Peršokti į turinį

Tapatybės patvirtinimas (IDĖJA)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi forumas miršta , daug scamerių ir panašiai. Siūlau išeitį. Idėja iš kito forumo. Siūlau padaryti tapatybės patvirtinimą , jeigu nepatvirtina negali diskutuoti. Kaina būtų 1 euras. Aišku scammeriai nesutiks , bet tai padėtų atgaivinti forumą , o pinigai būtų skirti forumo atnaujinimams , naujam dizainui ir kitom unikaliom sistemom kurias turėtų tik mis forumas. Taigi idėja naudinga visom prasmėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sprendžiant, kad turi vieną neigiamą atsiliepimą ir turi "insane" parašą. O jeigu čia kiekvienas privalės pateikti pasą, ar dar kažką, nemanau ar kas tuo užsiims, nes forume pilna užsiregistravusių, o to euro papildomai tikrai niekas nemokės. :}

Atsiliepimas for free , yrodymu nera ir panasiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sprendžiant, kad turi vieną neigiamą atsiliepimą ir turi "insane" parašą. O jeigu čia kiekvienas privalės pateikti pasą, ar dar kažką, nemanau ar kas tuo užsiims, nes forume pilna užsiregistravusių, o to euro papildomai tikrai niekas nemokės. :}

Pritariu, čia žaidimų forumas o ne kokia parduotuvė ar bankas, kad patvirtinti tapatybę. Tam yra atsiliepimų sistema, apgauna, parašo neigiama arba administratoriui ir jį užblokuoja, niekas nemokėtų beveik to euro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada buvau UŽ šitą dalyką, bet jau buvau aš pats pasiūlęs šitą, be šansų, vaikai gaila už saugumą 1 euro:) o kad pardavinėt viską nori tai patys pirmi.:))


Pritariu, čia žaidimų forumas o ne kokia parduotuvė ar bankas, kad patvirtinti tapatybę. Tam yra atsiliepimų sistema, apgauna, parašo neigiama arba administratoriui ir jį užblokuoja, niekas nemokėtų beveik to euro.

O kodėl kituose forumuose moka:)) pasižiūrėk kiek patvirtintų narių:)))) o ten 3 eurai kainuoja, ne 1 :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimas for free , yrodymu nera ir panasiai.

 

Įrodymų nėra ? Ak tu matai koks tu geras :D Jau senai aš buvau apklausęs neigiamo atsiliepimo uždėjusį asmenį ir gavau iš jo visus įrodymus kurių man tik reikėjo. Baik meluoti tautai ir rašinėti visiems dėl to atsiliepimo.

 

Dėl idėjos pritarčiau, bet dokumentą įkelti ne visi gali. Tad pasirenkant amžių pvž nuo 16 metų jau bus privaloma įkelti dokumentą. Kas nepasirinks ir ar neturės tokio amžiaus klientas galės nepirkti iš jo nes jis "nepatikimas" Dėl užmokesčio aš visiškai nesutinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įrodymų nėra ? Ak tu matai koks tu geras :D Jau senai aš buvau apklausęs neigiamo atsiliepimo uždėjusį asmenį ir gavau iš jo visus įrodymus kurių man tik reikėjo. Baik meluoti tautai ir rašinėti visiems dėl to atsiliepimo.

 

Dėl idėjos pritarčiau, bet dokumentą įkelti ne visi gali. Tad pasirenkant amžių pvž nuo 16 metų jau bus privaloma įkelti dokumentą. Kas nepasirinks ir ar neturės tokio amžiaus klientas galės nepirkti iš jo nes jis "nepatikimas" Dėl užmokesčio aš visiškai nesutinku.

Jau galiu įkelt, kad man 16? :D Nereiks paskui bylinėtis.

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada buvau UŽ šitą dalyką, bet jau buvau aš pats pasiūlęs šitą, be šansų, vaikai gaila už saugumą 1 euro:) o kad pardavinėt viską nori tai patys pirmi. :))

O kodėl kituose forumuose moka:)) pasižiūrėk kiek patvirtintų narių :)))) o ten 3 eurai kainuoja, ne 1 :))

o kodėl? o kodėl? o kodėl? nes ten ne žaidimų forumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

xddd , 

 

Gali įkelti tam žmogui katras norės iš tavęs ką nors pirkti dėl patikimumo :D

 

Gali įkelti tam žmogui katras norės iš tavęs ką nors pirkti dėl patikimumo :D

ateik y pm.

Redaguota , nario Reklameris1
Narys įspėtas: 1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "patikimas, sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įrodymų nėra ? Ak tu matai koks tu geras :D Jau senai aš buvau apklausęs neigiamo atsiliepimo uždėjusį asmenį ir gavau iš jo visus įrodymus kurių man tik reikėjo. Baik meluoti tautai ir rašinėti visiems dėl to atsiliepimo.

 

Dėl idėjos pritarčiau, bet dokumentą įkelti ne visi gali. Tad pasirenkant amžių pvž nuo 16 metų jau bus privaloma įkelti dokumentą. Kas nepasirinks ir ar neturės tokio amžiaus klientas galės nepirkti iš jo nes jis "nepatikimas" Dėl užmokesčio aš visiškai nesutinku.

Nereikia jokių dokumentų, ką jūs čia grybaujat. :) Gi atlieki bankinį pavedimą, prie kurio surištas tavo vardas, pavardė. Viskas, tiek tereikia. Nu jei euro jau nesukrapšto, tai, kad ir centą, jog tapatybę nustatyt asmens :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada buvau UŽ šitą dalyką, bet jau buvau aš pats pasiūlęs šitą, be šansų, vaikai gaila už saugumą 1 euro:) o kad pardavinėt viską nori tai patys pirmi. :))

O kodėl kituose forumuose moka:)) pasižiūrėk kiek patvirtintų narių :)))) o ten 3 eurai kainuoja, ne 1 :))

Palyginai ir sG foruma... Zeme ir dangus, visiskai skirtingi dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada buvau UŽ šitą dalyką, bet jau buvau aš pats pasiūlęs šitą, be šansų, vaikai gaila už saugumą 1 euro:) o kad pardavinėt viską nori tai patys pirmi. :))

O kodėl kituose forumuose moka:)) pasižiūrėk kiek patvirtintų narių :)))) o ten 3 eurai kainuoja, ne 1 :))

O tu gal vpš iš medžio iškritęs ? Tu pats supranti esmę ? Man atrodo, kad nelabai. Esmė tame, kad yra platus forumas ir ten yra suaugusiu ir diskutuojama rimtom temom. O palyginus šita foruma su jų tai supergames yra kaip darželis pilnas vaikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu gal vpš iš medžio iškritęs ? Tu pats supranti esmę ? Man atrodo, kad nelabai. Esmė tame, kad yra platus forumas ir ten yra suaugusiu ir diskutuojama rimtom temom. O palyginus šita foruma su jų tai supergames yra kaip darželis pilnas vaikų.

Na kiek žinoma "vaikai" jau nuo 7 metų gali turėti banko kortelę:) Taip, kad nematau skirtumo. :) Nori pardavinėt tai sugebėk ir pasitvirtint tapatybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lyginat jūs šį forumą vis su uždarbiu ar kitais forumais, bet patys čia būnat ir "verkiat" jog čia niekas nevyksta, pilną "scammerių". "sedėkit" kitur, o ne čia tada. Yra forumų, kuriuose vyksta atnaujinimai, o dėl "scammerių", jų visur ir visada bus.

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...