Peršokti į turinį

Ieškau Projekto [MC]


sarunas248

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2737 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!

 

        Kaip supratote iš pavadinimo, esu žmogus ieškantis projekto, trumpai papasakosiu apie save: Esu 17 metų jaunuolis, mėgstu linksmybes, leisti laiką su smagia kompanija, rimtai žiūriu į man patikėtus darbus, esu turėjęs keletą savo projektų, bet dažniausia mane pavesdavo mano komanda, apgaudavo, pasiimdavo mano pluginus, darbus ir panašiai, žodžiu, serveris žlugdavo, taip pat esu buvęs kaip bendras savininkas kitų projektų, bet taipogi, įkūrėjas bijodavo nuosmukių ir tuoj pat apleisdavo serverį. O aš ieškau tokios komandos, kuri nebijotų suklupti, nes abejoju ar įmanoma sukurti gerą serverį iš karto. Šnekant apie atlygį, dirbu savo malonumui, nes mėgstu matyti, kaip žaidėjai džiaugiasi geru serveriu, bet tuo pačiu ir pats neinvestuoju, žodžiu aš padedu jums ir neprašau jokio atlygio, bet jūs iš manęs taip pat nieko neprašot. :)

 

Mano galimybės (Ką galiu atlikti) :

  • Prižiūrėtojas.
  • Bendras savininkas.
  • Gaudausi forumuose. (Toks kaip ir Moderatoriaus/Prižiūrėtojo darbas forume) (IPB)
  • Moku šiek tiek statyti, esant reikalui galiu kažką padaryti.
  • Galiu dirbti su pluginais, moku šiek tiek c++.
  • Gerai gebu kurti TS3 serverius, juos valdyti.

(Kaip sakant esu toks kaip ir universalus serveryje, visur gaudaus po truputį.)

 

Mano reikalavimai būtų tokie:

  • Serverio tipas: Visiškai nesvarbu, galite siūlyti visokius variantus, kad ir tuos pačius "nuvalkiotus" faction, pvp ir t.t. Svarbu, kad žinotumėte, ką jame darysite ir kaip sudominsit žaidėjus.
  • Komanda būtų geriau, kad sudarytų mažiausia bent jau 14-15 metų žmonės, galimos išimtys, jeigu gerai nusimano ką daro savo srityje ir kitaip sakant "nemala š"
  • Kad nebijotų bendrauti, ta prasme skype, TS. Ar panašiai, nes iš to jau galima spręsti, kad nieko gero neišeis, jeigu bando sudaryti gerą komandą, bet su ja nebendrauja.
  • Turėti, bei gerai suprasti savo serverio idėją.

Daugiau reikalavimų kaip ir neturiu, gal kai kam ir per žiauriai pasirodys ar užklius už ko nors, bet visur galima rasti bendrą kompromisą. Manau susitarsim ką sudomins. Lauksiu pasiūlymų.

 

Mano kontaktai:

 

  • Skype: sarunas248
Redaguota , nario Šaras ;s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Mano galimybės (Ką galiu atlikti) :

  • Prižiūrėtojas.
  • Bendras savininkas.
  • Gaudausi forumuose. (Toks kaip ir Moderatoriaus/Prižiūrėtojo darbas forume) (IPB)
  • Moku šiek tiek statyti, esant reikalui galiu kažką padaryti.
  • Galiu dirbti su pluginais, moku šiek tiek c++.
  • Gerai gebu kurti TS3 serverius, juos valdyti.

(Kaip sakant esu toks kaip ir universalus serveryje, visur gaudaus po truputį.)

 

Šiais laikas, net 13 metis gali daugiau [ dawaj nesmerkit, tik išsakau savo nuomonę ]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2737 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...