kaip tik nes turi stebėt alei vieną angliavandenį, bet žinoma yra tokių laimės kūdikių kuriems tai pavyksta, bet jie būna jau profesionalai turintys didelį stažą, jaučiantys be galo gerai savo kūno organizmą ir suprantantys kaip jis veikę.

 

Patikėk suprantu ir gana daugiau nei žodžius kalorijų deficitas ir perteklius, tiesiog pats skaityk ką rašai. Aš ir nesakiau, kad yra lengva, pats svorio metimas nėra lengvas procesas, nebent turi daug patirties, niekur to neminėjau, bet nereikia sakyti, kad nėra įmanoma. "neįmanoma vienu metu numest ir augint raumenų."  tavo sakinys net neaiškus buvo, žmonės bando numesti riebalą ir auginti raumenį. O ne numesti raumenį ir auginti raumenį

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikėk suprantu ir gana daugiau nei žodžius kalorijų deficitas ir perteklius, tiesiog pats skaityk ką rašai. Aš ir nesakiau, kad yra lengva, niekur to neminėjau, bet nereikia sakyti, kad nėra įmanoma. "neįmanoma vienu metu numest ir augint raumenų."  tavo sakinys net neaiškus buvo, žmonės bando numesti riebalą ir auginti raumenį. O ne numesti raumenį ir auginti raumenį

O tau tu koks vunderkindas, kad numesdamas body fat neprarandi kažkiek raumenų? Matomai neturi tame visiškai patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau tu koks vunderkindas, kad numesdamas body fat neprarandi kažkiek raumenų? Matomai neturi tame visiškai patirties.

Ė bet tu tūpas esi ir iš nieko keli ginčą, parodyk man tą vietą, kur aš sakiau, kad numesdamas body fat neprarandi kažkiek raumenų.

Aš sakiau, kad įmanoma palaikyti balansą ir neprarasti per daug. Kalbant apie patirtį ir nesakau, kad turiu patirties, kaip sporto treneris, nes tokiu ir nesiruošiu būti. Žinau daug ganėtinai naudingos informacijos, kurią pats esu išbandęs praktiškai, tiesiog nematau tikslo žaidimų forume apie tai diskutuoti, pilna tokių žmonių manau kaip aš, kurie domisi ir pasiekia, o tu čia bandai kažką įrodyti iš nieko lyg aš kažko nežinau, tuo labiau, kad tema išvis temos autoriui skirta, jis net nesiruošia kažką domėtis, jau antra tema sukurta be tikslo. Kas liečia mane, savo pasiekiau ir dar pasieksiu, per du metus su pertraukom ganėtinai neblogi rezultatai man kaip sportuojant savarinkiškai. Bench press - 120, squat - 150, dead lift - 180

Tiesiog nematau tęsti bereikalingos diskusijos čia ir tuo labiau perdaug apie tas patirtis šnekėt, naudos čia perdaug nebus, ne ta auditorija, nesiruošiu nieko įrodinėt, ginčas internete tai silpnapročių olimpiada o aš jose nedalyvauju :)

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė bet tu tūpas esi ir iš nieko keli ginčą, parodyk man tą vietą, kur aš sakiau, kad numesdamas body fat neprarandi kažkiek raumenų.

Aš sakiau, kad įmanoma palaikyti balansą ir neprarasti per daug.

Durnas žmogau pas tave nebuvo net tokio sakinio. Iškart pradėjai man kabint akis, su savo filosofijom, be jokių argumentų o dabar mink man iš akių.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durnas žmogau pas tave nebuvo net tokio sakinio. Iškart pradėjai man kabint akis, su savo filosofijom, be jokių argumentų o dabar mink man iš akių.

 

Eilinė supergames.lt vaikų isterija, dabar pats patvirtinai, kad pas mane nebuvo tokio sakinio ir pats klydai tai sakydamas :) skirk diskusiją, nuo akių kabinimo.

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...