Peršokti į turinį

Pagalbos su dirt 3


Kosmos

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, turiu kompiuterį su senu(blogu) procesoriumi, bet su gera video ploškte.

 

Procesorius intel celeron 440 2ghz

 

Vaizdo plokšė geforce gtx 750 ti

 

Argi neįmanoma apeiti??

Procesoriaus keisti negaliu nėra galimybių.

 

81954ab0cefae8c518da2d66ea78a206586.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na nežinau, kiek man yra su senu PC buvę tokių dalykų, kad žaidimas nepasileisdavo dėl neatitinkančių reikalavimų, apeiti niekad nesigaudavo. Tad jeigu nieko nesigaus, pabandyk Dirt 1 dalį, ne ką prastesnė už 3. 

Gal geriau dirt 2? :)

 

Bet čia tokia nesamonė, aš naujasnius žaidimus žaidžiu be lago.

O tas dirtas 2011 metų.

Redaguota , nario Armenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal geriau dirt 2? :)

 

Bet čia tokia nesamonė, aš naujasnius žaidimus žaidžiu be lago.

O tas dirtas 2011 metų.

tavo procesorius vieno branduolio. Visiskai normalu, kad jo nesupportina. Nusipirk is skelbiu.lt keturiu branduoliu lga775 procesoriu ir turesi zymiai daugiau fps. Dauguma nauju zaidimu reikalauja bent 2 branduoliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal geriau dirt 2? :)

 

Bet čia tokia nesamonė, aš naujasnius žaidimus žaidžiu be lago.

O tas dirtas 2011 metų.

 

Nežinau Dirt 2 reikalavimų, tad nepasakysiu nieko tikslaus, bet beabėjo gali pabandyti. O šiaip kaip ir sakė, paieškok 2 - 4 branduolių procesoriaus, aš senajam PC turėjau Intel Core Duo E4500 2.20 Ghz, kuo puikiausiai visi žaidimai veikdavo, tik tiek, kad pas mane vaizdo plokštė ne intelio buvo, nes kiek bent jau teko girdėt, tai su Intel vaizdo plokšte nebent Paint'u naudotis. Ant loptopa su Intel Familly kažkokia vaizdo plokšte nei GTA SA nevežė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamirsau pasakyt, kad dar termo pastos nusipirktum. Jeigu pirksi tai pirk is sito zmogaus (kazkada pats pirkau, patikimas) http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ispardavimas-core-2-quad-processor-q6600-12-15863786.html#adCommentsArea


termo pasta geriausiai is pardutuves butu nusipirkt, nes internetu siuntimas kainuos daugiau, nei ta pasta. http://www.1a.lt/revoltec_thermal_grease_05g

 

is viso sumokesi kazkur 15-17 eur. Bet zaidimai veiks zymiai geriau, nes dabartinis procesorius bottleneckina vaizdo plokste.

Redaguota , nario eimantasd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...