Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kur galėčiau prisijungt [SAMP]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įžanga
Sveiki, taigi esu tokiam dabar projekte bet iš savininko pusės yra maža motyvacija, mažai deda laiko ir darbo į projekta, tad pasakiau kad išeinu, pasakiau priežastį ir palinkėjau sekmės. Tai šįkartą nesijungsiu į betkokį projektą nes girdėjau kad apie mane vienas žmogus sakė temoka keisti tekstus ir spalvas, bet kai su juo pašnekėjau plačiau, jis man pasakė kur tik yra mane matęs ten aš nieko gero neparodžiau, tai projektas užsidarydavo ir panašiai. Tai tas žmogus mane kaip ir pamotyvavo labiau kaško siekti/kurti kuo rimtesnį projektą. Apie save papasakosių tik tiem kas susidomėjo.

Ką aš siulau
Jau baiginėjama modifikacija fort-carson, las payasadas, el quebrados miesteliuose,
aktyvumą,
ne tik kodavimą bet ir mapp'inima(bet supraskit tai kad mapp'int ir koduot yra sunku, bet dėja dabar esančiame projekte man taip ir reikėjo daryt.).

 

Ko aš noriu iš jūsų

- Savininko/projekto komandos aktyvumo,
- Patirties projektų kurime,
- .LT Galunės(jaigu nėra projektas startaves kad tada bent būtų užsakytas),
- Sukalbamos bei draugiškos komandos.

Susisiekimas
asmeninė žinutė

Redaguota , nario Vilkelis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

SAMG editas ir tiek :). Nieko prieš neturiu, bet pradėk kurti gm nuo 0, tada didesni šansai patekti į tuos kaip tu sakai "skripterius".

Bet prieš iškart vadindamas "SAMG editas" gamemode'a tu bent matei kiek aš visko buvau pridaręs, kokių naujovių įnešęs ? Man atrodo kas ten dar tuo SAMG'u kvepėjo tik kai prisijungi ta komeros animacija kai rašai slaptažodį ir viskas kurios dabar net nebėra.

Redaguota , nario Vilkelis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet prieš iškart vadindamas "SAMG editas" gamemode'a tu bent matei kiek aš visko buvau pridaręs, kokių naujovių įnešęs ? Man atrodo kas ten dar tuo SAMG'u kvepėjo tik kai prisijungi ta komeros animacija kai rašai slaptažodį ir viskas kurios dabar net nebėra.

Tai kad dar vakar žiūrėjau ta modifikacija, samg editas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...