Peršokti į turinį

Windows explorer has stopped working


PonasHackeris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2740 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, reikia pagalbos.

Jungiuosi LoL'ą, ir pastebėjau, kad gan ilgai krauna. Bandžiau perjungt pc, ir išmetė juoda ekrana desctop'e. Rodo apatinę juostą, bet icon'ų ir nieko negaliu pajungt. Kas kažkiek laiko išmeta "Windows Explorer has stopped working". Ačiū iš anksto.

post-46398-0-54749600-1479376594_thumb.jpeg

Redaguota , nario PonasHackeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant seno PC man taip būdavo, ne dėl virusų, o tiesiog silpnas buvo, o aš bandydavau galingus žaidimus žaist, PC užstrigdavo ir tokie bairiai būdavo, tai ctrl alt delete, atsidarydavau task managerį ir tiesiog uždarydavau žaidimą ar programą dėl kurios tokios nesąmonės vykdavo ir paspausdavau "vykdyti procesą", įrašydavau explorer.exe ir viskas vėl būdavo tvarkoj. Na arba tiesiog restartuoji PC. Bet dėl ko pas tave tokie dalykai vyksta, neįsivaizduoju, gali būti daug variantų, virusai, programos kokios nors stabdo PC ir dėl to pūliuot pradeda, gal per silpnas jis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant seno PC man taip būdavo, ne dėl virusų, o tiesiog silpnas buvo, o aš bandydavau galingus žaidimus žaist, PC užstrigdavo ir tokie bairiai būdavo, tai ctrl alt delete, atsidarydavau task managerį ir tiesiog uždarydavau žaidimą ar programą dėl kurios tokios nesąmonės vykdavo ir paspausdavau "vykdyti procesą", įrašydavau explorer.exe ir viskas vėl būdavo tvarkoj. Na arba tiesiog restartuoji PC. Bet dėl ko pas tave tokie dalykai vyksta, neįsivaizduoju, gali būti daug variantų, virusai, programos kokios nors stabdo PC ir dėl to pūliuot pradeda, gal per silpnas jis.

Na nemanau, žaidžiu tokius žaidimus jau kelis metus su šituo kompiuteriu, pirmąsyk čia taip.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2740 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...