Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nesitikėjau tokio aktyvumo. O tie kurie rašė, kad pasiliktu mergina geriau tai klausymas toks ar nors kiek jaučiate potrauki automobiliams? Galėtumėt praleisti garaže savaitgali puoselėdami savo svajonių auto (tokia kaip w140 ar pnš) nors jai ir išleidžiate puse savo pajamų ar geriau nusipirktumėte 2005 m. sidabrinį pasata universalą į kurį net nenorėtumėt žiūrėt, bet esate nusipirkę nes jo išlaikymas pigus ir mažai jį reikia prižiūrėt? 

 

Kas klausė istorija tikra, bet nemano.

Redaguota , nario BruceD

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

Nesitikėjau tokio aktyvumo. O tie kurie rašė, kad pasiliktu mergina geriau tai klausymas toks ar nors kiek jaučiate potrauki automobiliams? Galėtumėt praleisti garaže savaitgali puoselėdami savo svajonių auto (tokia kaip w140 ar pnš) nors jai ir išleidžiate puse savo pajamų ar geriau nusipirktumėte 2005 m. sidabrinį pasata universalą į kurį net nenorėtumėt žiūrėt, bet esate nusipirkę nes jo išlaikymas pigus ir mažai jį reikia prižiūrėt? 

 

Kas klausė istorija tikra, bet nemano.

Žodž. Pasilik su mašina.

Koks dar čia klausimas gali būt? Jei mergina taip elgiasi tai nachui siūst, ir toliau važinėt savo mėgstamu automobiliu. (merginų pilna Lietuva)

Kas keistu merginą į mašiną a? visupirma koks tolkas? mašina ble visada gali nusipirkt, o meilės už šaibas nepaiimsi :/ nebent netikra, o tai taspats kas nieko. Geriau mašina + ledinė pana

Pagal mane tai jeigu mergina kritikuoja tavo mašiną kuri buvo tavo svajonė ir kuria planuoji tobulint ir pan. Tai tokia čia ir meilė jeigu pana nesupranta tavo norų,nepalaiko tavo svajonės ir pačio tavęs,o tik kritikuoja kokia gelda turi tai ir nachui tokia. :D

Nesitikėjau tokio aktyvumo. O tie kurie rašė, kad pasiliktu mergina geriau tai klausymas toks ar nors kiek jaučiate potrauki automobiliams? Galėtumėt praleisti garaže savaitgali puoselėdami savo svajonių auto (tokia kaip w140 ar pnš) nors jai ir išleidžiate puse savo pajamų ar geriau nusipirktumėte 2005 m. sidabrinį pasata universalą į kurį net nenorėtumėt žiūrėt, bet esate nusipirkę nes jo išlaikymas pigus ir mažai jį reikia prižiūrėt? 

 

Kas klausė istorija tikra, bet nemano.

 

Žinoma jaučiam. Kas gali nejausti potraukio automobiliams :D. Dabar, žiema, nedažnai nueinu pasikrapštyt, na žinoma nebent tai yra kažkoks stambus gedimas, ar kažkokia svarbi dalis, tada žinoma nesvarbu ar žiema, ar vasara, ar diena, ar naktis, bet vasara labai mėgau atsikėlęs eit nusiplauti mašiną, išsisiurbti, prasivalyti visur dulkes ir išlėkti pasivažinėti, iki draugės nulėkdavau, draugą pasitikdavau, iki namų pamėtėdavau, labai patinka tiesiog tokie paprasti pasivažinėjimai. Tik dar teisių nėra, tai toli niekur nelakstau :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...