Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
Sorry,kad prikeliu tema,bet kada paiims ant ps3 ? Jau žadu pirkti už 300LT.:P Jei išeis;D Sakė tėvai pridės nors ir neturėsiu :PP Ar labai kaži tikroviškas geimas?:) Kiek girdėjau ir šunį galima vedžiotis..;)) O kaži ar mano PS3 Patrauks?:D

Prajuokinai :DDD. Jo gi dar nėra... Ir jeigu bus ant PS3 sukurtas tai ir patrauks. Konsolių pagerini neįmanoma.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

  • Parašė po 4 savaičių...
Krc tas gta 5 pasirodys turbut gal 2013 metais nes ant xbox dar nėra ar yra nu nežinau bet jokiu žiniu apie gta5 išleidimo data ant pc tai nėr nebent ant pc nebus gta o tai jau but tikrai baisu :liuxas:

Baik tu freepostint vieną kartą, per pranešimus praėjau tavo, tai vos ne visur freepostini .

Ir šiaip, ant PC neišleis GTA5 ? Nebejuokink. Ant XBOX nėra nes dar išvis NESUKURTAS jisai ..

❤️

 

  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 5 savaičių...

2012 sausis? Wtf jus matot data ar zlibi? Tas zaidimas jau turejo buti isleistas, bet kadangi temos kurejas glusius ir nezino kad susis jau bus 2013.. Apgailetinas.

Nestumkit ant kūrėjo, taigi tema kurta prieš metus, ir galėjo daug kas pasikeisti... Išleidimo data, visas veiksmas ir panašiai. Tad geriau patylėtum. :)

E-Travi.gif

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...