Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kalėdų progą - sa:mp dizaino .psd!


#Edvinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, pačiam sunku suvokti kaip greitai atėjo Kūčios ir jos jau rytoj ! Šiandien užbaigiau savo dizainą, pastangų didelių nebuvo, bet kai kur buvo tikrai gerai padirbėta, parduodu šį dizainą vos už 3 eurus, .psd dizainas gali būti jūsų jei pakvieskit mane į skype edvinux35.

 

atsiskaitymas:

banku swedbank

arba paysera.

 

 

peržiūra:

http://www.part.lt/img/d62ec1a8ee0e95ca4879e0bd8cee6f61439.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

išpyzdėja mat tai normaliai padaryk ir nebus jokiu komentarų

kaip padarysiu tai tau kapeikų neužteks susimokėt, o dabar tenkinkis šiuo dizainu. Nes daugiau nesumokėtum už dizainą nes būtų per brangu. Šitas dizainas yra normalus ir susikodavus gautūsi neblogas dizainas, kaip už 3 eurus tau tiks ;) o kaip prašysiu 10/15 eurų bus kita kalba :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip padarysiu tai tau kapeikų neužteks susimokėt, o dabar tenkinkis šiuo dizainu. Nes daugiau nesumokėtum už dizainą nes būtų per brangu. Šitas dizainas yra normalus ir susikodavus gautūsi neblogas dizainas, kaip už 3 eurus tau tiks ;) o kaip prašysiu 10/15 eurų bus kita kalba :)

Ble siūlyčiau tau patylėti ir išmokti piešti. 10-15eur w0w tai tikrai didele suma. Taip sutinku už dizainą nesumokėčiau 15eur, nes jis būtu fcking šudų kruva. Normalus dizainas ? Esi nors pasidomėjes apie dizainus ? Elementariai net supisto lygiavimo nemoki. Redaguota , nario kzgo gamer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip padarysiu tai tau kapeikų neužteks susimokėt, o dabar tenkinkis šiuo dizainu. Nes daugiau nesumokėtum už dizainą nes būtų per brangu. Šitas dizainas yra normalus ir susikodavus gautūsi neblogas dizainas, kaip už 3 eurus tau tiks ;) o kaip prašysiu 10/15 eurų bus kita kalba :)

Juokingas tu, tai jei darai, tai daryk normaliai o ne šūdą kišk savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

oh ką tu sakai lygiavimo ? Tu man nep*** proto parodyk kas blogai, siūlau dizainą už 3 eurus ipb tematika, o tu man knisi protą kad jis turi būt wow awesome.. žmogau išlįsk iš akmens amžiaus, kaip po akmeniu gimes. Dar sakai patylėt, pats čj atsilupes sėdi kitapus laido ir maročini man protą kas ne taip, čia kad dabar Esi nors pasidomėjes apie dizainus ?  ikelsi iš google.lt parašęs wow design ir įkelęs man pasijusi gerai ? *Myliu SuperGames.lt* uostyk galiu pasakyt 

dar rašai piešt pasimokyk, pats pasimokyk protaut sg name 

kzgo gamer

 

avataras irgi.. jau galiu spręst koks esi kitapus ekrano, storkius kuris mato vos klavetūra ir aiškina man kas kaip ir kur turi būti.. 

nervai kyla vien pamačius tavo achujena mastysena.


Juokingas tu, tai jei darai, tai daryk normaliai o ne šūdą kišk savo.

nu va ir dar vienas , tai nėra wow dizainas kaip ir sakiau. Norėsi pasikeisi ką tau reikia nusipirkęs. Joptv prikibot kad chujne dizainas ir dar už tris eurus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

oh ką tu sakai lygiavimo ? Tu man nep*** proto parodyk kas blogai, siūlau dizainą už 3 eurus ipb tematika, o tu man knisi protą kad jis turi būt wow awesome.. žmogau išlįsk iš akmens amžiaus, kaip po akmeniu gimes. Dar sakai patylėt, pats čj atsilupes sėdi kitapus laido ir maročini man protą kas ne taip, čia kad dabar Esi nors pasidomėjes apie dizainus ?  ikelsi iš google.lt parašęs wow design ir įkelęs man pasijusi gerai ? *Myliu SuperGames.lt* uostyk galiu pasakyt 

dar rašai piešt pasimokyk, pats pasimokyk protaut sg name 

kzgo gamer

Blogai tai, kad tu nemoki PIEŠTI dizainu ir primeti per daug ;). Ne man reiktu išlįsti iš akmens amžiaus, o tau su tokiu piešimo stiliumi. Nebijok už tave apie grafinį dizainą išmanau daugiau, bei esu geriau įvaldęs ps. Prie sg name ? Turi jis įtakos ?

 

Mokinkis piešti, o ne prakaituoti ir bandyti įrodytu savo neišprusimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogai tai, kad tu nemoki PIEŠTI dizainu ir primeti per daug ;). Ne man reiktu išlįsti iš akmens amžiaus, o tau su tokiu piešimo stiliumi. Nebijok už tave apie grafinį dizainą išmanau daugiau, bei esu geriau įvaldęs ps. Prie sg name ? Turi jis įtakos ?

 

Mokinkis piešti, o ne prakaituoti ir bandyti įrodytu savo neišprusimą.

TAI PARODYK SAVO SUPER PS ĮVALDYTUS GRAFIKOS DARBUS. Man įdomu aš iš taves pasimokinsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sg laikai atėjo iki to kad visko norima už dyką................. tą ir norėjau pasakyt. O čia paprš kaip ir sakiau jau kelis kartus 3 eurus. Wow tai yra daug kaip už tokį dizą ?

*Myliu SuperGames.lt* man uz kiek parduodi kad ir uz eura bet savo preke sutvarkyk. Tavo ispyzdejimas toks pats kaip ir kitu sg nariu. Redaguota , nario kzgo gamer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...