Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

RIP telefonui karočia....  :cry:

xDDDDDDDDDDD hahahah, bus tau nesiotis telefona i tulika

ASUS Notebook: CPU: Intel® Core™ i3 3217U Processor, RAM: DDR3 4GB RAM, GPU: NVIDIA® GeForce® GT 710M, HDD: 750GB HDD, OS: Windows 10 OS / Windows 8.1 OS [Dual Boot]

 

MacBook PRO 2006: CPU: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, RAM: 4 GB 667 MHz DDR2 SDRAM, GPU: NVIDIA GeForce 8600M GT 256 MB, HDD: 249GB HDD, OS: MAC OS X Mavericks 10.10.5

 

Ir dar nežinau ar veikia ar ne, kai paiemiau aš įdėjau batarkę ir įjungiau pažiūrėjau ar isijungia tai insijungė ir padėjau džiovintis. Ryt pažėsim, gerai kad šulėn nereik...

Padarei klaidą įjungdamas. Kai technika yra šlapia, negalima jos įjungti. Gali išjungtą telefoną laikyt vandenyje kiek tik nori, jei jis tik pilnai išdžius, jis puikiai veiks. Vis dėlto, jeigu išmirkytą įjungsi, susidarys korozija ant mikroschemos ir tada reikės keisti ją arba valyti ultragarsu. Tas pats bus, jei įmerkęs akimirksniu neištrauksi baterijos. O su neišimama baterija sušlapusį mobilų gelbėti yra praktiškai beprasmiška.

Nežinau kaip jums, bet man ši tema pakėlė nuotaiką  :funny:  :mucha:  :woot:

man irgi ;D

ASUS Notebook: CPU: Intel® Core™ i3 3217U Processor, RAM: DDR3 4GB RAM, GPU: NVIDIA® GeForce® GT 710M, HDD: 750GB HDD, OS: Windows 10 OS / Windows 8.1 OS [Dual Boot]

 

MacBook PRO 2006: CPU: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, RAM: 4 GB 667 MHz DDR2 SDRAM, GPU: NVIDIA GeForce 8600M GT 256 MB, HDD: 249GB HDD, OS: MAC OS X Mavericks 10.10.5

 

O koks tavo telefonas buvo? Jeigu pigiaskinis, tai nieko nusipirksi kita. Kazkaip keistai man sita tema nuskambejo, ir persasi mintis, kad ji ant juoku padaryta...?

Kaip ten bebutu, zinok, kad apliejus skysciu, ar suslapinus bet koki prietaisa neijunk jo dar ilgam. Nes automatiskai pradejus veikti mikroschemom jos reguoja su vandeniu ir iskart sudega. Pvz jeigu tai butu nesiojamas kompas (kas man jau taip buvo) isjunk, isimk baterija, praverk langa ir palik ant sono parai.. Taigi kita kart zinokis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...