Peršokti į turinį

Reikia build iki 550eur max.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai, iš pavadinimo supratot, jog reikia buildo iki 550 eurų, max 550 eurai, daugiau ne, 580 eurų negali būti. Norėčiau su i5 procesoriumi, ir galbūt GTX 1050, kodėl nesirenku GTX 1060 ? Kadangi nebus kur išnaudoti jos, žaisiu tik ETS2 ultra ir ATS ultra [ETS2 - Euro Truck Sim2] ir ATS - american truck sim] galbūt dar ir filmuosiu, tad pakaktų man tos GTX 1050, jeigu pagal kaina neišeina i5 su GTX 1050, tuomet savo siūlykit, bet vaizdo plokštės tik Nvidia, 1a kiek mačiau dar nėra GTX 1050, todėl galit build'us siūlyti ir iš skytech'o :) Ir dar, i5 siūlau i5 6400, ir kaip manot i5 6400 su GTX 1050 2GB eitų filmuoti GTA 5 medium grafikų, medium tai čia žemiausios žaidime, o gal ir high pavyktų?


Prieš tai buvau sukūręs dar viena temą, bet nežinau kas nutiko, kai spaudžiu cituoti arba tiesiog atsakyti, nieko neatidaro, todėl tikiuosi suprasit :)


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir dar, GPU geresnės reikia kai filmuoji ar CPU? Kiek žinau streamint CPU, o filmuot GPU stipresnės? + Editint, renderint nesiruošiu, tai gal i3 6100 su kažkuom geriau siūlai? O šeip į laiką, jeigu jau man nepakaktų i3 6100, galėčiau upgreidint į i5 6400 :) Tai gali pasiūlyt kanors su i3 6100, nes man kuo stipresnę GPU reik gaut build'e :D 

Galingesnė už GTX 750Ti, bet silpnesnė už GTX 950.

Aišku, pažiūrėk parašiau prieš tai dar viena žinute, gal su i3 6100 GPU galingesnę išeitų? Siūlyk kanors jeigu taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir dar, GPU geresnės reikia kai filmuoji ar CPU? Kiek žinau streamint CPU, o filmuot GPU stipresnės? + Editint, renderint nesiruošiu, tai gal i3 6100 su kažkuom geriau siūlai? O šeip į laiką, jeigu jau man nepakaktų i3 6100, galėčiau upgreidint į i5 6400 :) Tai gali pasiūlyt kanors su i3 6100, nes man kuo stipresnę GPU reik gaut build'e :D

Aišku, pažiūrėk parašiau prieš tai dar viena žinute, gal su i3 6100 GPU galingesnę išeitų? Siūlyk kanors jeigu taip :)

Filmuojant su OBS Studio bei naudojant NVENC'ą, performansas praktiškai nenukenčia. Vis dėlto, kam tu filmuoji, jei render'inti nesiruoši :D? Jei kelsi į YouTube, tai be render'inimo neapsieisi, nes reikės edit'inti. Tarkim, PewDiePie kažkada sakė, kad vieną žaidimo sesiją jis pralošia virš 3 valandų, o vaizdo įraše sutalpina 5-10 min., kad būtų įdomu žiūrėti (iškerpa tai, kas neįdomu). Be viso to, reikės nufilmavus keisti vaizdo įrašo formatą, prijungti balso įrašą (jį atskirai reikia įrašinėti) ir t.t. Taigi be render'inimo niekaip nepasieisi.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Filmuojant su OBS Studio bei naudojant NVENC'ą, performansas praktiškai nenukenčia. Vis dėlto, kam tu filmuoji, jei render'inti nesiruoši :D? Jei kelsi į YouTube, tai be render'inimo neapsieisi, nes reikės edit'inti. Tarkim, PewDiePie kažkada sakė, kad vieną žaidimo sesiją jis pralošia virš 3 valandų, o vaizdo įraše sutalpina 5-10 min., kad būtų įdomu žiūrėti. (iškerpa tai, kas neįdomu). Be to, reikės nufilmavus keisti vaizdo įrašo formatą ir t.t.

Ne, filmuosiu su Shadowplay, + ETS2 nėra ko editin'ti , bet jug užtektų ir i3 6100, laiko turiu renderinimui, niekur niekada neskubu kai būnų prie PC :D Todėl viskas normaliai, na galvoju ten gal kartais kažką, su Sony Vegas 11 :D Bet mažai editinsiu, kadangi nebus ko ten ETS2, o GTA 5 irgi nelabai bus ko editint, jeigu nukelt į kitą vietą, pvz praleist važiavimą ilgą, tiesiog pausę padarysiu, taip kad viskas okei, 

Redaguota , nario Senis Šaltis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, filmuosiu su Shadowplay, + ETS2 nėra ko editin'ti , bet jug užtektų ir i3 6100, laiko turiu renderinimui, niekur niekada neskubu kai būnų prie PC :D Todėl viskas normaliai, na galvoju ten gal kartais kažką, su Sony Vegas 11 :D Bet mažai editinsiu, kadangi nebus ko ten ETS2, o GTA 5 irgi nelabai bus ko editint, jeigu nukelt į kitą vietą, pvz praleist važiavimą ilgą, tiesiog pausę padarysiu, taip kad viskas okei, 

ShadowPlay naudoja tą patį kodeką, tik su tuo ShadowPlay ir GeForce Experience yra vargas. Na, gi sakiau, vis vien reikės render'inti, kitaip net neverta filmuoti kažko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ShadowPlay naudoja tą patį kodeką, tik su tuo ShadowPlay ir GeForce Experience yra vargas. Na, gi sakiau, vis vien reikės render'inti, kitaip net neverta filmuoti kažko.

Nu jeigu surenderint kita formata ten per shadowplay reikia visada, tai aisku surenderinsiu, tai pasiulysi kanors su i3 6100? As siulau - https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwl2hBoPr%2FX4pbhhBSbBzA2jBYIdegilYDKT%2BI9phMumc%2FXA%3D%3D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu blemba ar taip sunku palaukti pokol surendina ? Nemanau kad vien del šito dalyko reikia paaukoti GPU.

Aš nežinau, ar verta ar ne, nes nesu normaliai YouTube'inęs. Realiai pamąsčius, lėčiau render'ins, bet bus galima lošti su geresnėmis grafikomis ir/ar didesniu FPS.

 

Tada: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=FcqxAcAwDAKwlwy4sWn%2F%2F6th0yDC7hcfUFsInrYczLAmMFsBsepkUjp78QM%3D. Ir keletas pamokų:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš nežinau, ar verta ar ne, nes nesu normaliai YouTube'inęs. Realiai pamąsčius, lėčiau render'ins, bet bus galima lošti su geresnėmis grafikomis ir/ar didesniu FPS.

 

Tada: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=FcqxAcAwDAKwlwy4sWn%2F%2F6th0yDC7hcfUFsInrYczLAmMFsBsepkUjp78QM%3D. Ir keletas pamokų:

 

Am, filmuosiu su shadowplay, renderinsiu su Sony Vegas Pro 11 su kuriuo jau moku renderint, tai nebus easy, tai dėkui tau labai ;) Būtinai užsisakysiu šį tavo variantą :) Sėkmės tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Am, filmuosiu su shadowplay, renderinsiu su Sony Vegas Pro 11 su kuriuo jau moku renderint, tai nebus easy, tai dėkui tau labai ;) Būtinai užsisakysiu šį tavo variantą :) Sėkmės tau

Gali ir su ShadowPlay, jei taip nori, bet man asmeniškai jis problemų kėlė. Tarkim noriu filmuoti žaidimą, kuris turi netikrą pilno ekrano režimą (pavyzdys GTA San Andreas), niekaip neišėjo. O su OBS Studio buvo lengva kaip dukart du.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Off-Topic. Tautedoriau man kažkaip keista kad tu dykai gaišti savo laiką, gal tu dirbi kokiame 1a.lt ar kur :D ?

Deja, kol kas niekur nedirbu :D.

 

Be to, čia diskutuodamas ne visai gaištu laiką. Kai tik užsiregistravau į SuperGames, aš tiek visko nežinojau. Vis dėlto, žmonėms kilusios problemos, technologijų naujienos ir kitos diskusijos mane sudomino ir paskatino žymiai labiau gilinti savo žinias. Tad čia diskutuodamas vis po biškį tobulėju. Tarkim, pamatau kokią diskusiją apie IT ir užėjęs į temą pamatau, kad realiai neturiu tam tikrų žinių padėti temos autoriui ar kitiems. Tada einu Google'inti. Dėl viso to, 2014 m. Tauteodrus'as neatpažįstamai skiriasi nuo dabartinio Tautedorus'o :D. Be to, nepamirštam ir forumo nario eimantasd, kuris tikrai nemažai pamokė ir užvedė ant kelio.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...