Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėjau ant senojo pc, siūlykit naują.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Blee, tikrai neįšeitų pigesnio monitoriaus? :D Nes nu bišk per daug mano biudžetui, ir nžn kaip su stalu bus, per didelis monitorius, netils į tarpą, nes spintelė ant stalo :D, bet tas nesvarbu, svarbu ar tikrai neįšeitų pigiau, nu, nes kaip man tai tikrai milžiniška suma.. Aš dabar tą monitorių ir teįpirkčiau :D KOL KAS

pigesniu neapsimoka imt nes ir tai viena pigiausiu pasiuliau ar net pati pigiausia is padoriu monu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 49
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

tautedorus pasiulytas variantas su mano pridetu monitoriumi. bent jau kvailai neatrodysi isidejes veliau sustresne gpu.

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQzszCyMrQ2NDA2NTMEMcxMjYxAIkYGxiaW5iAGUMYEJAUA

tas aerocool psu tikrais gaidys, kaina kaip suniu desra po kaklu. moki ir nesupranti uz ka, lepa ta pacia kokybe pasiulo su savuoju mx f1 ir zenkliai pigiau.

 

Tikrai geriau už lepa. Pirmiausia, bent jau 80 efficienty sertifikatą turi.  Aišku, coolermaster g450m puikus variantas būtų.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai monitorių gal geriau kitam kartui, su manuoju dabar paeitų turbūt, *Myliu SuperGames.lt* ant tos raiškos laikinai, žodžiu aš naujo nebeimsiu, o imsiu tą ką ten tautedorus pasiūlė, o po to jeigu galima ne iš karto ir monitorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai monitorių gal geriau kitam kartui, su manuoju dabar paeitų turbūt, *Myliu SuperGames.lt* ant tos raiškos laikinai, žodžiu aš naujo nebeimsiu, o imsiu tą ką ten tautedorus pasiūlė, o po to jeigu galima ne iš karto ir monitorių.

kažkas "pigesnio" http://www.1a.lt/aoc_i2276vwm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kuom jis lievas? IPS 1080p 5ms , geresnio už tokią kainą nerasi :D tas kur siūlė toks pat tik, kad 23colių o čia 22, skyrtumą nlb jusi

Okei, kadangi aš nenusimanau tai ką kiti pasakys, tikrai jei pigiau ir panašu, man tinka.

Blemba seniau sakydavo, kad už 1k litų normalų pc susidėsi, o db ~500€ vien kelioms dalims kur ir tai kokių gta 5 nrml nepastreamintum.. Ar cs:go, bbž xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Medium-high end pc = 60++++ fps high/ultra gta5

 

GPU ~230-250eu

CPU ~200-230eu

PSU ~50eu

MOTHER ~55EU

RAM ~55EU

 

Komponentus galima koreguoti, bet išlieka jog 550-700 eu riboje bus aukso viduriukas pc kurio užteks daugeliui metų.

Už 1k litų niekad normalaus pc nesudėdavai. Prieš ~5 metus dėjausi, biudžetas ~1.4k lito ir tai low end'as buvo. Nepamenu ar monitorius kartu ėjo, tad niekad nebuvo, 1k = normalus pc.

Bet biudžetinių tokia problema, jog "investuoti" reikia, o dedi ne optimaliausius komponentus, kurie kainuoja, bet silpni yra ir praranda greitai spartą.

 

Galima sudėti ir už 350eu pilnai kompą (dėžę), bet jausmas prie jo bus apverktinas (medium ~40-50 fps), kuomet ~500eu+ pc eis high/max 60+ fps. Bet žmonės pražaidžia ir su konsole (low -30 fps) ir nesiskundžia :D

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekenčiu konsolių :D tai man vis tiek be gpu ten, korpuso, ramu ir iskaičiuojant tik papildomai ekraną gaunasi ~500€, so cpu, psu, motininė, ssd ir ekranas 500€, o kur dar gpu, korpusas, ramai. Manau tas dalis sudėjus turėtu būti geriau negu naujas kompas už tai pat 500€ (logic)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad gaunas. SSD prabangos prekė, pagaliau galima išsiversti su pigesniu 120gb ssd jei soft'u pc neprikiši. O monitorius jau atskiras dalykas. Dažniausiai žmonės jau turi kokį. Taip pat nereik ant monitoriaus taupyti. Svarbi detalė kuri lems "žaidėjo" pojūčius.

 

Padėliojau greitai už įvairias sumas ir gavosi.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Paskutinis optimaliausias.

Pakeisk cpu į i5 6600k + OC bent iki 4.2ghz + SSD (120gb/250gb) = +70-100 eu ir ko daugiau norėt.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad gaunas. SSD prabangos prekė, pagaliau galima išsiversti su pigesniu 120gb ssd jei soft'u pc neprikiši. O monitorius jau atskiras dalykas. Dažniausiai žmonės jau turi kokį. Taip pat nereik ant monitoriaus taupyti. Svarbi detalė kuri lems "žaidėjo" pojūčius.

 

Padėliojau greitai už įvairias sumas ir gavosi.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Paskutinis optimaliausias.

Pakeisk cpu į i5 6600k + OC bent iki 4.2ghz + SSD (120gb/250gb) = +70-100 eu ir ko daugiau norėt.

pereit is 750ti i 1050/1050ti ar rx 460 yra beprasmiska. du simtai euru gpu minimum

dar vienas paastebejimas, gali pasiimt motina su crossfire atx/matx dydzio ir imti rx 480/470 ar panasiia tada geresni psu vien todel kad main slot'e stoves pagrindine korta o XF skirtam slot per pci-e jungti galesi daryti physx kuris atejo kai buvo isleista gtx 650 tad jeigu zaidi zaidimus palaikancius physx galimas ir toks variantas.

jei gali leisti skart pasiimti tokio lygio proca su motinine iskart ir psu.

tada isideti amd/nvidia gpu ir isigyt nauja monitoriu(neiskaiciuojant ~20-35euru kurie bus skirti korpusui pirmu pirkimu) tada turetum isties dideli privaluma gaminima su physx

aisku nerekomenduociau to daryt bet jeigu pavyks tada tu isgausi kokia 15-30 frame daugiau priklausomai nuo zaidimo.

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcjBEQAgCAOwlVqggrr%2FXor%2BcmEoC4ubmqz8GHgoF3Rhlh5sOGA9Bw%3D%3D

pagal viska tau reiktu panasaus dydzio korpuso kaip deepcool tesseract bf/sw del padoraus airflow ir fan skaiciaus korpuse.

tau panasu dalyka siulau pabandyt jei biudzetas leis bet yra rizika jog kazkas suges zinoma. draugas buvo gtx 460 physx su r9 280x pasidares. dar oc fx 6300 4.6 su 60euru psu. tai cpu su gpu po 3eju ar 4eriu/5eriu metu sudege. zinoma iki tol viskas veike kuo puikiausiai.

po vbios flash kazkas  nutiko kiek supratau ir gpu abi buvo mirusios. motinine ram ir hdd/ssd's liko sveiki.

Redaguota , nario Mikoto9223
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minėjau juk autoriui kad pereit nuo 750 ti ant 1050 ar 460 neverta. 

O šiaip tai per sudėtingai čia tu. Žmogus sakė nelabai ką nusimano apie pc, tai gal apseis be tokių triukų, o tai sudegins tevų dovanotą pc pirmą dieną :D

na jei imtu suprast kas ir kaip veikia tada gali meginti. numeciau pavyzdi tik tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieks man nedovanos, pats perku :D, ir šiaip tikrai man daug kas nedaėjo su tais paaiškinimais :D, mano biudžetą viršyjo žymiai, todėl manau galiu ant savo vaizdo plokštės pabūt dar gera yra ir susidėt tas dalis ir dar tuo pačiu monitorių pasikeist, turbūt taip būtų geriausia pagal mano suvokiamus paaiškinimus? :D


Gaunas blemba beveik 1k eurų :D https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcnBEQAgCAPBlhIggtp%2FX4r%2Bdu4YysLipiYrPwYeygVdGDxmF7P0YMMB63UA

 

Geriausiai į savo dabartinį pc įkišt:https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQzszCyMrQ2NDA2NTMEMQwNDQzAImamRkYghhFQxgQkBQA%3D

Sueitų ane?

Redaguota , nario Matas Alekna
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieks man nedovanos, pats perku :D, ir šiaip tikrai man daug kas nedaėjo su tais paaiškinimais :D, mano biudžetą viršyjo žymiai, todėl manau galiu ant savo vaizdo plokštės pabūt dar gera yra ir susidėt tas dalis ir dar tuo pačiu monitorių pasikeist, turbūt taip būtų geriausia pagal mano suvokiamus paaiškinimus? :D

Gaunas blemba beveik 1k eurų :D https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcnBEQAgCAPBlhIggtp%2FX4r%2Bdu4YysLipiYrPwYeygVdGDxmF7P0YMMB63UA

 

Geriausiai į savo dabartinį pc įkišt:https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQzszCyMrQ2NDA2NTMEMQwNDQzAImamRkYghhFQxgQkBQA%3D

Sueitų ane?

 

Šitą monitorių turi mano draugas, paklausiau šiandien, sako niekuom nesiskundžiu, viskas čiki, čia dar IPS tipas, tai turėsi gražias spalvas žaidimuose, o kito geresnio nenulipdysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitą monitorių turi mano draugas, paklausiau šiandien, sako niekuom nesiskundžiu, viskas čiki, čia dar IPS tipas, tai turėsi gražias spalvas žaidimuose, o kito geresnio nenulipdysi.

Tai aš dabartiniu savo kvadratiniu irgi nesiskundžiu, bet aš dar nepatyręs tokių vaizdų kaip iš to monitoriaus LG, tai net neįsivaizduoju ar man tai pat atrodys ar bus ahujėnai gražiau :D, aišku platus, iškart geriau, bet real vaizdo nesu matęs ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...