Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

redCountry.lt - Žaisk, kur tau geriausia ! #forume vyksta atranka į direktorių prižiūrėtojaus postą !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tau čia reikia būti ramiam, einam į ts, gal a? :DD Pažiūrėsim, buvai pas mane "Reklamuotojas" ir gan daug sužinojau ;) Su tavim gal ir žais 10 rekordas 20

Išvis reikia nebekurt samp servų, gal tada atsigaus rinka...

Neteršiu temos, o sakau jai kas nepatinka tai rašyk į AŽ ar kur bet ne čia, šūdservius mažiau kurk, scameri  :bebe:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neteršiu temos, o sakau jai kas nepatinka tai rašyk į AŽ ar kur bet ne čia, šūdservius mažiau kurk, scameri  :bebe:

:DD Atsirado šventuolis. Žlugsit nestartavę :) O sprendžiant kaip bendrauja savininkai komandos nariai susipyks ( jei yra dar tokie :DDDD ) ir viso gero bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kyla ta pati mintis, kad administratoriai neperžengia paauglystės jeigu randa tokių žodžių į matomą kritiką - nerekomenduočiau šio projekto samp žaidėjams.

Kaip ir minėjau, "Žlugsit nestartavę  :) O sprendžiant kaip bendrauja savininkai komandos nariai susipyks ( jei yra dar tokie :DDDD ) ir viso gero bus."

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reportais grasina, tema tikrai sugadinta, aprašymas nepatiko spalva juoda ant tamsaus dizaino visiškai beveik nieko nesimato, projektas nemanau, kad bus žavintis nei pats koduotojas nėra matytas darbų nemačiau, prie atnaujinimų neprileidžia, sėkmės, bet nerekomenduoju tęsti veiklos.

tai jeigu padarys spalva balta , nematys kas turi užsidėję šviesų :D achujena logika maci :D

Redaguota , nario Edvinas.S
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau čia reikia būti ramiam, einam į ts, gal a? :DD Pažiūrėsim, buvai pas mane "Reklamuotojas" ir gan daug sužinojau ;) Su tavim gal ir žais 10 rekordas 20

Išvis reikia nebekurt samp servų, gal tada atsigaus rinka...

 

Atsirado, tas kuris kuria gera SAMP rinka , nebejuokink :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jeigu padarys spalva balta , nematys kas turi užsidėję šviesų :D achujena logika maci :D

 

Tai tegul padaro default, ir vieniems rodys pagal dizainą ir kitiems rodys pagal dizainą.

Dėkui už tavo nuomonę :) Žiūrėk savo projektus !

Prašau, mano nuomonė nieko nekainuoja, ja nesiekiu įžeisti ar pažeminti tiesiog ją išsakau tuomet, kada matau, kad ji reikalinga - ačiū už šiltą priėmimą jos, bei palinkėjimą, būtinai žiūrėsiu savo projektus, kaip juose bendrauja mano komanda, bei koks jų komunikabilumo lygis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau čia reikia būti ramiam, einam į ts, gal a? :DD Pažiūrėsim, buvai pas mane "Reklamuotojas" ir gan daug sužinojau ;) Su tavim gal ir žais 10 rekordas 20

Išvis reikia nebekurt samp servų, gal tada atsigaus rinka...

Ale koks tu mandras čiuvakas tipo...  Projektus pats kuri, ir kaip visados tave apipysa arba žlungi kaip visados... Tu čia atėjas kažką bandai primest ale kietą pagal tavo rašysenas bet geriau tu nusileisk... Tu pažiūrėk į savo buvusius projektus, tavo visados jie žlūgdavo. ;)

Tavo serverių kurimas išviso mano pastebėjimų yra šūdo didelio vertas, tad geriau užsičiaupk ir von iš tos temos. 

Redaguota , nario !Tautvis!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai juokingi tie forumu startai :D Grynai vienadienių projektų kažkoks startas, tai paleisti forumą, nes tiesiog nesugeba paleisti serverio, tai bent kažką reik paleisti :D

Be starto, nebūna nieko, nei rekordų nei kitokių dalykų :) Dėkui už nuomonę !

Nu sėkmės gal šita karta redCountry.lt Startuos :)

Dėkui, šį kartą pasiseks !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...