Peršokti į turinį

ieškau minecraft serverio su gerais ateities planais.


LAIMIS A.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi atsiradus laisvo laiko susimaščiau, ką gi nuveikus. Taigi gerai apsisprendus

nutariau pasieškoti sau tinkamo minecraft projekto su gerais ateities planais.

 

  • šiektiek apie mane:

 

mano vardas Laimis, man yra 14 metų einu į 15-tus, labai domiuosi grafika , esu pareigingas, greitai pritampu prie žmonių, esu visada nusiteikęs rimtai dirbti, esu draugiškas, linksmas, šiektiek drovus bet tai greitai praeeina turiu daug motyvacijos rimtuose pareiguose, greitai mokausi iš klaidų.Mano hobis minecraft pasaulyje yra statymas, statau įvairius projektus jau gerus 3 metus, patirties šiame dalyke turiu kaikuriuose creative projektuose buvau žinomas kaip exo.Na tiek kolkas apie mane visada atsakysiu į norimus klausimus jaigu norit kažko daugiau sužinoti.

  • nauda iš mano pusės:

 

galiu atlikti grafikos darbus, nupiešti dizainą bei kitą atributiką. serveryje žinoma galiu statyti įvairius projektus,

serverio prižiūrėjimas, forumo skiltčių moderavimas.

 

  • kokio projekto ieškau:

turėti būtinai .lt galūnę, serverio komandai būti pareigingai, nenuleidžančių rankų iškilus betkokiai problemai,

administratorių nusitieikimo dirbti kokybiškai išvien, būtinai turėti serverio įdėja neieškau visokių "Survival/PVP" ir įvairių kitokių š. projekte tikėtis šiokio tokio pelno sau bent pradžiai šiektiek.

 

 

AČIŪ UŽ DEMĖSĮ.

Redaguota , nario wadedesigns
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...