Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[AndriusP.] Programavimo / Kodavimo paslaugos [andriusp.lt]


Andrius P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mečiau visus žaidimus ir grįžtu prie savo nišos. Rimtai koduoti pradėjau prieš ~2 / 3 metus, o programuoti prieš 4~ metus. Pagal mano patirtį galima vertinti ir mane, susidaryti įspūdį ką moku, o ko ne.

Dirbu ties:

  • PHP
  1. TVS Rašymas.
  2. Sistemų konfigūravimas.
  3. Visos pageidaujamos funkcijos.
  4. PAYSERA integravimas / pritaikymas (mikro / makro)
  • HTML / CSS
  1. Dizainų kodavimas / taisymas.
  2. Bootstrap "dėliojimas".
  • IPB / IPS / PHP-FUSION
  1. Dizainų kodavimas (su visais puslapiais ar be jų)
  2. Minimalus varikliuko keitimas (tam tikros naujos funkcijos)
  • WordPress + WooCommerce
  1. Puslapio / El. parduotuvės parengimas darbui.
  2. Custom dizainų kodavimas.

 

Darbai kokybiški, dėl to terminas gali užsitesti, nes kol nežinosiu kad viskas tinkamai veikia, tol jums to darbo neatsiųsiu..
P.S Rašant man prašau pateikti visas sistemos specifikacijas ir kaip ji turi atrodyti, nes net jei tai bus "logiškas" dalykas, ir jūs jo nepasakysit - jo sistemoje nebus.

 

Veikiantys Pavyzdžiai:

bei kitos svetainės, kurios šiuo metu jau nebeveikia.

 

Atsiskaitymas: Paypal'u, banku, paysera, maxima, sms(3x daugiau ir nevisada.)

Galiu išrašyti sąskaitą!

Skype: andrius7414

Portfolio: HTTP://AndriusP.LT

 

Atsiliepimai:

 
2017-03-15 10:05, Daivaras J. Stefan parašė:

Atliko savo darba, esu patenkintas. Rekomendacija

 

2017-03-18 01:55, mantasDEV parašė:

+REP, atlieka darbus greitai bei kokybiskai.

 

2017-10-31 14:55, ES.^ parašė:

Teko dirbti, kol kas be problemų. Buvo padaręs kreditų sistemą. Greitai mokosi. Kainos normalios, ir eina derėtis. Rekomendacija.

 

2017-10-31 15:17, Despacito parašė:

Patikimas , atliko darba puikiai. Rekomendacija.

 

2017-11-01 02:33, Godezas parašė:

Matosi žmogus esa įgijęs didžiulės patirties, rekomendacija! Sėkmės tau! :)

 

2017-11-01 12:02, kedvardas parašė:

rekomenduoju, tikrai išmano savo darbą. tas heicmeisterJR tai visur savo nosį kiša, lyg būtų pats protingiausias ir viską žinotų, daug kas tokių nemėgsta.

 

2017-11-08 22:40, Ekstazinas parašė:

Mldc čiūvakas, išmano savo darbą. Nakty prikeltas padeda. Rekomendacija didžiausia

 

2017-12-05 19:29, kalpokas# parašė:

Užsakiau pora darbų atliko viska kokybiškai pagal pageidavimus didžiulė rekomendacija +rep

 

2018-01-06 02:06, Deadfox parašė:

Patikimas! Pirkau mc serverių topų sistemą!

 

2018-01-06 20:36, Tradic parašė:

Patikimas, puikiai atliko užsakymą per trumpą laiką.

 

2018-07-11 20:00, Matis*_* parašė:

Patikimas žmogutis , rekomendacija , darba atliko puikiai , susiduriau su beda sutvarkė

 
Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ką reiškia: "uversalus" ?

Atliekantis ne vieną funkcija (Nuo kodavimo iki programavimo.)

Nereikia čia dabar išsipisineti iš žmonių, kai padare netyčia klaidą.

Kokią dar klaidą ?

 

Edit: Radau, ačiū :D

Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atliekantis ne vieną funkcija (Nuo kodavimo iki programavimo.)

Kokią dar klaidą ?

 

Edit: Radau, ačiū :D

 

Jūsų atsakymas neteisingas, "uversalus" tokio žodžio išvis nėra :)

Bet tikrai labai rekomenduoju Andriaus.P paslaugas, tikrai gerai koduoja, ir puikiai išmano savo darbą, tik biškutį, kainos galbūt galėtų būt mažesnės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Andrius P. – neatidus, tingus, pasyvus, nepaslankus paslaugų tiekėjas.

 

Puikus neatidumo,tingumo pavyzdys serverstop.lt projektas. Žmogus atsidaręs PSD, bei savo darbą vergai randa skirtumos, net parodžius pirštu. Keletas tingėjimo, neatidumo pavyzdžių iš daugelio pavyzdžių:

  1. login modal ( Jei neklystu dauguma modulių netvarkingi ).
  2. Puiki interaktyvi paieška ( Jei nesugeba padaryti su interaktyvios galėjo pajudinti pasturgali ir paprastą padaryti)
  3. Prisijungusių žaidėjų slapyvardžių atvaizdavimas
  4. Neskiria kur psd užrašyta :hover, o kur spalva paprasta.
  5. Bugai dizaine, viršuje atsiranda tarpas nuėjus į settings puslapį,  "warningai" moduliuose išlieka jos išjungus.
  6. csgambling.club buvo pasakyta jog pridės įkeltų "site" editinimą, nuo kovo 27 dienos praėjo nemažai laiko.

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, heicmeister parašė:

Andrius P. – neatidus, tingus, pasyvus, nepaslankus paslaugų tiekėjas.

 

Puikus neatidumo,tingumo pavyzdys serverstop.lt projektas. Žmogus atsidaręs PSD, bei savo darbą vergai randa skirtumos, net parodžius pirštu. Keletas tingėjimo, neatidumo pavyzdžių iš daugelio pavyzdžių:

  1. login modal ( Jei neklystu dauguma modulių netvarkingi ).
  2. Puiki interaktyvi paieška ( Jei nesugeba padaryti su interaktyvios galėjo pajudinti pasturgali ir paprastą padaryti)
  3. Prisijungusių žaidėjų slapyvardžių atvaizdavimas
  4. Neskiria kur psd užrašyta :hover, o kur spalva paprasta.
  5. Bugai dizaine, viršuje atsiranda tarpas nuėjus į settings puslapį,  "warningai" moduliuose išlieka jos išjungus.
  6. csgambling.club buvo pasakyta jog pridės įkeltų "site" editinimą, nuo kovo 27 dienos praėjo nemažai laiko.

Sėkmės.

Dar pamiršai paminėt, kad kai reginies neprivalo sutapti slaptažodžiai įvedžiau bet kokius ir užregino :DD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesakau kad nėra klaidų. Neturiu testuotojų komandos jas visas pamatyti. Visada vadovaujuosi taisykle "Klientas visada teisus". Jei jam tinka ir patinka. Užsakovui leidus ištaisysiu klaidas kurios JAM trugdo ar nepatinka.

 

prieš 15 valandas(-ų), heicmeister parašė:

Andrius P. – neatidus, tingus, pasyvus, nepaslankus paslaugų tiekėjas.

 

Puikus neatidumo,tingumo pavyzdys serverstop.lt projektas. Žmogus atsidaręs PSD, bei savo darbą vergai randa skirtumos, net parodžius pirštu. Keletas tingėjimo, neatidumo pavyzdžių iš daugelio pavyzdžių:

  1. login modal ( Jei neklystu dauguma modulių netvarkingi ).
  2. Puiki interaktyvi paieška ( Jei nesugeba padaryti su interaktyvios galėjo pajudinti pasturgali ir paprastą padaryti)
  3. Prisijungusių žaidėjų slapyvardžių atvaizdavimas
  4. Neskiria kur psd užrašyta :hover, o kur spalva paprasta.
  5. Bugai dizaine, viršuje atsiranda tarpas nuėjus į settings puslapį,  "warningai" moduliuose išlieka jos išjungus.
  6. csgambling.club buvo pasakyta jog pridės įkeltų "site" editinimą, nuo kovo 27 dienos praėjo nemažai laiko.

Sėkmės.

1.Visi modal langai tvarkingi, niekas nesubugina ir nereikia šmeižti.

2. Užsakovui atrodė nelogiška paieška tokioje svetainėje, jei jam nereikia - ir nebus.

3. Su tuo sutinku. Nevisi mano naudoti API turi galimybę išgauti žaidėjų vardus. Nesu toks patyręs, kad galėčiau pats ją parašyti. Tai buvo nurodyta prieš susitarant su užsakovu.

4. Tai mano klaida, kurią ištaisysiu leidus.

5. Tai taipogi klaida kurią reikia būtinai ištaisyti. Ką ir pasistengsiu padaryti.

6. Po kiek laiko man pasakė kad nebereikia, kaip suprast?

 

Niekada nesu prieš kritiką, ačiū už klaidas. Visgi iš jų mokomasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Andrius P. parašė:

Aš nesakau kad nėra klaidų. Neturiu testuotojų komandos jas visas pamatyti. Visada vadovaujuosi taisykle "Klientas visada teisus". Jei jam tinka ir patinka. Užsakovui leidus ištaisysiu klaidas kurios JAM trugdo ar nepatinka.

Testuojų komandos nereikia, kad pastebėtum paprasčiausias klaidas. Ar šiam tarpui atsirandančiam settings.php puslapyje reikalinga testuotojų komanda?

prieš 4 valandas(-ų), Andrius P. parašė:

1.Visi modal langai tvarkingi, niekas nesubugina ir nereikia šmeižti.

2. Užsakovui atrodė nelogiška paieška tokioje svetainėje, jei jam nereikia - ir nebus.

3. Su tuo sutinku. Nevisi mano naudoti API turi galimybę išgauti žaidėjų vardus. Nesu toks patyręs, kad galėčiau pats ją parašyti. Tai buvo nurodyta prieš susitarant su užsakovu.

4. Tai mano klaida, kurią ištaisysiu leidus.

5. Tai taipogi klaida kurią reikia būtinai ištaisyti. Ką ir pasistengsiu padaryti.

6. Po kiek laiko man pasakė kad nebereikia, kaip suprast?

 

Niekada nesu prieš kritiką, ačiū už klaidas. Visgi iš jų mokomasi.

Labas, prašau mestelk akį į modulius psd ir pas tave, inputuose net tekstas nelygus, o tas X, man tiesiog širdį glosto. Dar karta patvirtinai, kad esi neatidus, sveikinu. Nebereikėjo, nes kol susiruošei daryti jau buvo pozna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemeluosiu, dabar kaip tu sakai "esu aptinges", dėl to neimu didelių užsakymų, kurie reikalautų laiko ar daug pastangų.. Bet jei pasiskūstų užsakovas kad jam kažkas netinka, aš tą kad ir antrą valandą nakties sutvarkyčiau...

Užteks freepostin'ti, pripažystu kad serverstop.lt nebuvo vienas geriausių mano darbų. O kiek galėsiu - tiek sutvarkysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
On 2017-05-09 at 16:46, Iframe parašė:

:D Tas jausmas kai vienas kritikuoja nors pats ne kartą nesamonių pridaręs.

Kam reiktu patylėti tam reiktu.

 

On 2017-07-28 at 18:31, Andrius P. parašė:

Vėl teikiu paslaugas.

Official site: http://andriusp.lt

Koduotojas, bet sau portfolio nesusikoduoja naudoja template, kaip kitiem reikia pasitikėti tavo sugebėjimais kai pats jais nepasitiki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, heicmeister parašė:

Kam reiktu patylėti tam reiktu.

 

Koduotojas, bet sau portfolio nesusikoduoja naudoja template, kaip kitiem reikia pasitikėti tavo sugebėjimais kai pats jais nepasitiki?

O kam man darytis? Turiu svarbesnių reikalų nei asmeninė svetainė (kalbu apie programavimą).. Tad nėra skirtumo nei man, nei kitiems ar aš kodavau ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Andrius P. parašė:

O kam man darytis? Turiu svarbesnių reikalų nei asmeninė svetainė (kalbu apie programavimą).. Tad nėra skirtumo nei man, nei kitiems ar aš kodavau ar ne.

Mhm, libertycity ten žadėjai afiget sistemuke, nematau dar iki šiol, sau dizaino nesusikoduoji, kažkokie trustcoders, žodžiu, toks ir koduotojas xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, MartyT parašė:

Mhm, libertycity ten žadėjai afiget sistemuke, nematau dar iki šiol, sau dizaino nesusikoduoji, kažkokie trustcoders, žodžiu, toks ir koduotojas xD

LibertyCity ta sistema daroma, aš nesakiau kad ji bus iš kart. Galiu tik pasakyti kad šiomis dienomis. O sau svetainės aš nedariau pats.. kodėl? Nes neapsimoka. Man nepatinka daugelis pieštų portfolio dizainų + už juos ir susimokėti reikia. Nusipirkau jau padrytą, susitvarkiau ir štai - turiu nuosavą svetainę. Jei nepasitiki mano jėgomis, aplankyk portfolio ir rasi naujausius darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...