Peršokti į turinį

GTA 5 sulauksime jau 2012-ųjų sausio mėn


Fozzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Abejoju, kad taip greit išleis, jug neperseniausiai tik trailer'is pirmas išėjo BE numanomos išleidimo datos, o žmonės, ir daugelis svetainių ign.com, machinima mano, kad turėtų pasirodyt 2012 pabaigoj/2013 pradžioj, nesakau, kad būtent taip ir bus, tiesiog remiuos rasta info ir logika :)

Na nemanau, kad ilgai jį kurs, juk varikliukas tai tas pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju, kad taip greit išleis, jug neperseniausiai tik trailer'is pirmas išėjo BE numanomos išleidimo datos, o žmonės, ir daugelis svetainių ign.com, machinima mano, kad turėtų pasirodyt 2012 pabaigoj/2013 pradžioj, nesakau, kad būtent taip ir bus, tiesiog remiuos rasta info ir logika :)

Na nemanau, kad ilgai jį kurs, juk varikliukas tai tas pat.

Varikliukas tai, taip, bet map'as jug milžiniškas, o jį atkūrinėję iki smulkmenų pagal San andreas.. Po to story line'as prisimenant praeitas dalis turėtų būti gan ilgas, modeliai ir t.t.

Nu nežinau, tikiuosi kuo greičiau jį sužaisti :)

-- Papildyta --

Heh... Sorry už double-postą, bet radau kai ką, kas paneigs ir mano mano pamąstymus bei jūsų nuomonę.. http://www.ubergizmo.com/2011/11/grand- ... y-walmart/

Nors dabar walmart'e ir neberodo pre - order'inimo (Tikriausiai Rockstar games pagrasino teismais) ,bet svetainėj aiškiai parodyta, kad buvo galima užsisakyt iš anksto, ir nurodyta data, kada prekė būtų pristatyta 06/01/2012, Birželio 1 dieną, 2012 metais, pagal tą svetainę, nors aš manau, kad jie kažkaip ne taip perskaitė, nes laiko vienetai turėtų eiti nuo mažiausio iki dydžiausio, tai 6 ne 6 mėnuo, o diena, tai tada taip išeina sausio 6 dieną ir beveik patvirtiną temos autoriaus nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Gal bus susiję kaip nors su GTA SA, nes veiksmas vyks Los Santos mieste. (Treileryje ant mašinos numerių parašyta Los Santos). Šeip galėtų nelaužt nenormalių grafikų ir tikiuosi išeis kuo greičiau :) . Būtų gerai jei storyline būtų ilgas ir remiantis IV viską daryt išeitų realiau.

Kiek galima sakyti, kad grafikos bus panašios į GTA IV, nes daro ant to pačio varikliuko!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...