Peršokti į turinį

[Balsavimas] Kaip vertinat taisyklę dėl būsenos atnaujinimų?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2734 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Už ar prieš būsenos atnaujinimo apribojimą?  

53 balsai

  1. 1. Už ar prieš būsenos atnaujinimo apribojimą?

    • 17
    • Prieš
      36


Recommended Posts

Taigi, pastebėjau žmonių skundus, jog apribota būsenos atnaujinimas ir Reklameris1 vienoje vietoje parašęs: "Iš pradžių visi šaukia dėl to jog reklamos būsenos atnaujinimuose, o dabar atvirkščiai...

Taigi dabar gaunasi tokia situacija, jog žmogus sukūrę temą ir pritarė joje jam 5-8 asmenys - vadinasi tai visas forumas, jie nusprendė ir todėl papildė taisyklę.

Taigi kilo idėja sukurti balsavimą ir pažiūrėti kiek tie visi :))) Balsuokit. Ačiū.

P.s. neesmė, jog būsenos atnaujinimo skiltį galima numažinti arba nežiūrėti...

Asmeniškai esu prieš tokį atnaujinimą. Jeigu nesugebama skelbimų lentos padaryti, tai kur skelbimus dėti ? Kurti 9999999 temų ?

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, pastebėjau žmonių skundus, jog apribota būsenos atnaujinimas ir Reklameris1 vienoje vietoje parašęs: "Iš pradžių visi šaukia dėl to jog reklamos būsenos atnaujinimuose, o dabar atvirkščiai...

Taigi dabar gaunasi tokia situacija, jog žmogus sukūrę temą ir pritarė joje jam 5-8 asmenys - vadinasi tai visas forumas, jie nusprendė ir todėl papildė taisyklę.

Taigi kilo idėja sukurti balsavimą ir pažiūrėti kiek tie visi :))) Balsuokit. Ačiū.

P.s. neesmė, jog būsenos atnaujinimo skiltį galima numažinti arba nežiūrėti...

Asmeniškai esu prieš tokį atnaujinimą. Jeigu nesugebama skelbimų lentos padaryti, tai kur skelbimus dėti ? Kurti 9999999 temų ?

Kur dėti? į rurą susikišti. :D

 

O jeigu ištikro tai žiauriai geras dalykas, nebus tų tavo kasdieninių floodų. O temas galima visada "Pakelti"

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinomą prieš tokį atnaujimą, retas katras einą į tas temas ir žiūri tuos pasiūlymus įvairius, o va į būsenos atnaujimą atėjai tris kart per dieną atnaujinai būseną labai patogu ir matomą, tik šast ir mato visas forumas reklamą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur dėti? į rurą susikišti. :D

 

O jeigu ištikro tai žiauriai geras dalykas, nebus tų tavo kasdieninių floodų. O temas galima visada "Pakelti"

tai tu ir kiškis ten :)) O jeigu rimtai, yra mygtukas, paspaudi ir būsenos atnaujinimų nerodo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam tas forumas iš viso, gal viską į būsenos atnaujinimus perkelti? Sakot niekas nežiūri į tas temas, na tai ką padarysi, jeigu forumas apmiręs? Būsenos atnaujinimuose dabar visada matomos tik "skelbiu, parduodu" ir t.t. Jokio šnekėjimo kaip šaukykloje... Vienu žodžiu, mano siūlymas, palikti visą šitą dalyką ir stebėti kaip bus toliau. Beje, aš pilnai suprantu šiuos narius, kurie piktinasi irgi... Buvo siūlyta dėl skelbimų lentos. Skelbimų lenta iš viso neaišku ar bus įdėta, o jau daromi pakeitimai būsenos atnaujinimuose. Manau, kad reikia pateikti normalią informaciją, kas bus, ko nebus ir t.t. Dabar įdedamos taisyklės, irgi neaišku ar bus įmanoma kur reklamuoti (skelbimų lenta ar kt.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prieš. Bent jau mano nuožiūra šiame forume vyksta labai mažai rimtų diskusijų, pagrindinės sukurtos temos yra tik pagalbos prašymai arba projektų reklama, įvairūs pardavimai... Nelabai suprantu koks tikslas buvo iš vis drausti būsenų atnaujinimuose betkokią reklamą, juk kaip tik turėtume džiaugtis, kad auga kūrėjų karta, jog kuriami įvairūs projektai, kad tų projektų įkūrėjai turėtų noro kažką daryti, kai jų svetainės yra lankomos, taip pat, jog aktyviai prekiaujama internetiniu turtu, kuris Lietuvoje ypač pigus.. Aš dažnai „refreshinu“ supergames forumą, jog būsenų atnaujinimuose pamatyčiau kokią nors forumo dalyvių idėją - projektą, o bendrauti su draugais ar kitais asmenimis galiu per facebook, skype ir pnš.. Visiškai nematau tikslo tada naudotis būsenų atnaujinimais.

 

Aišku, jei būtų sukurta tam tikra skelbimų lenta, kurioje būtų galima reklamuotis už forumo eurus, tada ir būtų galima drausti tą daryti būsenų atnaujinimuose, nu bet dabar...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prieš. Bent jau mano nuožiūra šiame forume vyksta labai mažai rimtų diskusijų, pagrindinės sukurtos temos yra tik pagalbos prašymai arba projektų reklama, įvairūs pardavimai... Nelabai suprantu koks tikslas buvo iš vis drausti būsenų atnaujinimuose betkokią reklamą, juk kaip tik turėtume džiaugtis, kad auga kūrėjų karta, jog kuriami įvairūs projektai, kad tų projektų įkūrėjai turėtų noro kažką daryti, kai jų svetainės yra lankomos, taip pat, jog aktyviai prekiaujama internetiniu turtu, kuris Lietuvoje ypač pigus.. Aš dažnai „refreshinu“ supergames forumą, jog būsenų atnaujinimuose pamatyčiau kokią nors forumo dalyvių idėją - projektą, o bendrauti su draugais ar kitais asmenimis galiu per facebook, skype ir pnš.. Visiškai nematau tikslo tada naudotis būsenų atnaujinimais.

 

Aišku, jei būtų sukurta tam tikra skelbimų lenta, kurioje būtų galima reklamuotis už forumo eurus, tada ir būtų galima drausti tą daryti būsenų atnaujinimuose, nu bet dabar...

 

Taip, na bet ir tu suprask, kaip atsibosta matyti vieną žmogų, kuris kiaurą dieną rašo tą patį per tą patį, bet čia žinoma vėl atsiranda klausimas - kur skelbimų lenta? Atsakymo nebus turbūt niekada. Būsenos atnaujinimams reikia alternatyvos. Jeigu būtų leidžiamos visos reklamos, jos prarastų vertę, tu parašytum reklamą, po kiek laiko tavo reklamos jau nebesimatys, spam'as būtų manau gana didelis, tad čia didelė problema dėl būsenų atnaujinimų   :|

Redaguota , nario Domtraukis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, na bet ir tu suprask, kaip atsibosta matyti vieną žmogų, kuris kiaurą dieną rašo tą patį per tą patį, bet čia žinoma vėl atsiranda klausimas - kur skelbimų lenta? Atsakymo nebus turbūt niekada. Būsenos atnaujinimams reikia alternatyvos. Jeigu būtų leidžiamos visos reklamos, jos prarastų vertę, tu parašytum reklamą, po kiek laiko tavo reklamos jau nebesimatys, spam'as būtų manau gana didelis, tad čia didelė problema dėl būsenų atnaujinimų   :|

Tai išjungi būsenas ir nematai, kokios bėdos ? Atsibosta - nežiūrėk. Mes ir nelendam į temas ir nežiūrim visų, nes tada atsibostų :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, na bet ir tu suprask, kaip atsibosta matyti vieną žmogų, kuris kiaurą dieną rašo tą patį per tą patį, bet čia žinoma vėl atsiranda klausimas - kur skelbimų lenta? Atsakymo nebus turbūt niekada. Būsenos atnaujinimams reikia alternatyvos. Jeigu būtų leidžiamos visos reklamos, jos prarastų vertę, tu parašytum reklamą, po kiek laiko tavo reklamos jau nebesimatys, spam'as būtų manau gana didelis, tad čia didelė problema dėl būsenų atnaujinimų   :|

 

Tai spaminimas čia jau kitas dalykas, aš taip pat prieš jį ir man taip pat nepatinka, kai tas pats vaikėjas savo projektą reklamuoja 24/7, bet jei per dieną 3-4 pareklamuoja kokį nors projektą, nieko blogo nematau.

 

Galbūt galėtų padaryti, jog reklamuoti galima būsenos atnaujinimuose tik patvirtintas temas, t.y. supergames temas, kurios pilnai aprašytos, pilnai sudėlioti visi niuansai ir pnš. ir tos temos turėtų gaut forumo moderatorių leidimą (pvz. komentarą, kad tema patvirtinta ar somethink else. Galbūt galėtų tiesiog padaryti, kad sukūrus reklamavimo temą, ji prieš tai turėtų būti patvirtinta, kaip samp kūriamų projektų skiltį (berods))

 

O kokias alternatyvas pasiūlytum tiem būsenos atnaujinimam? Pagal dabar įvesta tvarka jos visiškai nenaudingos, nes jose nieko gudraus neparašysi - kur kas paprasčiau sukurti tema ir diskutuoti joje, na bet jei net būsenos atnaujinimuose negali numesti linko į aktualią temą (pvz. kokius seimo rinkimus arba trumpo triumfą XDDD), biški bullshit

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai spaminimas čia jau kitas dalykas, aš taip pat prieš jį ir man taip pat nepatinka, kai tas pats vaikėjas savo projektą reklamuoja 24/7, bet jei per dieną 3-4 pareklamuoja kokį nors projektą, nieko blogo nematau.

 

Galbūt galėtų padaryti, jog reklamuoti galima būsenos atnaujinimuose tik patvirtintas temas, t.y. supergames temas, kurios pilnai aprašytos, pilnai sudėlioti visi niuansai ir pnš.

 

O kokias alternatyvas pasiūlytum tiem būsenos atnaujinimam? Pagal dabar įvesta tvarka jos visiškai nenaudingos, nes jose nieko gudraus neparašysi - kur kas paprasčiau sukurti tema ir diskutuoti joje, na bet jei net būsenos atnaujinimuose negali numesti linko į aktualią temą (pvz. kokius seimo rinkimus arba trumpo triumfą XDDD), biški bullshit

 

Va va, dėl tų patvirtintų temų tavo idėja yra tikrai nebloga. Bet ar kažkas ją įgyvendins. Hah... Kiek laiko čia buvo galvota idėjų, nieko iš to nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai spaminimas čia jau kitas dalykas, aš taip pat prieš jį ir man taip pat nepatinka, kai tas pats vaikėjas savo projektą reklamuoja 24/7, bet jei per dieną 3-4 pareklamuoja kokį nors projektą, nieko blogo nematau.

 

Galbūt galėtų padaryti, jog reklamuoti galima būsenos atnaujinimuose tik patvirtintas temas, t.y. supergames temas, kurios pilnai aprašytos, pilnai sudėlioti visi niuansai ir pnš. ir tos temos turėtų gaut forumo moderatorių leidimą (pvz. komentarą, kad tema patvirtinta ar somethink else. Galbūt galėtų tiesiog padaryti, kad sukūrus reklamavimo temą, ji prieš tai turėtų būti patvirtinta, kaip samp kūriamų projektų skiltį (berods))

 

O kokias alternatyvas pasiūlytum tiem būsenos atnaujinimam? Pagal dabar įvesta tvarka jos visiškai nenaudingos, nes jose nieko gudraus neparašysi - kur kas paprasčiau sukurti tema ir diskutuoti joje, na bet jei net būsenos atnaujinimuose negali numesti linko į aktualią temą (pvz. kokius seimo rinkimus arba trumpo triumfą XDDD), biški bullshit

Čia aš apie šiandienos atnaujinimą turiu omenyje labiau, dėl perku, keičiu, parduodu. Dėl temų nuorodų dėjimo į būsenas nuomonės realiai nesudaręs aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra skiltis Idomios nuorodos ir reklama ir forumo tugus. Niekas ten nežiūrį? kas kaltas, kad pasirinkai šį forumą? Patis sau noritę čia pardavimų rojų pasidarytį.

O jei tikrai norį būtį pastebėtas, pirk čia vietą baneriui ir reklamuokis, nuo tų reklamų jūsų ir pastovių pardavinėjimų tik ir mirštą diskusijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas nepatinka? Kokios problemos? Ar pamiršai? Visada gi galima sumažinti tą skiltį...

 

Šiaip ar taip, būsenų atnaujinimai skirti bendrauti tarpusavyje ir tos reklamos visiškai tą paskirtį užgožia. Tuo tarpu turit visą atskirą subforumą savo tam šlamštui. Taigi, jei jūsų reklamuojamas objektas bent kažką domintų, tai jum akivaizdžiai užtektų ir normalios temos. O kai jūsų nesąmonės niekam neįdomios, tai nėra prasmės jas spammint visiem matomoje vietoje, pagrindiniame puslapyje... Visi čia kalba apie skelbimų lentas ir kitą šlamštą, kai tuo tarpu jūs tam turit net kelis subforumus... Netgi galit spaudinėti tą "prikelti temą" mygtuką, kai niekam neįdomūs patampat... Labai jau desperatiškas turėtum būt, kad ir toliau bandytum lyst visiem į akis, tam neskirtoje vietoje, kai turi absoliučiai visas galimybes tai savo reklamai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2734 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...