Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi jau ne už kalnų 10 klasės baigimas ir pradedu galvoti apie profesijas.

Norėčiau sužinoti gal jūsų tokiu pasiūlymų kokių kurie padės labiau apsispręsti, galite pasidalinti savo patirtimi. 

Dabar svarstau, kad eiti į profesinę mokyklą ir labiau patinka IT mokymosi kryptis. Gal yra kokių pasiūlymu profesinėse mokyklose IT specialybių? Gal kas nors pats ėjote IT kokia specialybę profesinėje?

Į gimnaziją nelabai noriu eiti, nes ten yra apkraunama labai papildomais dalykais. Bet pabaigęs profesinę mokyklą žadu eiti į kolegiją.

Kokios jūsų nuomonės? Patarimai? Pačių patirtis?

Nes manau tokios temo yra labai aktualios kurie baigia irgi 10 klasę. Nes dabar tik dabar pradėjau rimtai žiūrėti į vėlesnius tikslus.

 

Būtų gerai sulaukti jūsų pasiūlymų. Ačiū kas pasidalintų savo nuomonėmis arba patirtimi :).

Sveikas, jeigu patinka IT tai tik siūlau stoti į profesinę ir negaišti laiko gimnazijoje, kadangi kol tu mokais profesinėje gauni stipediją už savo vidurkį, tada prie stojamujų 0.1 arba 0.2 balus, tai duoda labai daug. Aišku mokinsiesi ten 3 metus kadangi, 11 12 klasės ir profesija visus metus. O vėliau galėsi galvot ir apie universitetą (VGTU, KTU).

Taigi ir aš pats baiginėju 10 klasių, mokslai einasi nelabai gerai. Todėl galvoju eiti į Joniškio Žemės Ūkio mokyklą. (Vadinama Profke). Specialybe rinksiuosi pagal save 

Man labiau patinka prie Technikos ir apie ja nemažai išmanau. Tai manau imsiu šia specialybe 

Sveikas, jeigu patinka IT tai tik siūlau stoti į profesinę ir negaišti laiko gimnazijoje, kadangi kol tu mokais profesinėje gauni stipediją už savo vidurkį, tada prie stojamujų 0.1 arba 0.2 balus, tai duoda labai daug. Aišku mokinsiesi ten 3 metus kadangi, 11 12 klasės ir profesija visus metus. O vėliau galėsi galvot ir apie universitetą (VGTU, KTU).

Nu ir kas ? Aišku gerai ten profesinę eiti iškarto po 10 kl gal kiek ir lengviau bet paskui BŪNA MOKAMAS MOKSLAS o ši specialybė ne iš pigiujų aišku jeigu ruošiesi gerai mokintis tai ir pasimokėti ten gali nes algos tikrai geros jeigu kažką sugebi :)

4d2358993a445061877df462d0ccbb93782.jpg

(redaguota)

Labai gera profesija, darba rasi visur, geri pinigai ir t.t BET paklausk savęs ar nemesi tų mokslu, nes IT nėra iš lengvujų mokslų. Taip pat reikia mokėt ir matematika ir t.t tad gerai pagalvok ;)

Na šiuo metu matematika nelabai gerai einasi, bet dabar einu į stipriausią grupę matematikos 10 klasės. Tai biški sunku, nes kai mokytoja duoda 11 klasės uždavinius tai ne ką. :D Bet IT mokslas mane labai domina, dabar iš IT išeina 10, nes mane traukia visoks darbas su kompiuteriais ir tikrai noriu išmokti ką nors. Dabar pats namuose pradėjau mokytis programavimą.

Redaguota , nario EasyKatka

Vilniuje IT srityje po 10kl radau tik vieną profkę. Surinkinėja kompus ir Windowsus surašinėja žmonės ten. Totalus bullshit. Jei domiesi kompiuteriais, tai tokius dalykus jau senai turi mokėt, ar net daugiau. Neapsimoka gaišt laiko. O ir perspektyvos xujovos. Nemanau jog kituose miestuose bus kažkas geresnio, nors tuo neesu įsitikinęs. Pats mokausi profkėj, noriu kažko pasiekt, tai artėjant egzaminams nesijaučiu labai smagiai. Jei dabar turėčiau pasirinkimą, eičiau į gimnaziją.

 

 

Aš čia prie to pačio irgi noriu paklaust jeigu niekas nesupyks.. Ar galima baigti 12 klasių profesinėi (be specialybes, jeigu butina parašykit) ir stoti į pasienį.

Ačiū už atsakymus

Profkės turi gimnazijos statusus. Baigi 12kl ir gali daryt ką nori, lygiai taip pat kaip ir po gimnazijos.

Filthy-Frank.jpg

ka jus cia galvojat? tuoj rusai busim stpdv, siulau emigruoti is sitos lietuvos, nes tuoj neliks jos

 

Siūlau tau galvą pasigydyt. Tik visiškas idiotas gali turėti tokius įsitikinimus.

 

Kaip mes tau galim pasiūlyti profesiją? Tu ją turi pasirinkti pats, kiekvienas žmogus jaučia, kas jį domina. Bet visgi patarti galima, kodėl gi ne. Jeigu domiesi automobiliais, tada drąsiai gali eiti į SRC. Tikrai gera mokykla, sunku mokytis, nemeluosiu, bet verta. Daugybė profesijų, geras susisiekimas. Žiūrėkis pagal tai kas tave domina.

O dėl IT tai deja nieko nepatarsiu, žinau tik tiek kad Kaune yra kažkur berods šalia Akropolio mokykla, draugė ten mokosi, labai patenkinta, bet tiksliau nieko nepasakysiu. 

ka jus cia galvojat? tuoj rusai busim stpdv, siulau emigruoti is sitos lietuvos, nes tuoj neliks jos

Aplenkiau tave ruski.

Pažiūrėk arhitektūros specialybę, galbūt patiks. Pats galvoju apie ją.

Norvegija: profkės 2 klases baigi, stoji į aukštają.

Aukštojoj baigi arba 3 arba 5 metus. Baigęs 5 metų toj aukštojoj gali eit į arhitektų firmą ir uždirbi kažkur apie 61k kronų. Tai būtų apie 6100€ kažkur gal daugiau.

e04d4df8b9e8509721d1b960f83045e0162.png

 

6'4

 

Aplenkiau tave ruski.

Pažiūrėk arhitektūros specialybę, galbūt patiks. Pats galvoju apie ją.

Norvegija: profkės 2 klases baigi, stoji į aukštają.

Aukštojoj baigi arba 3 arba 5 metus. Baigęs 5 metų toj aukštojoj gali eit į arhitektų firmą ir uždirbi kažkur apie 61k kronų. Tai būtų apie 6100€ kažkur gal daugiau.

ruski tu ruski, ta lietuvele paimtum per 30 minuciu ;) bet ok niekas nieko nepaims. Mokinkis 12 klasių gimnazijoj, mokinkis profesiją kur truksta tam tikru specialistu, uzdirbk - dziaukis gyvenimu

KAPI - Kriptovaliutos ir pinigai mobili aplikacija 
Facebook puslapis https://www.facebook.com/profile.php?id=61558019442962
 

baigiau 10 gimnazijoj, dabar baiginėju suvirintojo kursą , man asmeniškai geriau nei gimnazija nes 10 baigdamas ir specialybę gausi,gaunu stipendija kuria pridėjus prie tėvų lėšų man galima galą su galu sudurt, šiemet buvau Turkijoj, profkės išsiųstas už gerą mokymasį , nu nežinau bet man tai pats tas, o ir suvirintojo mokslas įdomus tačiau nėra lengvas, bet manau vertas pastangų

baigiau 10 gimnazijoj, dabar baiginėju suvirintojo kursą , man asmeniškai geriau nei gimnazija nes 10 baigdamas ir specialybę gausi,gaunu stipendija kuria pridėjus prie tėvų lėšų man galima galą su galu sudurt, šiemet buvau Turkijoj, profkės išsiųstas už gerą mokymasį , nu nežinau bet man tai pats tas, o ir suvirintojo mokslas įdomus tačiau nėra lengvas, bet manau vertas pastangų

 O kokia profesinę lankai? Kokia stipendija?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...