Peršokti į turinį

Ieškau žmogaus į projektą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumėčiai,
Taigi kaip ir iš pavadinimo viskas aišku ieškau žmogaus į projektą. Vardu TomorrowMC.lt Serverio stylius iš pradžių buvo Survival / Faction, ir nežinau kodėl padariau serverį op - pvp, todėl čia ir rašau nes noriu permainu serveryje bei žadu padaryti vėl survival serverį. apžiūrėti serverį galit nueja šio ip: mc.tomorrowmc.lt [Ne reklama]
P.S jei šiandien bandisite jungtis neis. nes perkeliamas į nauja VPS, todėl įjungtas whitelist, nebent susieksite skype pridėsiu galėsit apžiūrėt, serveriui Jau eina ketvirtas mėnuo kaip veikiame! :) ždž  litaniju nekursiu, apžiūrėti galėsit patys.

Serverio puslapis: http://tomorrowmc.lt/

Mano pageidavimai:

 

  • Turėti bent 14 metų
  • Turėti patirties su minecraft serveriai / admin

Rašykite į skype: tomorrowmclt arba į az, kuom jūs galite būti naudingas, ar prisidėti finansiškai prie serverio platinimo ir pnš. nu nežinau rašykit siūlykit laukiu :)

 

Redaguota , nario laurynas6780
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip nervina kaip buni kokiam nors padoresniam serve ir matai kaip spamina reklama su tomorrow vemt vercia ngl

visokius vaikus paperkat sudaitemais kurios dalinat free

Niekas jų nepaperka p.s skaityti moki?, serveris op - pvp, Todėl item'ai gal kartais ir dalinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas šūdservis.. Bent aprašymą normalų būtum parašęs, dabar nesuprasi tai op-pvp tai persigalvojo survival, dabar vėl op-pvp, projektus matai kuria, savininkui patarčiau papildomas lietuvių kalbos pamokas palankyt. Peace.

Redaguota , nario - Mandarinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip nervina kaip buni kokiam nors padoresniam serve ir matai kaip spamina reklama su tomorrow vemt vercia ngl

visokius vaikus paperkat sudaitemais kurios dalinat free

Galetum gal bent teisiklingai parasyt sakini.. kas tas ' Sudaitemais ' ' kaip nervina kaip buni ' wtf m8. 

 

bet pritariu tau :P 

Redaguota , nario Matassss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ok nevykeli parasysiu taisiklingiau nes nelabai matau kad supranti turejau galvoje  kad jau labai nervina tos reklamos serveriose kur spaminat kad dalinat item'us ir vaikai subega ten ir taip serveris ir laikosi noresiau pasiulyt jums uzdaryti sita serva kuo greiciau

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ok nevykeli parasysiu taisiklingiau nes nelabai matau kad supranti turejau galvoje  kad jau labai nervina tos reklamos serveriose kur spaminat kad dalinat item'us ir vaikai subega ten ir taip serveris ir laikosi noresiau pasiulyt jums uzdaryti sita serva kuo greiciau

aciu

o tu man paiskink ko cia tas ' nevykeli ' Zinai nemanau kad tu tu +rep nusipelnias esi..

Redaguota , nario Matassss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o draugas atejo padet iskart jau pataise mano ta zodi i daugiskaita :D

Nesu as jo draugas as tau visikai pritariu bet, nemanau kad tokius zodzius turetum vartoti komentaruose, jei kas nepatinka vps nerasyk. beto netaip parasiau xDD

Redaguota , nario Matassss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas šūdservis.. Bent aprašymą normalų būtum parašęs, dabar nesuprasi tai op-pvp tai persigalvojo survival, dabar vėl op-pvp, projektus matai kuria, savininkui patarčiau papildomas lietuvių kalbos pamokas palankyt. Peace.

 

ką tau rašyti princese tu? :D, op pvp padariau kai jau vpš nebebuvo jokio noro, o vat kaip tik atsirado dabar ir ieškau normalios komandos, ką tu vadini šūdserviu? Tu pats esi šūdų kruva komentuodamas nesąmonės

 

pats bandei kažką įrodyt, nepavyko tai dabar jau ieškai žmogaus kuris sutvarkytu servą už tave

 

Įrodyt :D? Servas yra sutvarkytas ne pirma diena kaip veikiantis, p.s neprimesk kažkokios laido princesės, dar vienas cirkininkas kuris neturi ką pasakyt, ir tavo logiką apibudint net nėr žodžių , parašys žmogus į šia skilti ieškau žmogaus į projektą tai jau vso, tas žmogus nebesusitvarko :D?

nu ok nevykeli parasysiu taisiklingiau nes nelabai matau kad supranti turejau galvoje  kad jau labai nervina tos reklamos serveriose kur spaminat kad dalinat item'us ir vaikai subega ten ir taip serveris ir laikosi noresiau pasiulyt jums uzdaryti sita serva kuo greiciau

aciu

 

O tu ką čia bandai įrodyt? Tai jei eina žmogus reklamina mano serverį tai aš jau už jį esu baudžiamas? galvok biški su galvele cirkininkas :D :D dar vienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką tau rašyti princese tu? :D, op pvp padariau kai jau vpš nebebuvo jokio noro, o vat kaip tik atsirado dabar ir ieškau normalios komandos, ką tu vadini šūdserviu? Tu pats esi šūdų kruva komentuodamas nesąmonės

 

 

Įrodyt :D? Servas yra sutvarkytas ne pirma diena kaip veikiantis, p.s neprimesk kažkokios laido princesės, dar vienas cirkininkas kuris neturi ką pasakyt, ir tavo logiką apibudint net nėr žodžių , parašys žmogus į šia skilti ieškau žmogaus į projektą tai jau vso, tas žmogus nebesusitvarko :D?

 

O tu ką čia bandai įrodyt? Tai jei eina žmogus reklamina mano serverį tai aš jau už jį esu baudžiamas? galvok biški su galvele cirkininkas :D :D dar vienas

Ką tu vadini princese agirdi pyzliau, užauk pirma tada kurk servus, šūdservis tas tavo "op-pvp" serveris, į akis man pasakyk, kad esu šūdų krūva tai aš tau galva subūbysiu urėdas. Išmok priimt kritiką nesimajačindamas.

Redaguota , nario - Mandarinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ką tu vadini princese agirdi pyzliau, užauk pirma tada kurk servus, šūdservis tas tavo "op-pvp" serveris, į akis man pasakyk, kad esu šūdų krūva tai aš tau galva subūbysiu urėdas. Išmok priimt kritiką nesimajačindamas.

 

Kritika :D? kuri yra melas? ką tu subūbytum smurglini, užaugti :D, Šūdserveris sakau , tavo tas gyvenimas, kuris jau anyway žluges, p.s čiuosk iš čia maroziuk, neįdomus esi nedaeina? 

Redaguota , nario laurynas6780
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kritika :D? kuri yra melas? ką tu subūbytum, užaugti :D, Šūdserveris sakau , tavo tas gyvenimas, kuris jau anyway žluges, p.s šiuosk iš čia, neįdomus esi nedaeina?

Ahuėnas kai per internetą, susitiktum realybėj kelnes prišiktum, paskambintum mamai kad priveštų pantalonų, tu pats žlugęs su savo šūdserviais vien iš aprašymo matau, kad arba tik 10 klasių baigęs arba koks šeštokas, gerai, pats neįdomus esi, bandžiau pasakyt, kad normalų aprašymą parašytum, bet, kad matau to net nesugebėtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką tau rašyti princese tu? :D, op pvp padariau kai jau vpš nebebuvo jokio noro, o vat kaip tik atsirado dabar ir ieškau normalios komandos, ką tu vadini šūdserviu? Tu pats esi šūdų kruva komentuodamas nesąmonės

 

 

Įrodyt :D? Servas yra sutvarkytas ne pirma diena kaip veikiantis, p.s neprimesk kažkokios laido princesės, dar vienas cirkininkas kuris neturi ką pasakyt, ir tavo logiką apibudint net nėr žodžių , parašys žmogus į šia skilti ieškau žmogaus į projektą tai jau vso, tas žmogus nebesusitvarko :D?

 

O tu ką čia bandai įrodyt? Tai jei eina žmogus reklamina mano serverį tai aš jau už jį esu baudžiamas? galvok biški su galvele cirkininkas :D :D dar vienas

Ne pirmą dieną veikiantis sutinku, šitas šūdservis jau keletą savaičių gal gyvuoja, nes turi pinigų, ir aš nesakau visiem, kad nesusitvarko, tiesiog kai mačiau tavo graudžius postus ir tavo serverį tai jau viskas aišku dėl ko tu ieškojai jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...