Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Torrent pakvietimai


Mongollas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ogi ne ? Jie yra pardavinėjami pačiuose torrent puslapiuose tai kodėl gi man nepardavinėjus kartu ?

ir kiek prašo už pakvietimą? nežinau aš tai nepirkčiau :D man tai čia smulkmena jau kiek esu nemokamai atidavęs galiu dar duoti kas man čia yra :D turtingų netapsi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jie patys pas save, savo web pardavinėja, bet nieko keisto jie nori užsidirbti kaip ir filmai in ir išlaikyti hostą o iš paprasto nežinomo žmogaus nepatikima pirkti dar gali apgauti, bet visgi tai yra nesąmonė :D aš tai visad duodu free negi iš tokio šūdo prašysi 1eu

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jie patys pas save, savo web pardavinėja, bet nieko keisto jie nori užsidirbti kaip ir filmai in ir išlaikyti hostą o iš paprasto nežinomo žmogaus nepatikima pirkti dar gali apgauti, bet visgi tai yra nesąmonė :D aš tai visad duodu free negi iš tokio šūdo prašysi 1eu

 

O kas sakė jog prašysiu 1€ ? :D Duodi žmogau... Kas kaip nori atiduoti tas atiduoda pakvietimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kas sakė jog prašysiu 1€ ? :D Duodi žmogau... Kas kaip nori atiduoti tas atiduoda pakvietimą.

Tai nepasimoka dėl kelių centu išvis :D ne, tai aišku čia kaip kas duoda/atiduoda manau ginčytis net neverta :D tik šiaip pasakau ir tiek :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...