Peršokti į turinį

CS 1.6 ieškau kelių rimtų pacukų


face

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nerašysiu čia baikų prieš miega, trumpai ir drūtai. Rytoj/Poryt startuos mano Counter-Strike 1.6 serveris, pats karts nuo karto prižiūrėsiu serverius, bet vakarais, nes sportuoju ir ateinu namo tik į vakarą, o kaip žinome serveryje dažnai būna čyterių, o ypač dieną kai daugelis ateina iš mokyklos, tai noriu išrinkti kelis rimtus pacukus, kurie padės man prižiūrėti tvarką serveryje kol manęs nebus.

-Projektas turi domeną su .eu galūnę, VPS, PUBLIC CS:GO serverį, bet jis dar tvarkomas, o kelių dienų bėgyje bus sukurtas MIX STEAM serveris.

-Man reikia tik aktyvių žmonių nesakau jog reikia sėdėti prie kompiuterio 24/7, bet praleisti kelias valandėles serveryje ir prižiūrėti tvarką būtų tas ko man reikia. Gerai, kad žmogus būtų su patirtimi ir seniau turėjęs panašias pareigas, nes visiškai žalių žmonių man nereikia.

-Aktyviems prižiūrėtojams už darbą bus mokami pinigai, bet tik tiems, kurie aktyviai prižiūrės serverį, o, kurie bus neaktyvus arba tinginiai iškarto bus išmesti, todėl žmonės pas, kurios aktyvumas šlubuoja ne rašykite.

Rašykite man į PM arba į skype: electric.new

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...