Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SLG.US.LT # Superinis Lietuvos Gyvenimas


Auris_Gta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pamatęs reklamą pas save projekte pirmiausia paėmė juokas iš vaikiškai sugalvoto "Superinis" šitas žodis atskleidė visą komandos subrendimą.

Ir mažiau reklamuokit savo projektą kituose samp projektų forumuose, žema.

 

 

Užteks čia šią temą laikyti viršuje.

Redaguota , nario Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamatęs reklamą pas save projekte pirmiausia paėmė juokas iš vaikiškai sugalvoto "Superinis" šitas žodis atskleidė visą komandos subrendimą.

Ir mažiau reklamuokit savo projektą kituose samp projektų forumuose, žema.

 

 

Užteks čia šią temą laikyti viršuje.

Numesk IP adresą kuris reklamuoją ir bus užblokuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl neverta jūsų rinktis?

 

  • us.lt galūnė;
  • kopintas dizainas;
  • jei kopintas dizainas, faktas, jog kopinta ir modifikacija;
  • vaikiška administracija;
  • teamspeak neturit;
  • neturi suvokimo, kas yra projekto kūrimas; 

galimą vardinti ir vardinti, bet nusibostų.  :|

Jokio suvokimo kaip administruoti projektą.

Mažas aktyvumas, ir t.t. geriau uždaryti šį projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėjau žaisti galvojau normalus projektas,nieko gero.Savininkas dalina privilegijas draugams duoda visokius acp ir kita. O buvusiam senam skripteriui gailėjo net fille zillos. Na tiesiog nieko nebeįšeis serveryje sedi 0/100

Žmogau ir čia atėjai paverkti kad neišėjo manes apgauti? kurdamas savo projektą, žada man skriptinti man tokių nereikia gerai kad aklai nepasitikėjau, jau norėjau duoti filezillos duomenys bet užmačiau kad kuri kitą projektą tai dingo pasitikėjimas. Paskui atmazinos kad tai ne tavo skype, rašo kad tai sutapimas, negali būti iš karto 4 sutapimai. Ir dar pats rašai iš tuos paskyros kur aš tau sakiau... Apgailetinas esi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau ir čia atėjai paverkti kad neišėjo manes apgauti? kurdamas savo projektą, žada man skriptinti man tokių nereikia gerai kad aklai nepasitikėjau, jau norėjau duoti filezillos duomenys bet užmačiau kad kuri kitą projektą tai dingo pasitikėjimas. Paskui atmazinos kad tai ne tavo skype, rašo kad tai sutapimas, negali būti iš karto 4 sutapimai. Ir dar pats rašai iš tuos paskyros kur aš tau sakiau... Apgailetinas esi

Kalba eina ne apie mane eina apie buvusi Edva kodėl jam rcon nedavei? O čia pasitaikė pirmas Don ir iškart acp,sav,fillezila rcon ir gm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...